Autor Wątek: pytanko dotyczace star gladiatora  (Przeczytany 3824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szafi

• Gość
pytanko dotyczace star gladiatora
« dnia: Czerwiec 27, 2006, 01:33:48 pm »
witam
mam pytanie dotyczace star gladiatora...chodzi o problem ze skillem "Comfort of the stars"...z info skilla wyczytalem ze moge go uzyc tylko na mapie na ktorej wczesniej uzylem "Feeling" na 3 lvlu...tak tez zrobilem...skill dzialal i "osiagi" mojego star gladiatora sie polepszyly...jednakowoz dnia nastepnego kiedy z rana chcialem troszke poexpic i chcialem uzyc tego skilla (oczywiscie na tej mapie co wczoraj) otrzymywalem alert "Skill has failed"...co robic?...uzylem na wszelki wypadek jeszce raz "Feeling" na tej samej mapie ale niestety otrzymywalem ten sam wynik...doczytalem sie rowniez ze skill moze byc uzyty tylko podczas "Day of the stars"...pytam sie wiec kiedy moge go uzywac...prosze o pomoc i z gory za nia dziekuje
pozdrawiam

Lava_7

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2006, 01:41:12 pm »
Poki dawno temu napisal:
kille typu "Comfort" i "Blassing" moga zostac uzyte tylko podczas okreslonych dni:

Day of the Sun: Dizen Parzysty (2, 4, 6, ...)
Day of the Moon: Dzien Nieparzysty (1, 3, 5, ...)
Day of the Stars: Dzien podzielny przez 5 (5, 10, 15, ...)

Szafi

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2006, 02:42:52 pm »
wielkie dzieki za tak szybka odpowiedz
nurtuje mnie jeszce pytanie...czy istnieje mozliwosc zwiekszenia jakos pola widzenia kiedy mamy juz uruchomiony skill "Demon"...jak wiadomo wyglada to mniej wiecej jak blind status z tym ze trzyma sie caly czas zwiekszajac atkspd...ja troszke wariuje grajac w takiej ciemnicy i tu kolejne pytanie...czy istnieje jakis skill/item ktory zwieksza pole widzenia?

Offline =Hector=

• Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2006, 02:53:20 pm »
Własnie się nie da, i dobrze bo taki SG  z normalnym polem widzenia i atk spd LK na berserku + jego buffki+ specjalne karty do broni i dobra bron+kopy to maszynka do zbaijania.

Offline cave

• Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2006, 04:28:50 pm »
Nie da sie zwiekszyc pola widzenia w zaden sposob. Blind przy demonie jest pasywny tak samo jak owy skill :) Nawet deviruchi card Ci nie pomoze.

Poki#3

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2006, 10:00:44 pm »
Odpowiedz udzielona. Temat zamkniety.