Autor Wątek: Nowy server testowy  (Przeczytany 13577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sousuke

• Moderator
  • Reputacja: +2/-1
Odp: Nowy server testowy
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 02, 2008, 07:16:13 pm »
Jak coś to jest już open beta (tylko dla posiadaczy KSSN), a casta da się redukować DEXem i INTem oraz buffami, ale nie mniej niż ustalona z góry wartość.

xnyl

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 03, 2008, 12:48:57 am »
hm, a ja sie troche boje tych zmian... gdy sie chce dobrze - to czesto mozna przekombinowac.raczej  bedzie trzeba wszystko porzucic i zaczynac "nauke gry" od nowa :)

Offline Amilmar

• Reputacja: +2/-2
  • Nick rKDR: Amilmar
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 03, 2008, 12:49:42 am »
Zmienił się stormgust. Nie zamraża już na 100% za 3cim uderzeniem. Na 1szym poziomie każdy hit ma 25% szansy na zamrożenie a na 10 aż 70%. Wygląda na to, że stormgust castuje się około 3-4 sekund minimum + jakieś 5 sekund zmiennego castu. Lord of Vermillion ma widocznie szybszy cast od SG.

Zmienił się Safety Wall, nie można go już recastować na jednej kratce bez końca. Kiedy wybloczy już ustaloną ilość ciosów pozostanie jeszcze chwilkę na miejscu, krótko ale zawsze.

Z tego co widziałem na filmikach dodlerona (ma dostęp do konta na tej open becie) to ogólnie magia została znacznie wzmocniona, przynajmniej na PvM. Mag z 60 int siekał z firebolta po 700 - 900 na hit a pojedyńczym firewallem zabijał cale hordy orków. Na razie zajmuje się klasą HW gdyż o nią było najwięcej pytań na forum iwiki. Ma zamiar wbić HW na 99/70 i nagrać kilka filmików. Później pewnie zabierze się za inne klasy. na rate 10x wykoksanie postaci to dosyć prosta sprawa.

Widziałem kilka screenów z tej bety z gunslinegerm. Okazuje się, że dużo łatwiej mu wyciągnąć 190 ataspd jak sniperowi. Może się okazać, że ta klasa jeszcze wroci do łask.

Pamiętajmy że ten cały system ma być dostosowany do nowych 3rd classów. Wiemy o nich tyle, że wyciągają 150 lvl i da się popchnąć staty dalej niż 99, więc myślę że przykładowo taki warlock (następca HW) może wycisnąć 150 int oraz dex jednocześnie niwelując zpełnie zmienną część casta.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2008, 12:54:32 am wysłana przez Amilmar »

Offline R2

• Reputacja: +12/-31
  • Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
  • GaduGadu: 3994245
  • Gildia: Gimlea
  • Nick nKDR: Ewelah
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 03, 2008, 02:18:23 am »
- powrót do łask spiral LK

God Bless You :D

PS:
Trzeba będzie zwiększyć długość WoE do 6h, bo te zmiany + WoE 2.0 na KDR.. zanim ktoś dojdzie do empa i go zbije.. xP

xnyl

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 03, 2008, 03:51:17 pm »
tu bym nie byl taki pewny. sa nowe ciekawe bronie dla lk pod 1h - wygladaja bardzo ciekawie. do tego od razu sa elementarne(bez bicia sie przyznaje ze nie wiem jak sie sprawa mam z bronmi pod spiralke ;p). w dodatku po przemainie z lk w 3 to sytuacja tez moze sie zmienic o 180stopni... pozyjemy zoabczymy w kazdym badz razie czeka wszystkich niezle glowkowanie co i jak ;p

Offline R2

• Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 03, 2008, 04:00:07 pm »
Chodzi Ci o bronie z XII i XIII epizodu? Czy jakieś nowsze ;o

Jak przeglądałem z XIII to tylko jeden spear, ale dwuręczny.. waga 560 :o

xnyl

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 03, 2008, 05:03:32 pm »
teraz jestem w pracy i nie mam linkow wiec nie sprawdze ;p nie pamietam z ktorego epizodu to bylo ;p  kojarze ze widzialem takie niebieskie i czerwone mieczyki - i ze mi sie spodobaly oraz ze byly elementarne ;p nawet juz nie pameitam co je dropilo ale cos fajnego ;p

Offline -Ori-

• Reputacja: +1/-1
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 03, 2008, 05:38:49 pm »
Nagat jes dropi wiec mozna najwyzej pomazyć. Jeden daje autocast msa drugi chyba sg.

Offline R2

• Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 03, 2008, 06:48:55 pm »
Ta, twin blade.. Można je połączyć w jedną broń, która posiada moc obu @_____@

Offline Amilmar

« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 04, 2008, 04:18:47 am »
Tylko se je zdrop... Padają z gostka na stoktórymśtam poziomie endless tower. Trza najpierw przejść 100 poziomów, ubić MVPka na 100tnym a potem od 75 znów w góre do 100 i jeszcze kilka, zakładając że już nie zużyliśmy bilecików co przenoszą o 25 pięter w górę. Na wszystko ma się kilka godzin zaledwie bo wsio trza wykonać w trakcie jednej instancji, a te jak wiemy są uruchamiane tylko na pewien czas dla party.

Spiral ogólnie z tego co widziałem się "wzmocnił" znaczy atk broni i ten płynący z str ma znaczenie... duże znaczenie ma.

Bardziej koksiarskie są te bronie co się je dostaje za te wszystkie "battlegroundy". Daj pan spokój, dla każdej klasy broń z minimum +40% dmg vs demihuman, a nierzadko i +95% vs demi human. Normalnie aż cieszyć się idzie jak się poczyta o tym, że tego typu efekty będą miały w nowym systemie jedynie wpływ na dmg pochodzący z broni bo w obecnej mechanice to lekka przesada jest imho.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 04:21:28 am wysłana przez Amilmar »

Offline fAulk

• *
  • Reputacja: +272/-475
  • Głupi żartowniś
  • Gildia: UF
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 04, 2008, 10:25:02 am »
a to ja sypne linkami bo mam juz komputer i jednak nie chce mi sie pisac dluzszych postow P:
ogolnie nie chce mi sie nawet wchodzic na forum <3

filmiki, skriny, przezycia dodka z kro open bety renewala
http://rojournal.doddlercon.com/index.php?cat=7

stary topic na iwiki (closed beta)
http://forums.irowiki.org/showthread.php?t=14155

nowy topic na iwiki (open beta)
http://forums.irowiki.org/showthread.php?t=15359

i na koniec bonusik w postaci map i lvli mobkow
http://ro.doddlercon.com/wiki/index.php?title=Renewal_Maps

albo napisze, ze ciekawostka dla mnie jest kasowanie niektorych map i dungeonow :< podobno koreanczycy nie miescili sie w starym swiecie a tutaj np taki caly um_dun pojdzie sie teges :<

pozdro pozdro jol, jak wyczytacie cos ciekawego to piszcie bo mi sie juz nie chce :D

Offline -Ultimate-

• Reputacja: +54/-175
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 07, 2008, 10:39:17 pm »
Jezeli dobrze licze to 99lv Super novice z hypnotist staffem wyciaga 347matk (227base + 120staff) juz nie wspomne o kilku sekundowym cascie  ;D

Nowy energy coat (free thara pl0x) jezeli razem ze spadkiem sp zmiejsza sie % redukcji to spoko ale chyba pare miesiecy temu na eathenie tak nie bylo (dmg byl -30% nawet bez sp).

Wydaje mi sie ze Soul Breaker build stanie sie bardziej popularny (Int/vit/str reszta w dex), sage pod autocast (int/agi/str vit,dex po troszku). Ogolnie jesli karty x% na demi-human dzialaja tylko ze zwyklym atk to postacie typu aspd snip, gs, agi sinxy i lk w 2H, battle priesty  ???, sage w ksiazkach i taekwon class dostana niezlego kopa  ;)

Co 5str bedzie taki sam resist od statusow co 1vita wiec nie trzeba bedzie go bic az tak wysoko jak do tej pory?
Upgrade weaponu bedzie podstawa dla kazdej z klas ktora atakuje skillami, oj podrozeja zippery  ;)
Jak przerobie caly doddler's journal.

Aha i poprawcie mnie jesli cos zle napisalem zeby nie siac niepotrzebnej paniki  :D

Offline Sobolek

• Reputacja: +10/-23
  • Nick rKDR: cokolwiek
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 08, 2008, 05:46:24 pm »
Ogólnie mi się to nie podoba. Za jakieś 2 lata trzeba będzie szukać nowej gry. =/

Offline fAulk

• *
  • Reputacja: +272/-475
  • Głupi żartowniś
  • Gildia: UF
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 10, 2008, 12:54:37 pm »
Aha i poprawcie mnie jesli cos zle napisalem zeby nie siac niepotrzebnej paniki  :D

ok, wiec

Jezeli dobrze licze to 99lv Super novice z hypnotist staffem wyciaga 347matk (227base + 120staff) juz nie wspomne o kilku sekundowym cascie  ;D

no to zalezy ;d
sn lv 100 (zakladam, ze max lv kazdej klasy bedzie 150)
100 int, 99 luk, 5 dex

zgodnie z formulka (int+dex/5+lv/4+luk/3+int/2)+(mod)
100+1+25+33+50=209 base ;d

Nowy energy coat (free thara pl0x) jezeli razem ze spadkiem sp zmiejsza sie % redukcji to spoko ale chyba pare miesiecy temu na eathenie tak nie bylo (dmg byl -30% nawet bez sp).

nie, zawsze redukcja energy coata zalezala od sp. nawet w quescie na wiza jest takie pytanie ;p

Co 5str bedzie taki sam resist od statusow co 1vita wiec nie trzeba bedzie go bic az tak wysoko jak do tej pory?

nie wiem, szczerze, nie widzialem zeby ktos pisal, ze def=resist ale ja juz nie czytam iwiki wiec calkiem mozliwe, ze cos sie zmienilo P:

Offline Amilmar

« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 12, 2008, 01:58:27 pm »
o resistach na razie niewiele wiadomo. Tu potrzeba duuuuużo testowania.