Autor Wątek: Oszukańcza resetowa laska.  (Przeczytany 2408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radosny

• Reputacja: +0/-0
Oszukańcza resetowa laska.
« dnia: Marzec 10, 2008, 10:07:44 pm »
Witam!

Pewnie wielu z was DKDR-owiczów korzystało z usług naszej resetowej laski. Nie wiem czy zauważyliście ale ona robi was w jajo! Otóż, po resecie skilli dostajemy 9pkt mniej niż powinniśmy dostać. Te 9 pkt ucieka nam na "Basic Skill". Nie wiem czy to jest umyślne czy aż tyle czasu zostało niezauważalne ale można to naprawić?
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2008, 03:28:35 pm wysłana przez Gepard »

Offline Felix

• Reputacja: +11/-13
  • Impossible is nothing.
  • Gildia: U
  • Nick rKDR: Felix, Rainy, Frenzy
Odp: Oszukańcza resetowa laska.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2008, 10:14:21 pm »
Nie ucieka. To po prostu skille z Novice'a.

Offline bobi

• Reputacja: +8/-8
  • GaduGadu: 6258851
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2008, 11:47:11 am »
Wyobraź sobie że gdyby nie te skille, nie mógłbyś siadać, trejdować się, puszczać emot, zakładać party, zmienić się w inna profesję.

Offline Radosny

« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2008, 03:17:17 pm »
Tyle to chyba wiem ale chodzi mi o to że tracimy tymi skillami na skillach swojej profesji. Nie można po prostu dorzucić te 9 pkt na skille novica? Bo to że chcemy zresetować skille nie znaczy że mamy zostać powiedzmy sobie szczerze ukarani brakiem az 9pkt. w końcu każdy może sie pomylić podczas rozdawania albo zmienić typ postaci. Dlatego pytam sie naszych GMów czy będą tak dobrzy i to zmienią? Za wiele chyba nie wymagam, a i tak ta zmiana przysłuży się całemu serwerowi a nie tylko jednej osobie.

Mablung

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2008, 03:20:30 pm »
wiesz co by sie dzialo jak by po resecie ktos pkt z novica / first class rozdal w second class? byly by uppery z wymaxowanymi all skillami etc a to nie bylo by fajne ... no i niemoglbys siadac / zakladac party / uzywac kafry etc

Offline Bellatriks

• RO addict
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2008, 03:26:40 pm »
Tyle to chyba wiem ale chodzi mi o to że tracimy tymi skillami na skillach swojej profesji. Nie można po prostu dorzucić te 9 pkt na skille novica? Bo to że chcemy zresetować skille nie znaczy że mamy zostać powiedzmy sobie szczerze ukarani brakiem az 9pkt. w końcu każdy może sie pomylić podczas rozdawania albo zmienić typ postaci. Dlatego pytam sie naszych GMów czy będą tak dobrzy i to zmienią? Za wiele chyba nie wymagam, a i tak ta zmiana przysłuży się całemu serwerowi a nie tylko jednej osobie.

Tielive, skup się i przeczytaj to jeszcze raz a potem dopiero się wypowiadaj ;p

Offline Radosny

« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2008, 03:33:00 pm »
@Tielive

Nie wiem czy zauważyłeś ale RO nie odblokuje Ci skillow z 1st class dopóki nie wydasz wszystkich pkt na novice i tak samo dzieje sie z 2nd class. Rozdajemy 9pkt na basic > 49 pkt z 1st class > pozostałe 69 z 2nd class (jeśli mamy 99/70) co razem daje nam 127 pkt skilli do rozdania. I wtedy wszyscy byliby szczęśliwi :)

Offline Gepard

• Administrator
  • Reputacja: +217/-172
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2008, 03:40:59 pm »
Nie wiem czy zauważyłeś ale RO nie odblokuje Ci skillow z 1st class dopóki nie wydasz wszystkich pkt na novice i tak samo dzieje sie z 2nd class. Rozdajemy 9pkt na basic > 49 pkt z 1st class > pozostałe 69 z 2nd class (jeśli mamy 99/70) co razem daje nam 127 pkt skilli do rozdania. I wtedy wszyscy byliby szczęśliwi :)
To całkowicie poprawne działanie, więc w czym rzecz?
BTW, żeby odblokować skille 2nd class wystarczy dać tyle skillpointów w skille 1st class ile miało się przed resetem.

Offline yourworstnightmare

• JÓHÓ ROBERT GOŁ DODAJ GAZÓ
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2008, 07:30:00 pm »
Więc to żaden bug, tak powinno być. Te 9 to Basic.