Autor Wątek: Lost Child Quest [New]  (Przeczytany 13332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iskra

• Reputacja: +0/-0
  • Sleeping White....
Lost Child Quest [New]
« dnia: Lipiec 19, 2008, 07:25:59 pm »
Lost Child
Wymagane: 60+ base lvl
Nagroda: 900 000 bas, 1 OPB

1. Porozmawiaj z Vincentem [ra_in01 384,246]. Znajduje się on w posiadłości w Rachel [rachel 100,240]

2. Na zewnątrz domostwa Vincenta znajduje się Longan [rachel 114, 232]. Porozmawiasz z nim na temat Phobe. Pokieruje Cię on do pana Mansona.

3. Wróć do domu. W środku znajdziesz pana Mansona [ra_in01 372, 200]. Opowie Ci on o tym co się wydarzyło i pokieruje Cię do Jenny.

4. Na zewnątrz kierując się na lewo od domostwa Vincenta napotkasz Jenny [rachel 48, 236]. Kobieta posiada więcej informacji i powie Ci abyś dalej kierował się na sklepikarzy znajdujących się w mieście.

5. Kierujesz się w dół miasta. Od placu głównego Rachel w dolny warp po prawej stronie napotykasz Ilde merchant [rachel 138, 73]. Powie Ci, że nie posiada żadnych więcej ofert. Postanawiasz więc porozmawiać z innym merchantem.

6. Kierując się znów w dół, po lewej stronie napotykasz kolejnego Ilde merchant. [rachel 120, 47]. Opowiada Ci, że więcej informacji dowiesz się od pewnej osoby, która znajduje się przy Ice Cave.

7. Kierujesz się teraz do Suspicious Man [ra_fild01 245, 325]. Aby się dostać do niego należy udać się jedną mapę w prawo i dwie do góry od Rachel. Podczas rozmowy z nim dostaniesz uderzenie, które odbierze Ci połowę HP.

[DKDR] Wystarczy przewarpować się do Ice Cave 1 i wyjść warpem, który znajduje się pod nami, od razu znajdziemy się przy danym osobniku.

8. Porozmawiaj znów z Vincentem. Opowie Ci on o tym iż Jenny jest matką Phobe, ale nie może się pobrać z powodu jej przynależności do innej klasy społecznej w mieście. Zaoferujesz Vincentowi pomoc, otrzymasz kryształ.
[Nie pojawi się on w ekwipunku]

9. Porozmawiaj z dzieckiem, które znajduje się w mieście przy jeziorze obok babci [rachel 273, 32]. Okaże się, ze to Phobe. Dasz mu klejnot, nie będzie chciał wrócić do domu ale odzyskasz klejnot.

10. Powróć do Vincenta i oddaj mu kryształ. Będzie Ci bardzo wdzięczny i poprosi abyś przekazał wieści gdzie jest Phobe, Jenny.

11. Rozmawiając z Jenny widzisz jak się cieszy na wieść, że odnalazłeś jej synka. Nie będzie jej również przeszkadzać sekret iż wraz z Vincentem nie są małżeństwem.

12. Powróć do Vincenta. W ramach podziękowania otrzymasz od niego OPB oraz list do High Priesta Zheda, który musisz mu dostarczyć. List nie pojawi się w ekwipunku.

Wejście do Rachel Scantuary!
Wymagania: Base lvl 60+, 1 Candy [Drop w Toy Factory 1,2]

1. Pierwsze kroki kierujesz do Nemmy, która znajduje się przed Scantuary. Opowie Ci ona historie iż drzwi są zatrzaśnięte, a jej siostra Panno pewnie o tym nie wie.

2. Udaj się do Kid [rachel 243, 37]. Znajduje się on przy jeziorze w prawo od Phobe. Powiedz mu, ze lubisz cukierki. Za drugim razem zdradzi Ci jak wejść do Scantuary.

3. Udaj się przed Scantuary. Kierujesz się w lewo od Nemmy. Gdy wejdziesz głęboko aż dostrzeżesz okna stań przed jednym z nich [ra_temple 67, 209]. Wejdź do środka.

4. Udaj się według mapy po wnętrzu sanktuarium. Sprawdzaj czy jest to zgodne z punktami:

Północ = góra i lewo
Wschód = góra i prawo
zachód = dół i lewo
Południe = dół i prawo

Podążaj następującymi kierunkami:

♣ Jak się wkradniesz do zamkniętej świątyni, idź ku północy aż wyskoczy ci okienko że słyszysz jakieś dziwne odgłosy.
♣ Jak dotrzesz do końca korytarza zmieżaj ku wschodowi. Powinieneś dostać kolejne okienko chatu informujące o dziwnych odgłosach.
♣ Kiedy dotrzesz do pokoju z dużą statuą kobiety, udaj się na południe do wyjścia z tego pokoju.
♣ Kontynuuj "zmierzanie" ku południu aż dotrzesz do końca ściany, wtedy udaj się ku wschodowi.
♣ Kiedy będziesz tak szedł przy biurku powinno ci wyskoczyć okienko chatu z napisem "CRASH".
♣ A więc kontynuujesz zmierzanie ku wschodzie mijasz Atrium Hallway. Znajdujesz mały pokój po twojej lewej ze schodami, idziesz na górę.
♣ Kiedy będziesz na górze, udaj się ku północy, aż dojdziesz do pokoju z czerwonym dywanem. Przechodzisz przez portal znajdujący się za statuą, która jest na końcu pokoju.
♣ Chodź blisko bramy aż ci będzie wyskakiwać okienko, zawsze wybieraj investige, aż ci będzie wyskakiwać okienko bez wyboru.
♣ Wracamy do schodów. Przechodzimy przez portal.
♣ Udaj się ku zachodowi aż dotrzesz do Atrium Hallway
♣ Zmierzaj ku południu, jak już tam dotrzesz wyskoczy ci okienko, będzie to głos Panno. Wchodzisz w warp gdzie znajdują sie drzwi i naciskach "Push".

Zaczerpnięte z Questu Rachel Scantuary by Goku13

5. Porozmawiaj znów z Nemmą. pozwoli Ci ona teraz przeszukać sanktuarium. Możesz wiec dokończyć Lost Child Quest.

Dalsza część Lost Child

13. Udaj się do High Priest Zheda [ra_temin 277, 159]. Kierujesz się w prawo od Panno. Kierujesz się do końca korytarza i skręcasz w  korytarz w lewo. Przechodzisz do środku. Priest znajduje się w drugim pokoju. Po rozmowie z nim uzyskasz podziękowania i wynagrodzenie 900 000 exp.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2008, 12:27:07 pm wysłana przez Delo »

Offline Mati56

Odp: Lost Child Quest [New]
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2008, 08:03:29 pm »
ej te wejscie do rachel sanctuary to dalszy czesc questa czy mozna robic i mozna nierobic?

Offline Kosuke

• Reputacja: +5/-15
  • Kimura FTW!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2008, 08:10:56 pm »
Możesz nie robić, ale nie dostaniesz expa.

Offline Mati56

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2008, 10:28:24 am »
Noto zal bo tam sa jakies durne przejscia i chodzenie

Offline X

• Maverick Hunter
  • Nick nKDR: Kuso Kun
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2008, 08:48:42 pm »
Naprawdę nie wiem co w tym trudnego. Ja bez opisu zrobiłem Rachel Sanctuary, mając za sobą 1 przejście tego questa z opisem. Naprawdę nic trudnego, i przystępnie jest tez to przetłumaczone. Trzymaj sie tego co jest napisane i będziesz miał tego questa. A i Rachel Sanctuary jest intratny...

Offline Luca

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2008, 03:41:42 pm »
kurrde ja jakos mniej expa dostalem na darku.... nie 900kk tylko 22500000 ;< niewiem dlaczego ocb ? zrobilem wszystko ale tego questa z rachel temple nie cały

Offline user

• aba aba
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2008, 05:50:29 pm »
Napewno poszedles do Zheda po exp? ;p

Offline Luca

« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 27, 2008, 09:04:49 am »
taak sorka zrobiłem quest na darku i niestety bylem w gildi i akurat miałem 50% tax.......... ;/ GL idiota

Offline Krossos

• Sleeping Legend...
  • Gildia: Chivalry Guards
  • Nick Dark KDR: Krossos
  • Nick nKDR: Krossos
  • Nick rKDR: Krossos
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2008, 04:46:57 pm »
2 rzeczy sie nie zgadzaja chyba. Za ten quest nie mialbys 900kk expa tlyko 10x mniej =P
Hmm zeby dostac tylko 22,5kk expa musialbys miec 75% taxa, da sie tyle na dkdr? :P

Nie wina GL'a a twoja =P te 50kk expa to 5 mobow z bio wiec co sie martwisz ;]

Offline Tiili

• Moderator
  • Reputacja: +11/-3
  • Help each other
  • Nick nKDR: Tiili, Tiila, Tilli
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2008, 09:28:37 am »
We wszystkich opisach questow podajemy ilosc expa w rate x1, wiec czy grasz na Darku czy na KDR, pomnoz sobie odpowiednia ilosc razy jaka ma rate Twojego serveru.

@Iskra
Chcialam pogratulowac pomyslu wstawienia mapki sanktu, jak obejsc je "po ciemku". Chociaz sama przechodzilam ten quest z 5 razy, dopiero z mapka, z Twojego opisu nie pogubilma sie xD Dziekuje ./no1
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2008, 09:31:25 am wysłana przez Tiili »

Offline -Collage - _

• trzymaj lape w mej lapie i tak ci slipia wydrapie!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2009, 11:50:11 pm »
Nie no sory ale:
Chodze kolo tej (kraty)i nic,probuje tak juz od paru minut i nic.
HELP

Offline Kacman

• Reputacja: +195/-124
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 27, 2009, 12:27:44 am »
Pogadaj jeszcze raz z tym dzieciakiem, na pewno wybrałeś złą opcję.

Offline CzarekPL

« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2009, 11:08:54 am »
weź ja robie tak jak piszesz i jak dostalem ten list to nemma mi nic nie gada ze jest zamkniete przejscie tylko tylko o jakichs dotacjach ......... plox szyba odp

Offline gaawa

• Nick nKDR: Tom Gaawa
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2009, 11:49:31 am »
A masz candy w ekwipunku? Bo np. ja jak mialem to dzieciak mi nie chcial powiedzieć, dopiero mi powiedzial jak sie go pozbylem.

Offline CzarekPL

« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2009, 11:53:24 am »
Ale chodzi mi o Nemme ona mi coś gada o dotacjach po 50k ma świątynie chyba a nie z zamkniętej bramie ( a tak BTW to Rachel quest jest do tego potrzzebny?? )

Offline Klamot

• Reputacja: +1/-2
  • eliminator gnoju
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2009, 12:10:38 pm »
Jestes pewien ze gadasz z odpowiednim NCP ? Ona jest przed wejsciem, ta co gada o dodacjach jest w srodku...

Candy nie jest potrzebny, wciskasz "Yeah, i love this stuff" do oporu, w koncy sie wygada

Aby otrzymac expa za Lost Child musisz rozpoczac Rachel Sanctu, nie musisz go konczyc.