Autor Wątek: Komentowanie sytuacji na serwerze.  (Przeczytany 55706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
Odp: Komentowanie sytuacji na serwerze.
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 02, 2009, 01:05:28 am »
Z moderatorem się nie polemizuje, gdy sam zakłada temat. Po za tym jest różnica Gepard gracz a Gepard Admin. Admin nie jest częścią społeczności, nie jest nią również maszyna na której gracie.

Offline Grond

• Obieżyświat
  • Reputacja: +60/-8
  • Gildia: Katharsis
  • Nick nKDR: Grond, Quince, Suboshi
  • Nick rKDR: Grond
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 02, 2009, 01:07:57 am »
Shadar Logoth (o ile dalej będziemy grali na KDR) pewnie skupi się na dropieniu EQ niż chodzeniu na WOE, Bro & Rayon podobno też coś myślą o odejściu... Zostaje Inkaust.

Co prawda sytuacja na serwerze nie wygląda ciekawie, coraz więcej gildii traci zapał do gry tutaj i przechodzi na Eternity, poczekamy i zobaczymy jak długo tam zagoszczą. Mimo wszystko RO nie opiera się tylko na WoE (chociaż nakręca rozgrywkę i daje motywację na "budowanie" postaci), jest masa innych rzeczy do roboty. Zakon zostaje na KDR do końca, serwera nie zamierzamy zmienić. Odejście innych gildii, hmm... niech idą, da to możliwość rozwoju pomniejszych klanów i dodatkową szansę na wybicie się na WoE.

Ludzie na serwerze popadli w jakiś marazm, coraz mniej ich widać online (wcześniej myślałem, że to z powodu świąt).
Kasa na styczeń chyba jeszcze nie zebrana...

Ludziom poprzewracało się w głowach, oczekują nie wiadomo czego od serwera, a gdy tego nie dostają, zachowują się jak rozkapryszone dzieci i idą gdzie indziej (wygląda to wszystko jak wojna o wiaderko w piaskownicy ^^"), możliwe, że twarda ręka Geparda im przeszkadza, tutaj rozumiem naszą administrację - wprowadzają update'y z głową, by rozgrywka nie znudziła się po kilku chwilach. Odnośnie sytuacji finansowej, musimy poczekać na podsumowanie funduszy przez Geparda, zawsze jest to podawane z opóźnieniem, a jestem przekonany, że nasz admin nie da umrzeć serwerowi tak łatwo. Tak czy siak, warto wspomóc dotację...

Sam zostaję na serwerze do końca, przecież WOE to niejedyna rozrywka w RO.
P.S. Chyba z Pelą zostaniemy wkrótce jedynymi graczami KDR ;/

Tutaj nie zrobię Wam takiej przyjemności, przyjacielu.
Jeśli już umierać, to w trójkę, zostaję na KDR do samego końca. :P

Cytat: Freud
No sory tej, ale sami sobie taki los zgotowaliscie, a raczej Gepard Wam zgotowal =D Przez caly czas jak byl admem nie zajmowal sie servem, a jak obczail, ze wszyscy zaczynaja odchodzic, bo juz maja dosc jego gadania w stylu: "to nie, to tez nie, to moze nie, a to w sumie nie i chyba wszystko jest na nie, tylko Gep jest na TAK!", to on sie wielce obudzil i zaczal robic iwenty, przyjal propozycje graczy i nagle wowowowow co to nie on =O

Za przeproszeniem, bredzisz. Ekipa zajmuje się serwerem, a że tego nie dostrzegasz, to widocznie nie wiesz, na czym polega rola administratora, a zapewniam, że nie opiera się ona tylko na wpierdzielaniu na serwer nowych itemków cieszących oko. Eventy? Były, są i będą, niezależnie od tego czy graczom one się podobają czy nie, o gustach indywidualistów nie będę dyskutować. Update'y? Również są przeprowadzane, nie tak często jak gracze by tego oczekiwali, ale przynajmniej nikt nie skarży się potem, że coś jest niedopracowane bądź nie działa. Geparda nie będę bronić, nie jestem jego adwokatem, sam ma ręce na tyle sprawne, by z Wami dyskutować. Co to nie on, hmm... śmiem twierdzić, że również jest człowiekiem, który - jak wszyscy - popełnia błędy, grunt że potrafi się do nich przyznać.

Tyle z mojej strony.

Offline BaRdu

• Reputacja: +45/-26
  • IT'S A TRAP!
  • Gildia: I'm Awsome Gnój
  • Nick Dark KDR: MedejZ
  • Nick nKDR: MedejZ
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 02, 2009, 01:09:13 am »
Bo wartościowi gracze widzą sytuację serwera i znajdują wartościowsze serwery.

@2x up

Wskaż 3 różnice między Gepardem adminem a Gepardem graczem.

Offline lososthefish

« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 02, 2009, 01:14:55 am »
7 - Nie jesteś graczem KDR tylko darka.

Różnice - Admin nie chodzi na woe. Admin nie kupuje przedmiotów w sklepikach. Admin nie chodzi bić się z graczami na pvp. Admin nie korzysta z gildii w której są gracze. Admin nie pomaga bić mvp. Admin nie załatwia swoich prywatnych spraw siedząc w grze; choćby tyle, więcej mi się nie chce. Następne posty zabłąkanych komentatorów - którzy w rozgrywkach na kdr nie uczestniczą będę usuwał.

Ps - Jako że idę spać ostrzegam, że za szerzenie plotek i domysłów, próby negatywnej propagandy, szkodzenia serwerowi, pomówienia i offtop mimo mojego wcześniejszego ostrzeżenia mogą się bardzo źle skończyć (domyślcie się jak). Przynajmniej do czasu aż Gepard sam nie wyjaśni sytuacji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 01:29:42 am wysłana przez lososthefish »

Offline BaRdu

• IT'S A TRAP!
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 02, 2009, 01:39:28 am »
Jak nie patrzeć, admin musi mieć rozdwojenie jaźni, bez tego nie przejdzie.

7 - Nie jesteś graczem KDR tylko darka.

A co to ma do rzeczy? Aż tak Cie to boli że jeszcze się w miarę interesuje tym serwerem? ???

da to możliwość rozwoju pomniejszych klanów i dodatkową szansę na wybicie się na WoE.

No, mniej przeciwników, mniej "zamrażaczy", nie trzeba szukać marca/ed'a.

@Komentowanie sytuacji na serwerze.

A jak się wam podoba event świąteczny? Co ciekawego już wykopaliście? Jak waszym zdaniem wpłynęło to na gospodarkę rynkową serwera?

@Grajek

No to nie mam więcej pomysłów na pytania. Obawiam się że Łosioś usunie moje wypociny.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 01:54:21 am wysłana przez BaRdu »

Offline Zapomniany_Grajek

• Reputacja: +35/-22
  • Gildia: GangBang
  • Nick nKDR: Zapomniany_Grajek
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 02, 2009, 01:41:46 am »
A jak się wam podoba event świąteczny? Co ciekawego już wykopaliście? Jak waszym zdaniem wpłynęło to na gospodarkę rynkową serwera?
O tym BaRdziu możesz poczytać w wątku dotyczącym eventu.

Offline Sabin

• Reputacja: +221/-262
  • Nick nKDR: Rimururu, Chrno
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 02, 2009, 08:17:15 am »
Odejście innych gildii, hmm... niech idą, da to możliwość rozwoju pomniejszych klanów i dodatkową szansę na wybicie się na WoE.
To zły tok myślenia - gdyby wszystkie kraje nie przystąpiły do mistrzostw to Polska mogła by być mistrzem świata w piłce nożnej!

No i po co te apokaliptyczne myśli? Od roku różne osoby wróżą koniec a server mimo to stoi. Nawet osoby które są zagorzałymi zwolennikami servera uwierzyły w koniec świata - no ale w końcu "kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą" i zdaje się że dla coraz większej liczby osób było już te "100 razy"

Od strony administracji server jest prowadzony dobrze(może nie bardzo dobrze, ale mimo wszystko dobrze). IMO jedynym poważnym błędem była polityka "nie podoba się to idź grać gdzie indziej". Poza tym server jest stabilny, władza nie jest stronnicza, i nawet jeśli czasami admini się mylą to robią to co w ich mniemaniu jest najlepsze dla społeczności graczy.

Taka sytuacja jaka jest teraz to tylko i wyłącznie wasza(graczy) wina - brak zaangażowania, powtarzanie 100 razy kłamstwa i w końcu uwierzenie w nie. Tylko do samych siebie możecie mieć pretensje.

Offline Grond

• Obieżyświat
  • Reputacja: +60/-8
  • Gildia: Katharsis
  • Nick nKDR: Grond, Quince, Suboshi
  • Nick rKDR: Grond
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 02, 2009, 10:26:34 am »
Odejście innych gildii, hmm... niech idą, da to możliwość rozwoju pomniejszych klanów i dodatkową szansę na wybicie się na WoE.
To zły tok myślenia - gdyby wszystkie kraje nie przystąpiły do mistrzostw to Polska mogła by być mistrzem świata w piłce nożnej!

Całkiem możliwe, że mój tok myślenia jest zły. Sam jestem sobie winien, że nie piszę jeszcze dłuższych postów, by swoją opinię przedstawić wyczerpująco. :) Odejścia lepiej zorganizowanych gildii z serwera dają szansę pomniejszym klanom do zaistnienia na WoE, jednak działa to obusiecznie. Potyczki zamkowe stają się nudniejsze, nie ma wystarczająco silnego przeciwnika, dla którego warto by było palić potki, przy tak małej ilości graczy sojusze zdają się tracić sens. Jeśli gildia chce opuścić KDR, jest to tylko jej wybór, przecież nikogo nie zatrzyma się na siłę, ale tak czy siak szkoda zmniejszać i tak dostatecznie małą społeczność o kolejne osoby zamiast w jakiś konkretny sposób zachęcić kompanów do zaangażowania się w sprawy serwera. ;/

No i po co te apokaliptyczne myśli? Od roku różne osoby wróżą koniec a server mimo to stoi. Nawet osoby które są zagorzałymi zwolennikami servera uwierzyły w koniec świata - no ale w końcu "kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą" i zdaje się że dla coraz większej liczby osób było już te "100 razy"

Apokaliptyczne myśli, Sabinie? W żadnym wypadku, ot humoreska. ^_^ Nadal wierzę w ten serwer i jego społeczność, jak to podkreślałeś wiele razy znalazł się czarnowidz z wizjami upadku, KDR istnieje do dziś i jest stabilnym serwerem, na którym gra się przyjemnie, gracze od czasu do czasu dają nieźle popalić, ale w końcu coś się dzieje. Jak wspomniałem, Gepard wspólnie z Malibcią nie dadzą umrzeć serwerowi tak łatwo, wierzę w nich, od siebie również dodam wkrótce "cegiełkę" na dalszy rozwój KDR'ka, mogę i chcę to zrobić. Osobom, którym jeszcze zależy na grze tutaj, proponuję zrobić to samo w miarę możliwości (niekoniecznie mowa o wsparciu finansowym) i własnych chęci.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 10:28:16 am wysłana przez Grond »

Offline Kudo of the sound

• Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 02, 2009, 10:46:34 am »
Ja tylko powiem tyle, iż gram na tym serwie od 2005 roku i przeżyłem już 2 zmiany władzy i praktycznie co jakieś pół roku wróżono, że serwer upadnie a jakoś dalej stoi. Łatwo policzyć ile lat tu gram, no i ile lat ludzie bredzą, że serwer zostanie zamknięty.
ps. ja ze swą ekipą zostajemy

Offline Xeloss

• Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 02, 2009, 11:04:05 am »
Nie mogłem robić ani eventu z oca ani tegoż eventu. Średnio mi się podobały(żeby nie powiedzieć gorzej ;p). Ale nie popłacze się i nie ucieknę. Jeszcze sobie tu pobiegam ;) . A z ludźmi to jest tak że jeden cymbał powie że idzie apokalipsa, a wszyscy wpadają w dziki szał...przecież w realu też tak jest...

Offline Sabin

• Reputacja: +221/-262
  • Nick nKDR: Rimururu, Chrno
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 02, 2009, 11:09:20 am »
Grondziu wiem wiem, ale popatrz że całkiem duża część osób pomyśli "o nawet Grond widzi już koniec - to my odchodzimy na eRO" – mimo że wcale nie takie miałeś zamierzenie.
Moim zdaniem server nie upadnie ale też nie podniesie się już na proste nogi i nie wypnie dumnie piersi i nie zmieni tego nawet wipe, rate, mc i legalne WuPeE do robienia potków – tak jak nie zmienił tego guntled (jeszcze pamiętam wypowiedzi w stylu „guntled i gra tu 600osób”)

A z ludźmi to jest tak że jeden cymbał powie że idzie apokalipsa, a wszyscy wpadają w dziki szał...przecież w realu też tak jest...
Popatrz na naszego prezydenta.... apokalipsa w rl już się rozpoczęła  :(

P.S.
Uprzedzając fakty, mój post nie jest za wipem, ratem, mc i WuPeE -,..,-
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 11:11:42 am wysłana przez Sabin »

Offline lososthefish

« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 02, 2009, 02:21:30 pm »
Jeszcze raz - to nie jest temat o Gepardzie. Rozmawiacie tu o sobie samych jako członkach społeczności i o tym co się dzieje na serwerze - wirtualnym świecie gry - nie z maszyną ani z jej administratorem. Osoby nie grające na kdr nie mają prawa głosu, bo nie uczestniczą w życiu serwera. Zwłaszcza gdy nie mają nic do powiedzenia na temat. To dotyczy wszystkich którzy się pożegnali z serwerem kdr i mądzą. Sianie niepotwierdzonych informacji o stanie serwera będzie karane banem. Polemizowanie ze mną na ten temat również - do czasu aż Gepard sam się nie wypowie o stanie serwera. A kiedy się wypowie to nie w tym temacie - bo ten temat nie ma związku z maszyną.

Do jasnej cholery - czy Wy na prawdę chcecie dostać te bany którymi straszę? Geparda nie ma, nie wiadomo co z serwerami, pisząc o tym tylko siejecie panikę. Jesteście jacyś strasznie głupi, że tego nie rozumiecie? A może o to Wam chodzi?

Po za tym nie wyobrażam sobie trzymania tu tematu w którym można jeździć po Gepardzie, on pewnie sobie też tego nie wyobraża i nie życzy.

Księga skarg i zażaleń - http://kdr.net.pl/forum/index.php?topic=41624.0
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 04:33:01 pm wysłana przez lososthefish »

Offline Irya

• Reputacja: +128/-256
  • Słodka "I AM TEH BEST HIGH PRIEST SINCE 2007"
  • Gildia: Lifestream
  • Nick nKDR: Nothingness, Irya, Desire
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 02, 2009, 05:02:37 pm »
Jeśli masz jakieś informacje dotyczące serwerów lub Geparda, pochodzące ze źródeł które nie są plotkami, masz prawo je zamieścić

Wszystkim moderatorom, którzy nie są w temacie wyjaśniamy, że wszystkie te 'plotki' pochodzą ze strony KDR http://kdr.net.pl/?page_id=369, z której wyraźnie wynika, że nie ma zebranych pieniędzy na styczeń. Stąd apokaliptyczne wizje.

Poza tym kasowanie postów nie ma temat - okej. Kasowanie postów obrażających - okej. Ale istnieje też coś takiego jak konstruktywna krytyka. Ale skasujmy i to xD

Offline lososthefish

« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 02, 2009, 05:07:13 pm »
To są dane z przed miesiąca. Serwer nie jest opłacany za każdy dzień osobno, a za miesiąc. Sytuację jest w stanie wyjaśnić tylko Gepard, którego w tej chwili nie ma.

Konstruktywna krytyka ma za zadanie coś stworzyć, ta krytyka, która promujecie może najwyżej zabić serwer. Widzisz różnicę? Ale pewnie razem z Domanem świetnie się bawicie.

Offline Khersai

• Malek / Havok
  • Nick rKDR: Fantasy
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 02, 2009, 05:20:24 pm »
@losos
nisko upadłeś
najfajniejsze, że każdą negatywną opinię na temat serwera można podciągnąć pod jemu szkodzenie (bo odstrasza potencjalnych graczy czy coś tam innego :D), naprawdę sprytne

Co do samej sytuacji, za którą jest odpowiedzialny między innymi Gepard (z racji zajmowanego stanowiska), to uważam, że jest bardzo kiepska. Graczy jest bardzo mało, poziom woe słabiutki, a ekonomia i rynek prawie nie istnieją. Od conajmniej roku panuje szeroko pojęta stagnacja, a eventy, choć przygotowane dużym nakładem pracy, po krótkim czasie sprowadzają się do farmienia (tak jak wcześniej można było zlecić innej osobie składanie OCA, tak teraz można wynająć murzyna do kopania samemu dropiąc tylko składniki, bez babrania się samymi questami) i są ogólnie przegięte :d. Do tego mam wrażenie, że ustalający reguły gry zatrzymali się mentalnie w średniowieczu ("Hola, kapłanie! Czy nie zechciałbyś potowarzyszyć naszej grupce przez godzinę warzenia mikstur leczących, ale musisz chwilę poczekać nim z podróży z Yuno wróci nasz towarzysz - sczepiacz dusz. Później możesz wspomóc mnie w trzygodzinnej wyprawie na konie morskie, którą prawdopodobnie, trzeba będzie powtórzyć kilkanaście razy ?"), rzeczy fajne parę lat temu dziś już tak fajne nie są, szczególnie dla graczy z dłuższym stażem. No i mam nieodparte wrażenie, że tych, co wciąż tu grają nie trzyma wcale perspektywa ciekawej gry (na czym moim zdaniem powinno zależeć przede wszystkim administarcji), a tylko znajomości, które nawiązali w trakcie swojej kariery;]

pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 05:26:02 pm wysłana przez Khersai »

Offline Ascheritt

• Reputacja: +3/-5
  • Nick rKDR: davv
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:26:37 pm »
@losos
Buehehe...czlowieku, ocknij sie. Chyba jeszcze sylwek masz i % jeszcze zostaja w glowie.
Hahahhahahha...negatywne opinie powinny byc sama w sobie oznaka, ze cos jest nie tak. Ale administracja woli poczekac na cos konstruktywnego...niech czeka dalej.
Problem polega na tym, ze admini nie potrafia wyciagnac nic konstruktywnego z wypowiedzi graczy.
NIe oszukujmy sie; duzo bylo ludzi, ktorzy chcieli cos zrobic dla KDR'u.

W ogole, to co mowisz na temat graczy czy nie graczy kdr tez jest smiszne. Porownywalne do tego co wyglasza pan prezydent. Wedlug jakich kryterii sie kierujesz, aby mowic czy medeis jest graczem kdr czy nie? Zal czytac takie wypociny; losos, grasz ty na kdr?? =o No bo wiesz...moderator=/=gracz kdr; admin gepard=/=gracz gepard.
W ogole jak na adminow serwera slabo gracie...

« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 12:28:03 pm wysłana przez Ascheritt »

Furb

• Gość
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:33:47 pm »
Admin serwera nie musi dobrze grac tylko musi dobrze serwer prowadzic. Mysle ze Medeis swoja gra na KDR wniosl na tyle duzo ze ma prawo wyglaszac swoja opinie na temat slabej kondycji serwera.

@Delo
GM_Thaius na Eternity ... to juz o czyms swiadczy ;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 12:35:10 pm wysłana przez Furb »

Offline R2

• Reputacja: +12/-31
  • Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
  • GaduGadu: 3994245
  • Gildia: Gimlea
  • Nick nKDR: Ewelah
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:55:55 pm »
@Delo
GM_Thaius na Eternity ... to juz o czyms swiadczy ;p

rotfl, to się zacznie "polska" i układy ;x

Sytuacja na serwerze jest na tyle nieciekawa, że trzeba chyba będzie zrobićograniczenia, co do ilości zamków i ilości posiadanych sojuszy. A jak wygląda sytuacja na DKdr?

@Med wiem że nie ten dział, ale jakby KDR przestał istnieć, to Dark również ;P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 01:46:37 pm wysłana przez R2 »

Offline BaRdu

• IT'S A TRAP!
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 03, 2009, 01:07:19 pm »
Zagraj a się przekonasz. :D To nie ten dział na prowadzenie dyskusji na ten temat. <3

Offline Gepard

• Administrator
  • Reputacja: +217/-172
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 03, 2009, 01:45:03 pm »
Moje zdanie jako gracza:

Ostatnio mało grałem, były święta, sylwester, trzeba było wyjechać tu i tam, więc mało grałem. Pewnie nie ja jeden mam normalne życie poza ragnarokiem, więc tym bym wytłumaczył mniejszą niż normalnie liczbę ludzi online. Po prostu mnóstwo osób jeszcze nie wróciło po okresie świateczno-noworocznym do normalnego (czyt. ragnarokowego) trybu życia.

Ocenianie sytuacji na serwerze przez pryzmat ostatnich dwóch tygodni jest więc co najmniej głupie. Wiadomo jak jest w święta... Sytuacja wróci do normy gdy życie graczy (i adminów) wróci do normy. Głoszenie apokaliptycznych wizji jest IMO niczym nieuzasadnione (mówię to jako gracz i członek społeczności).

Furb

• Gość
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 03, 2009, 02:05:50 pm »
Odeszly 2 dwie gildie ktore dzieki swojej obecnosci przez ostatni rok jakos ratowaly ten serwer przed dwucyfrowa liczba ludzi na WoE. Gepard... na KDR zostal tylko Inkaust ...

Offline Gepard

• Administrator
  • Reputacja: +217/-172
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 03, 2009, 02:57:41 pm »
Zoha, już pisałem, że nie grałem za wiele przez święta. Nie jestem członkiem FoDu ani Bro. Znam zaledwie kilka osób z tych gildii i po prostu nie wiem co oni robią ani dlaczego.

Druga część mojego spojrzenia na serwer - tym razem jako admin: http://kdr.net.pl/forum/index.php?topic=49645.msg391911#msg391911

Offline lososthefish

« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 03, 2009, 05:06:45 pm »
Ktoś kto nie gra na serwerze nie powinien się wypowiadać o jego sytuacji w tym temacie bo nie gra na KDR.

Nazwa tematu - Komentowanie sytuacji na serwerze. - Powiedz nam co się działo dziś na KDR. Jeśli ktoś nie gra na kdr nie może wiedzieć co się na serwerze działo dziś, wczoraj, czy przedwczoraj. Jeśli ktoś chce by z jego opinią się liczono, to musi albo być szamanem afrykańskiego plemienia, albo musi umieć czytać. Z nazwy tematu wyraźnie widać czego dotyczy. Na początku tematu jest nawet wytłumaczenie dla bardziej opornych. MedeiS pożegnał się z KDR jakiś czas temu, podobnie Furb, więc nic im do tego co się dzieje na serwerze, zwłaszcza, że to temat dotyczący serwerowej społeczności, a nie stanu serwera i zachowań administratora. Społeczności serwera nie jest potrzebna negatywna ocena ludzi z zewnątrz. Dla mnie to jak wchodzenie do cudzego domu i mówienie mu że mieszka w chlewie i wypychanie go za drzwi by znalazł sobie inne miejsce.

Myślę że możecie zmienić moderatora, oporny nie będę.

Offline R2

• Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 03, 2009, 05:08:40 pm »
A jak zaloguję się raz na rok, na KDR, na 10 sek i się wyloguję, to jestem graczem KDR, czy nie?;f

Offline Doman

• zUy ON
  • Reputacja: +76/-87
  • GaduGadu: 3811147
  • Gildia: e-ROtomani
  • Nick nKDR: Chase, Digital, Doman
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 03, 2009, 05:13:56 pm »
@lososthefish
A ja ostatnio widziałem graczy : MedeiS'a i Furb'a częściej online, niż niektórych uważających się za graczy KDR.
I jak mam to rozumieć? Jeśli oni są online, to znaczy, że danego dnia są graczami KDR? A jak ich wczoraj nie było, to znaczy, że wczoraj nie byli?
A to, że się pożegnali, nie znaczy, że przestali zaglądać na KDR.

Offline Tavem

• Your Last View...
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 03, 2009, 05:18:30 pm »
No ostatnio na kdr krucho z graczami ale starymi bo nowi przybywają ostatnio w zastraszającym tępie możę nadeszła fala nowego pokolenia KaDeeRowców (oby)

@off
wiem mam bana ;3 ale wydaje mi się że robi się tak:
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania.
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie.
3. Moderator nie obija się - moderator czuwa.
4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę.

Offline lososthefish

« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 03, 2009, 05:23:28 pm »
No i ja się żegnam ze społecznością KDR, dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, flame na forum i w ogóle takie tam.
Dziękuje Breganom za fuzję FoF, zloty i takie tam.
Dziękuję gildii Random -> OMG za najlepsze woe na jakich byłem na tym serwerze.
Dziękuję gildii Flame Of Darknes za przygarnięcie mnie i takie tam.
Dzięki Thaius za Varianty. ^____________________________________________________________________________________^
Dzięki dla Wingedd'a za tekst "90% fragów dla fodu robisz ty". XD
Dzięki dla tego skurwiałego Ghostringa co mi nie dropnął karty i dla Devilinga co mi dropnął 1 albo 2 Blade of Darkness. ^__________^
No i pozdrawiam wszystkich z którymi miałem do czynienia.

Nie przechodzę na żaden z wielkich serwerów (Eternity, Phase i takie tam). Odchodzę bo nie widzę sensu dalszej gry na tym serwerze, nie mam już z tego frajdy, a męczyć się 3 dni żeby kupić/dropnąć coś, żeby po chwili męczyć się tak samo długo (albo i dłużej)

Eq popaliłem, postaci nie usuwam - może ktoś będzie chciał mną polamić na woe.

Jakby ktoś chciał pogadać, to walić na PM o numer gg ;>

Do zobaczenia gdzieś w świecie!

Nom to i czas na mnie. Moja przygoda na kdr skonczyla sie wraz z oddaniem ostatniego elementu eq. Przez te ponad 2 lata spedzilem tu wiele wspanialych chwil z moimi przyjaciolmi czy to na woe czy to na jakims koxie. Obecnie nie warto chodzic nawet na woe a kdr bardzo mi zbrzydl stad tez decyzja. Jakbym chcial pozdrawiac ludzi to byloby tu za malo miejsca (i tak bym pewnie kogos zapomnial i bylaby siara). Pozdrowie gildie, chociaz ich to pozdrawiac raczej nie trzeba. Specjalne pozdrowienia dla MedeiS-a ktory pragnal aby go tu wyroznic. See you on eRO, czy tam gdzies indziej ;3.

Specjaliści od rzucania słów na wiatr? A może to tylko progresywny flejm.

Offline R2

• Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 03, 2009, 05:29:46 pm »
Ten temat to nie czat. Zupełnie inaczej rozumiecie odrobinę luzu niż ja. Od tego postu w dół za robienie na siłę czatu z forum, pisanie jedno, dwu linijkowych postów zwłaszcza tylko "oscylujących wokół woe" w sposób frywolny, będzie surowo nagradzane. Ewentualne skargi do administratora forum. 

Specjaliści specjalistami ^_^

Furb

• Gość
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 03, 2009, 05:40:52 pm »
Lubie flejm. Wchodze czasem na KDR aby pogadac ze znajomymi lub gdy cos ktos potrzebuje. Znam ludzi grajacych na KDR i z nimi rozmawiam. Duzo czasu na nim spedzilem i interesuje mnie to co sie z nim dzieje. A administracja nie chce przyjac do wiadomosci ze zle sie dzieje. A zeby sie o tym przekonac to nawet nie trzeba grac na KDR gdy w pro na eRO GM_Thaius prosi Cie o buffy.

Offline Ascheritt

• Reputacja: +3/-5
  • Nick rKDR: davv
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 03, 2009, 06:00:18 pm »
Zostawcie juz biednego Thaiusa ;< Rozumiem, ze gm to gm...ale nie znaczy, ze nie moze grac na innym serwie.

@losos
Kogo ty oszukujesz. Moze lepiej juz oskarz nas o to, ze podjudzamy reszte graczy, zeby opuscili serwer.
Beuhehe...chetnie wroce kiedys, zeby wloic temu nowemu pokoleniu kdrowcow.
Mam nadzieje, ze uda Ci sie wytrenowac dobra armie pokemonow.
Juz daj sobie spokoj z tymi graczami kdr. Widze, ze lubisz fajne porownania. To teraz dam Ci rownie dobry z tym domem i chlewem. A co powiesz na ludzi z dwoma obywatelstwami? Rozumiem, ze nie nalezy ani do tych ani do tamtych. Ten o to czlowiek nie ma w ogole praw? Gram na eRO i mam konta na KDR. Prosze, powiedz, ze nie jestem graczem KDR.
W ogole co ty masz do medeisa. Jeden z niewielu z Random/Omg nie dostal bana za kopiowanie(bo nie kopiowal) i na dodatek zostal na tym serwie, gdy wieksza czesc ludzia z gildii poszla na eRo.

Pfff...nazwa nic nie wskazuje na to, ze Furb czy Medeis nie maja prawa wypowiedzi. Probujesz tylko naginac nazwe. Dopisz sobie na czole KOmentowanie AKTUALNEJ Sytuacji na KDR przez graczy KDR.
Ja pierdo...tak losos...to jest aktualna sytuacja na kdr...nie wiesz co robic/pisac, wiec sie czepiasz glupot, jak xnyl sie czepia literowek i bledow.
Wedlug mnie, pisac tutaj moga tylko Ci, ktorzy graja na tym serwie wystarczajaco dlugo, by wiedziec co sie dzieje na tym serwie, a nie Ci co porobili dopiero konta.

AKTUALNA SYTUACJA: Trzeba dopisac nowy punkt do regulaminu, ktory jasno okreslal kto jest WARTOSCIOWYM graczem na kdr, na tyle by moc pisac o jego aktualnej sytuacji.