Autor Wątek: Zapraszam do przedstawienia się naszym anglojęzycznym graczom.  (Przeczytany 3333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
Zapraszam do przedstawienia się naszym anglojęzycznym graczom.
« dnia: Wrzesień 29, 2008, 07:56:36 pm »
Jak zapewne widzicie dział angielskojęzyczny jest pusty. Każdemu jest trudno przełamać pierwsze lody na pustym forum. Dlatego ile by tych anglików u nas nie było, na pewno ucieszą się, że są u nas gracze, którzy potrafią komunikować się po angielsku i może zaczną się odzywać i korzystać z forum. Zapraszam więc do przedstawienia się, by pokazać że Polacy nie gęsi. Oto i link http://kdr.net.pl/forum/index.php?topic=46831.0

Offline Jurand

• Reputacja: +20/-12
  • Gildia: SoR
  • Nick nKDR: Jurand
Odp: Zapraszam do przedstawienia się naszym anglojęzycznym graczom.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2008, 08:49:45 pm »
Ale jak skoro co napisze na forum anglojęzycznym po angielsku to mi kasują? :<

Offline lososthefish

« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2008, 08:56:58 pm »
Pewnie piszesz brzydkie słowa i głupie, z resztą poskarż się tam modkowi nie mi;c Btw Jurand grasz na KDR?

No ja już się przedstawiłem, teraz Wy coś napiszcie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2008, 09:33:10 pm wysłana przez lososthefish »

Furb

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2008, 10:16:37 pm »
Nie wiem co wy macie z tym czy ktos gra na KDR czy nie xd. Czy nikt nie pomyslal o tym ze na KDR poprostu nie ma ludzi spoza Polski? ;p

Offline Maladie

• Reputacja: +24/-9
  • PEACE through POWER!
  • Gildia: Bregan D'aerthe
  • Nick nKDR: Maladie
  • Nick rKDR: Maladie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2008, 10:25:06 pm »
Ciężko powiedzieć. Byli swego czasu Czesi i Niemcy, jakiś czas temu było parę pytań w języku angielskim. Strona ma swoją angielską wersję, a my nie chcieliśmy być gorsi. ;) Jeśli jednak nie znajdą się użytkownicy korzystający z tego działu to się go po prostu usunie.

Offline Jurand

« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2008, 10:34:51 pm »
Pewnie piszesz brzydkie słowa i głupie, z resztą poskarż się tam modkowi nie mi;c Btw Jurand grasz na KDR?

Nie gram, ale czasami wbijam na kdr pogadać z wesołymi ludzmi albo zrobić teleturniej w którym wręczam 1 mln zeny w zamian za wykonanie zadania :>

A nie pisałem wcale brzydkich rzeczy :( Poruszyłem tylko ważny temat i wrzuciłem posta po english w "Questions and Answers", że jak my, gracze nie znający polskiego mamy wykombinować, że "Nowy wątek" = "New Topic" (pomijając fakt, że człowiek który nie zna SMF i naszego języka na pewno nie wpadnie na to jak zmienić język forum na angielski)

Offline lososthefish

« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 29, 2008, 10:40:36 pm »
EOT. Nie jesteś graczem KDR to nie przedstawiaj się jako gracz KDR, bardziej jasne to być nie może. W dziale musi być trochę wpisów by ludzie zaczęli z niego korzystać.

Skoro wchodzisz na KDR Jurand to zapraszam do napisania tam posta, by się przestawić. Nie mam nic specjalnie do graczy, którzy grają gdzie indziej, ale nie uważam, że powinni oni komentować np w co tam panie na woe słychać i innych podobnych tematach.

Z tego co wiem to planujemy połączyć wybór języka na stronce głównej z wyborem języka na forum automatycznie. Nie wiem w jakiej fazie to jest obecnie, pytaj na ten temat w propozycjach dotyczących forum, bądź co bądź jesteś los polakos.

Offline Jurand

« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 29, 2008, 11:12:58 pm »
Ale zadanie pytania na forum anglojęzycznym miało aspekt humorystyczny ;p
A wracając do tematu to ja bym proponował by do "introduce yourself" wpisywały się osoby, które często bywają na kdr i mają chęci i znajomość angielskiego na tyle by pomóc zagranicznemu przybyszowi. Podając swój nick w grze potencjalny gracz angielskojęzyczny mógłby się z nim skontaktować z nurtującym go pytaniem ^^

ps. dawno nie było mnie na forum i zapomniałem jak to przyjemnie jest gdy na krótką i najgłupszą nawet odpowiedz lososthefish odpowiada pięknymi, pełnymi i rozbudowanymi zdaniami XD Takimi, że teraz sprawdzam swojego posta w poszukiwaniu błędów by głupio przy nim nie wypaść :] całusek losos :*

Furb

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 29, 2008, 11:14:53 pm »
Jak nie chcecie by gracze z innych serwerow wyrazali swoje zdanie to blokujcie im konta. Ja bym tak zrobil na waszym miejscu bo oni i tak beda pisac xd

Offline lososthefish

« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 30, 2008, 12:54:44 am »
Dobra, dobra, eot Furb i idź się wpisz. A Ty Jurand bez wątpienia masz rację, ale ja chciał bym by wpisał się tam "w ogóle ktoś" nawet jeśli nie będzie zbyt pomocny dla gości zza granicy, niż "w ogóle nikt". Ja zwyczajnie staram się pomagać rozkręcać jak najwięcej rzeczy jak jestem w stanie przy moich skromnych możliwościach. Jeszcze raz wszystkich, co umieją wypowiadać się w języku angielskim zapraszam do wpisania się w temacie, do którego link macie wyżej.