Autor Wątek: Konkurs na loadingi  (Przeczytany 33623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeller

• Reputacja: +6/-32
  • GG-1108280
  • Gildia: jeszcze brak;ooo
  • Nick Dark KDR: Leth
Odp: Konkurs na loadingi
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 24, 2009, 05:19:21 pm »
Malibcia z tym CP to chyba sobie zazartowalas? 1 praca=1k CP, a 10 prac=10k CP
Kpina oO Nie dalas wogole szansy tym ktorych stac na zrobienie 100 ciekawych prac bo wyszli z zalozenia ze zrobia jedna konkretna max 2 na wszelki wypadek ktoras przejdzie.Wyszlo na to ze ilosc przebila jakosc oO
Jezeli tak podeszlas do sprawy trzeba bylo wprowadzic jakis system podjumowy typu :''ostatni gracz 1k CP i im wyzej tym wiecej + jakies dodatki''.
Dosc ze szansa zdobycia czegos jest raz na rok to jeszcze tu sensu nie ma oO Jezli by o mnie chodzilo to zrobil bym 666 prac i rachunek prawdopodobienstwa ze moje prace sie dostana bylby 666 razy wiekszy niz robiac 1 prace -.- porazka oO

A i nad nagroda tez za dlugo nie myslalas pewnie oO Jezli to szansa zdobycia nagrody to niech to wyglada jak nagroda a nie CP ktore mozna kupic za kase odkladajac 50 gr dziennie T_T Jak dla mnie niewypal oO
Pozdrawiam T_T
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 05:29:25 pm wysłana przez Zeller »

Offline Light

• Reputacja: +1/-10
  • gnuj
  • GaduGadu: 2499097
  • Nick Dark KDR: Troo, Virez,Daiwa( do czasu aż sam sobie naexpie) : <
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 24, 2009, 08:14:56 pm »
1 - szy raz sie z toba zgodze =/

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 24, 2009, 08:36:02 pm »
Myślę, że taka nagroda była by lepsza:

http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/sp/s0508.gif

A tak na boku, Zeller, zrobienie paru prac, a zrobienie jednej to jednak jest różnica w wysiłku. Czas poświęcony, ilość pomysłów, są rozłożone na większą ilość prac, co zmniejsza im szansę na zwycięstwo. Ludzie zdecydowali podczas ankiety co im się podoba najbardziej. Skoro komuś przeszło 5 prac, to znaczy że jego obrazki musiały być w jakiś sposób fajne. Poziomu fajności nie da się zmierzyć, ale da się policzyć ile czyich prac zapycha kdrówski patcher. Moim zdaniem nagrody są ok, bo robienie loadingów to forma wkładu w istnienie serwerów, podobnie jak dotacje.  Po za tym posiadanie własnego loadingu w patcherze kdr to też nagroda sama w sobie.

Offline Sobolek

• Reputacja: +10/-23
  • Nick rKDR: cokolwiek
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 24, 2009, 09:17:24 pm »
Według mnie spoczko nagrody, tylko zamiast którejś z rzeczy powinna być jakaś unikalna czapka (jedna na osobe) która tak naprawde wyróżniałaby wybrańca, bo headhear byłab niepowtarzalny i nie do kupienia. A w tym przypadku dostaja równowartość ok. 20 zł.

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 24, 2009, 09:39:59 pm »
Loadingi powinny być robione dla graczy od graczy a nie dla nagród. Popieram post Lososia

Offline Malibcia

• Crazybish
  • Administrator
  • Reputacja: +19/-4
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 25, 2009, 12:44:09 pm »
Mysle, ze zrobienie loadingow to wiekszy wysilek niz wplacenie 10 zl. Punkty autorzy dostaja by sobie mogli kupic co chca, czapeczke czy tam cos innego. A reszta to nagrody, ktore maja byc przydatne.
Na nagrody gracze zawsze jecza, jakie by nie byly. nigdy sie nie da wszystkim dogodzic, bo kazdy ma inne zdanie na ten temat. Tymi nagrodami chcielismy podziekowac tym, ktorzy sie chociaz troche (wiekszosc dosc sporo) postarali i poswiecili swoj cenny czas, ktory przeciez mogli poswiecic na cos zupelnie innego czy tez chociazby na gre. Nie sadze wiec, ze sa zbyt dobre.

Offline Halloween

• Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 29, 2009, 12:20:22 pm »
Ja tam się nie czepiam, uważam, że nagrody są fajowe. To co stworzyłam na konkurs, zrobiłam dla zabawy i przyjemności, mieszanie w to prawdziwych pieniędzy jest raczej zabawne z mojego punktu widzenia, bo przelicznik nijak się nie ima. Macie pretensje, że niektóre osoby dostały więcej nagród, chociaż ich loadingi nie były powalające? To chyba nie wina ekipy prawda?