Autor Wątek: Sealed Shrine  (Przeczytany 15869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gepard

• Administrator
  • Reputacja: +217/-172
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
Sealed Shrine
« dnia: Lipiec 11, 2010, 01:59:28 pm »
Kilka(naście) osób zajęło się już odkrywaniem nowych obszarów New World i wykonywaniem znajdujących się tam questów. Natomiast zainteresowanie Sealed Shrine jest jak na razie niewielkie.

Mamy dla Was małą zachętę: pierwsza osoba, która zdobędzie Cursed Baphomet Doll, otrzyma od nas drugą. Mamy po jednej lalce na serwer. Pokonanie Baphometa w Sealed Shrine nie jest proste, sądze więc, że warto być pierwszym.

Cursed Baphomet Doll należy wysłać mailem w grze na postać: [GM]Gepard. Decyduje kolejność zgłoszeń. Oczywiście wszystkie lalki zostaną odesłane, z tym że najszybszej osobie - dwie sztuki.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 02:23:19 pm wysłana przez Gepard »

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
Odp: Sealed Shrine
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2010, 02:54:00 pm »
Muszę się przyczepić. Zabicie baphometa to prosta sprawa jeśli ktoś wie jak :)

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2010, 03:23:03 pm »
Muszę się przyczepić. Zabicie baphometa to prosta sprawa jeśli ktoś wie jak :)
No to na co czekasz ;)

Offline Abaj

• Reputacja: +110/-125
  • Nick Dark KDR: Nemesis_
  • Nick nKDR: Nemesis
  • Nick rKDR: LukaszDominator
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2010, 03:35:33 pm »

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2010, 04:09:22 pm »
Gdyby dropił coś dla creo już dawno robił bym party. A tak to podziękuje :)

A na filmiku nie pokazali wszystkiego.

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2010, 04:24:35 pm »

Offline kowal1111

• Ænima
  • Reputacja: +12/-16
  • Omnomnom!
  • Gildia: BTW
  • Nick Dark KDR: Zeph
  • Nick nKDR: DoktorKoxx
  • Nick rKDR: Quistis

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 11, 2010, 05:04:28 pm »
Wszystkie te taktyki opierają się na Reflect Shield i to dobry pomysł, bo Bapho zadaje duży dmg, ale najpierw trzeba mu wyłączyć invincible.

Staszek

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 11, 2010, 05:12:24 pm »
A tak z ciekawosci sie zapytam (bo mam slaba gildie, ktora nie potrafi sie ogarnac nawet do testow ::)), damage z reflecta liczy sie jako rudeattack? I czy do zlamania pieczeci wymagana jest obecnosc w jej poblizu baphometa?

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 11, 2010, 05:21:35 pm »
A tak z ciekawosci sie zapytam (bo mam slaba gildie, ktora nie potrafi sie ogarnac nawet do testow ::)), damage z reflecta liczy sie jako rudeattack? I czy do zlamania pieczeci wymagana jest obecnosc w jej poblizu baphometa?
Rudeattack jest - w uproszczeniu - wtedy, gdy mob nikogo nie atakuje (nie ma celu), a obrywa, albo gdy nie może oddać.

Pieczęci powodują wyłączenie invincible Baphometa, ale mają ograniczony zasięg, więc jeśli nie będzie go w pobliżu, to nawet jeśli pieczęć zostanie aktywowana, bo Bapho pozostanie nietykalny.

Staszek

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 11, 2010, 05:22:55 pm »
A ten zasieg to tak mniej wiecej ile, np. kratek? :P

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 11, 2010, 06:13:54 pm »
Z tego co pamiętam, to około 10. Mniej więcej taki jak pokoje z pieczęciami, może troche mniejszy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 06:15:27 pm wysłana przez Gepard »

Offline stemp

• Reputacja: +7/-57
  • JEstem stąd
  • Nick Dark KDR: OoSoO
  • Nick nKDR: stemp
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 11, 2010, 10:31:50 pm »
hmm jednego nie rozumiem ile jest czasu na zabicie bapho?

@edit
Quest ten jest również zaznaczony jako mini event więc będzie tak na stałe czy przez ograniczony czas?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 11:31:22 pm wysłana przez stemp »

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 12, 2010, 12:12:51 am »
hmm jednego nie rozumiem ile jest czasu na zabicie bapho?

@edit
Quest ten jest również zaznaczony jako mini event więc będzie tak na stałe czy przez ograniczony czas?

Sealed Shrine ma limit 4 godziny. W tym czasie trzeba dojść na 2 piętro i zabić Baphometa.
Oczywiście instancja będzie dostępna cały czas.

Offline stemp

• JEstem stąd
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:44:19 am »

Więc tak załączyłem tutaj obrazeczek 2 piętra w quescie i mam pytanie jako że dochodzimy do 2 piętra wszystko ładnie i pięknie ale później już tak dobrze nam nie idzie . Gepardzie czy inna osobo proszę o pomoc Gdy wezwiemy bapho i chcemy zabrać mu nietykalność gdzie mamy go zaprowadzić?

nigdy nie słyszałem aby wołał do środkowego seal Hero zawsze woła po godzinach 2 4 8 10 więc po wezwaniu mamy zaprowadzić bapho do seal na miejsce wezwania czy w które miejsce? czytałem quest i jego opis z różnych źródeł do tego oglądałem dokładnie filmiki na yt i tam biją go np przez 2 minuty nie ruszając się po rogach żadnych na godzinę 2 4 czy inną
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2010, 11:51:16 am wysłana przez stemp »

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 22, 2010, 02:51:17 pm »
nigdy nie słyszałem aby wołał do środkowego seal Hero zawsze woła po godzinach 2 4 8 10 więc po wezwaniu mamy zaprowadzić bapho do seal na miejsce wezwania czy w które miejsce? czytałem quest i jego opis z różnych źródeł do tego oglądałem dokładnie filmiki na yt i tam biją go np przez 2 minuty nie ruszając się po rogach żadnych na godzinę 2 4 czy inną
Bo korzystają z błędu, który pozwala reflectem ominąć invincible Baphometa.

Trzeba go zaprowadzić do rogu z sealem, który jest w danym momencie aktywny, tak, żeby stał blisko pieczęci (taki niebieski słup światła o ile dobrze pamiętam) i wtedy jedna osoba musi kliknąć na pieczęć. Bapho straci nietykalność na krótki czas, w którym będzie można mu zadawać normalnie obrażenia. Potem znowu włączy mu się nietykalność i trzeba procedurę powtórzyć, aż do zabicia.

Offline stemp

• JEstem stąd
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 22, 2010, 03:16:53 pm »
HM więc to będzie naprawdę wyzwanie Gepardzie jakaś podpowiedz? a Ice Wall nie działa tutaj na mvp prawda? tzn jeżeli wejście zamkniemy ice wallem on sobie przejdzie go? no i chciałbym także zapytać czy wystarczy tylko go tam zaprowadzić i może sobie uciekać czy musimy go ciągle trzymać przy tej 1 pieczęci która jest aktywna żeby dostawał dmg?

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 22, 2010, 04:09:34 pm »
HM więc to będzie naprawdę wyzwanie Gepardzie jakaś podpowiedz? a Ice Wall nie działa tutaj na mvp prawda? tzn jeżeli wejście zamkniemy ice wallem on sobie przejdzie go?
Nie przejdzie, ale jeśli zostanie zaatakowany, to użyje Full Heal i zabawa od nowa.
no i chciałbym także zapytać czy wystarczy tylko go tam zaprowadzić i może sobie uciekać czy musimy go ciągle trzymać przy tej 1 pieczęci która jest aktywna żeby dostawał dmg?
Jak już aktywujecie pieczęć i zdejmiecie mu invincible to można go zaprowadzić gdziekolwiek i nadal będzie podatny na obrażenia. Ale wydaje mi się, że lepiej wykorzystać ten krótki czas na zadawanie dmg niż bieganie.

Offline Adriano

• Reputacja: +92/-212
  • Wredna
  • Gildia: LMAO
  • Nick Dark KDR: SLEJ_LOL
  • Nick nKDR: Eyre
  • Nick rKDR: slej
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 23, 2010, 09:02:55 am »
http://www.youtube.com/watch?v=MhD8YuoWFAk

Nie wiem co w tym trudnego
Ten sposób nie zadziała.

LOL = D

Troszku sie inaczej bije ;-)))))))))

Staszek

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 23, 2010, 11:39:24 am »
http://www.youtube.com/watch?v=REExHlz5Zxk

Ja bym kombinowal w ten sposob. :P Chociaz nie wiem, jak wtedy wyglada sprawa z full healem.

Offline Adriano

• Reputacja: +92/-212
  • Wredna
  • Nick Dark KDR: SLEJ_LOL
  • Nick nKDR: Eyre
  • Nick rKDR: slej
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 23, 2010, 02:10:43 pm »
Nie zabijesz tego przyjacielu REFLECTEM.

Offline stemp

• JEstem stąd
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 23, 2010, 04:00:23 pm »
zabijesz udowodnię to wam ;]
@edit po 2 sek

chodzi mi że reflektem da się go ubić

Staszek

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 23, 2010, 04:03:13 pm »
No jesli na KDR sealed shrine dziala tak, jak powinno (bez bugow jak na pewnych zagranicznych serwerach :DD), to najwiekszy DPS w ciagu minuty braku invicibla zada mu jedynie reflect albo azora, z czego to pierwsze jest szybsze i mniej problematyczne w uzyciu. Chcialbym miec kolegow, zeby isc to sprawdzic samemu. :-\

Offline Anmer

• STFU URGENT
  • *
  • Reputacja: +78/-148
  • The Worst Gnoi Member
  • GaduGadu: 666
  • Gildia: Gnoje
  • Nick Dark KDR: 'Lirin' STFU URGENT
  • Nick nKDR: 'Lirin
  • Nick rKDR: Anmer
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 23, 2010, 07:37:32 pm »
Oh and btw quest ma buga po przyniesieniu esencji i coinow nie otwiera się okno dialogowe z pochodnia( bug był ci zgłaszany przez hayato na darku) good for u to mi przypomina buga z geffenie, na którego naprawę na darku czekałem ponad 4 miechy : )

P.S Kasowanie postów które nie zawierają treści wychwalającej adminow za coś co już od dawna powinno być jest przykładem na serio niski poziom.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2010, 07:44:45 pm wysłana przez Anmer »

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 23, 2010, 07:45:24 pm »
Oh and btw quest ma buga po przyniesieniu esencji i coinow nie otwiera się okno dialogowe z pochodnia( bug był ci zgłaszany przez hayato na darku) good for u to mi przypomina buga z geffenie, na którego naprawę na darku czekałem ponad 4 miechy : )

P.S srsly nie kasujecie postów powyżej  bo wygląda jak dubble post ; /

Poproszę jakiś dokładniejszy opis. Instancja była przeze mnie dokładnie sprawdzana i można ją ukończyć, więc muszę wiedzieć co robicie, że się zacina.

P.S. skasowałem offtop, tj. dyskusję o tym że gdzieś indziej kiedyś była jakaś wersja Sealed Shrine, która zawierała jakieś tam bugi. Co to kogo obchodzi?

Offline stemp

• JEstem stąd
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 23, 2010, 07:53:12 pm »
mogę dać screena  z darka gdy wraz z ekipą znajdujemy się na 2 piętrze questu więc to co mówi nie jest możliwe . coś źle robicie w quescie

Offline S z y n Q

• Reputacja: +22/-157
  • Nick Dark KDR: SzynQ
  • Nick nKDR: Lemurek
  • Nick rKDR: SzynQa
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 23, 2010, 10:56:14 pm »

pozwolilem sobie umiescic screena skoro dyskusje posunely sie do poziomu numer 2. Mysle ze wszystko dziala jak nalezy. Trzeba tylko zabic baphometa zorganizowana grupa. Jest to screen z mojej 8 wyprawy na rogatego i jeszcze nie udalo nam sie go ubic. Powod? Zle przygotowani gracze, chaos i 0 wiedzy na temat questa oraz nie sluchanie polecen dowodzacego. To jedne z wielu bledow jakie popelniaja gracze idac na bapho. Idac na bapho trzeba namowic ekipe do przeczytania paru opisow questa a nie opisow dzialania bapho hornow... ktore oczywiscie kazdy by sobie hapnol szczegolnie jak za zabicie pierwszego sa 2 laleczki taki mlody/chciwy gracz pomysli sobie ile sa warte takie bapho horny i ubicie bapho skonczy sie raczej klutnia/awantura a nie swietowaniem ukonczenia questa jako pierwszy team.
Pisze tak poniewaz wiele podobnych sytuacji widzialem i sadze ze wpadniecie lalki w nieodpowiedzialne rece moze skonczyc sie fatalnie. Dlatego apeluje do wszystkich druzyn wybierajacych sie na bapho na serwerze KDR oraz Dark KDR aby zabierala tam tylko odpowiedzialne zaufane osoby, a nie jakistam napalonych na rozki złodziejow. W kazdej grze sa tacy ludzie i nie da sie ich zatrzymac. Niestety, ale nie pozwolmy takim ludziom aby zepsuli nam zabawe na serwerach KDR.

To narazie tyle na ten temat dzisiaj ide 9-ty raz ;x na bapho tym razem ludzie beda na VT i moze uda sie ogarnac.

Gepardzie... Powiesz nam ile hp musi miec bapho aby przestal uzywac full heala, pytam poniewaz slyszalem mit o tym ze jak zjedzie mi sie xx% hp to juz nasz rogaty przyjaciel nie uzywa full heala tylko wlacza "berserka" i bije mocniej ;)

Dodano: Lipiec 24, 2010, 12:27:38 am
GEPARDZIE SA BLEDY... LUB BUGI KTORE UTRUDNIAJA BICIE:
BAPHO JEST W SRODKOWYM SEALU KKLIKAM NA SEALA AKTYWUJE, BAPHO MNIE ZABIJA PO JAKIMS TAM CZASIE DOSTAJE RES I NIE MOGE UZYC SKILLI ANI SIE RUSZYC (jestem druga osoba ktora tak miala dzisiaj ja wczoraj kolega Yus kazdy z nas byl wtedy przywodca w party) . NAWET PO MINUCIE ;/ bylem wtedy palkiem, on tez.
dopiero po relogu lub powrocie do miasta moglem sie ruszyc.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2010, 12:27:38 am wysłana przez S z y n Q »

Offline stemp

• JEstem stąd
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 24, 2010, 01:29:35 am »
na załączonym screenie z dnia wcześniejszego ten lekko zielony pall  w CApita hacie  zablokował się na silu

@edit
eh za często edytuje swoje posty. ..

Nie ma żadnego błędu choć można by było to sprawdzić ponieważ w queście pisze że osoba która aktywuje sila blokuje się na pewien czas i nie może nic robić w quescie jest to zaznaczone jako 20sekund nie wiem jak jest naprawde
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2010, 10:17:54 am wysłana przez stemp »

Offline S z y n Q

• Reputacja: +22/-157
  • Nick Dark KDR: SzynQ
  • Nick nKDR: Lemurek
  • Nick rKDR: SzynQa
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 24, 2010, 11:58:25 am »
@stemp ten przypadek dotyczyl wlasnie przywodcow party. reszta ludzi nawet jak aktywuje to nie zostaja zablokowani jak ja dzisiaj w nocy i "ten pall w capitan hacie" Gepard musi to naprawic bo to jednak utrudnia bicie.

Offline Awsome

• Reputacja: +72/-97
  • Nick nKDR: Zekori
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 24, 2010, 12:14:04 pm »
Dam Wam rozwiazanie za flaszke ! : D