Autor Wątek: Update - 26.07.2010  (Przeczytany 22626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gepard

• Administrator
  • Reputacja: +217/-172
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
Update - 26.07.2010
« dnia: Lipiec 26, 2010, 01:57:36 am »
Dzisiejsza aktualizacja poświęcona jest prawie w całości Battlegroundom.

Przede wszystkim dodany został trzeci rodzaj BG - Kreiger von Midgard. Jest jedna arena KvM, dla poziomów 80+. Ze względu na rate (i łatwość osiągnięcia takiego poziomu) nie planujemy dodawać aren dla pozostałych przedziałów levelowych. Wymagana ilość uczestników do KvM to 10 osób (5 vs 5).

Wprowadzone zostało również dużo modyfikacji, które mają sprawić, by na BG było mniej farmienia na MC a więcej prawdziwej walki:
  • ilość aren Tierra Valley i Flavius zmniejszona z dwóch do jednej każdego rodzaju,
  • wymagana ilość uczestników Tierra Valley i Flavius zmniejszona z 20 do 10 osób,
  • na wszystkich arenach odznaki otrzymuje się tylko za zwycięstwo, a ich ilość została nieznacznie zwiększona (zwycięzcy dostają też odznaki, które wcześniej przypadały przegranym),
  • do każdej areny jest jedna poczekalnia - wspólna dla obu walczących stron, a nie jak dotychczas dwie; gracze przydzielani są do drużyn losowo,
  • z jednego komputera można wejść do poczekalni tylko jedną postacią (anty-multiclient),
  • od momentu przeniesienia na arenę, po 20 sekundach nieaktywności gracz zostaje wyrzucony z gry (anty-idle),
  • ucieczka lub wyrzucenie z areny skutkuje blokadą uczestnictwa we wszystkich rodzajach BG przez 60 minut,
  • na nKDR dodany został NPC z podstawowym zaopatrzeniem dla uczestników BG: zdobyte w walkach odznaki można wymieniać na White i Blue Potiony działające tylko w trakcie BG.

Mamy nadzieję, że w tej formie Battlegroundy będą atrakcyjniejsze dla osób, które chcą powalczyć z innymi, nie narażając się na to, że w drużynie trafią się AFKerzy, czyjeś MC albo walka będzie ustawiona.

Mówiąc krótko: więcej Battlegroundów w Battlegroundach!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dzisiejszy update nie zawierał żadnych błędów, jednak ze względu na specyfikę Battlegroundów trudno było nam przetestować wszystkie możliwe scenariusze. W przypadku, gdyby coś nie działało jak trzeba, prosimy o wyrozumiałość i zgłoszenie błędów na forum.

Zapraszamy również do zapoznania się z dokładniejszym opisem Battlegroundów na KDR wiki. Wypisane są tam również wszystkie możliwe do zdobycia nagrody i dokładne zasady.

Na nKDR dodany został piąty rodzaj Happy Hour - czerwona godzina, w trakcie której nagrody z Battlegroundów są podwojone. Dodana została również informacja o trwającym Happy Hour dla osób logujących się do gry.

Poprawiony został błąd z naliczaniem ilości doświadczenia za questy na DKDR.

Offline NekroSnajper

• Rada SoR
  • Reputacja: +56/-171
Odp: Update - 26.07.2010
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2010, 02:15:52 am »
Nareszcie! :D
No ale żeby nie było tak słodko to małe wytknięcie: wg mnie jedynym minusem jest losowanie składów. Trudno będzie zrobić BG guild vs guild. Mam nadzieję, że znajda się chętni do BG GvG? ;>

Offline Kacman

• Reputacja: +195/-124
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2010, 02:17:10 am »
Nareszcie. Jestem bardzo zadowolony z tej zmiany :) . Od teraz będzie można zorganizować BG w gildii bez korzystania z MC. Mam tylko nadzieję, że to nie wszystkie niespodzianki, które na nas czekały ;) .

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2010, 02:23:11 am »
No ale żeby nie było tak słodko to małe wytknięcie: wg mnie jedynym minusem jest losowanie składów. Trudno będzie zrobić BG guild vs guild. Mam nadzieję, że znajda się chętni do BG GvG? ;>
Jeśli będzie duże zapotrzebowanie to możliwe, że zmienimy obecną arenę GvG na coś bardziej zorganizowanego, w stylu battlegroundów, tak aby można było robić sparingi GvG albo TvT.

Offline Kacman

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2010, 02:27:55 am »
Mam jeszcze pewną propozycję...

Z tego co zrozumiałem, to jeśli aktualnie odbywa się mecz na Flaviusie, to trzeba będzie zaczekać aż się skończy, bo inaczej nie będzie można na nim grać? Może warto wprowadzić coś takiego, że do meczu, który się odbywa, dalej mogą dołączać inni gracze? Oczywiście, aby rozpocząć dalej trzeba będzie zebrać te 10 osób, a później mogą dołączać inni ;) .

Offline NekroSnajper

• Rada SoR
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2010, 02:48:35 am »
Jeśli będzie duże zapotrzebowanie to możliwe, że zmienimy obecną arenę GvG na coś bardziej zorganizowanego, w stylu battlegroundów, tak aby można było robić sparingi GvG albo TvT.
Hmmm. No to z tym będzie trudno gdy na serwerze są może 2-4 aktywne gildie które chciałyby się w coś takiego pobawić. Szybciej na darku, ale oni nie potrzebują areny żeby się ponaparzać. Tam wystarczy sphinx4. Zresztą zobaczymy. Spróbujemy coś zorganizować o jakiejś normalniejszej porze bo o 3 w nocy trudno nawet jedną drużynę zapełnić :P

Offline Yozer

• *
  • Reputacja: +131/-269
  • Gildia: NAJLEPSZA!
  • Nick Dark KDR: xcxc
  • Nick nKDR: Yozer
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2010, 08:45:14 am »
Mam nadzieję, że znajda się chętni do BG GvG? ;>

Znajda. 8)

Offline Bildos

• Reputacja: +4/-3
  • Gildia: Impossible is Nothing
  • Nick nKDR: Bildosik, -Bildos-
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2010, 10:30:12 am »
Wielki +. Teraz gvg na serwerze zacznie funkcjonować :D ;)
@edit

Z tego co zrozumiałem, to jeśli aktualnie odbywa się mecz na Flaviusie, to trzeba będzie zaczekać aż się skończy, bo inaczej nie będzie można na nim grać? Może warto wprowadzić coś takiego, że do meczu, który się odbywa, dalej mogą dołączać inni gracze? Oczywiście, aby rozpocząć dalej trzeba będzie zebrać te 10 osób, a później mogą dołączać inni ;) .
Wyobrażasz sobie 20 ludzi na bg bez mc ? Ja także jestem za GvG :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2010, 10:37:53 am wysłana przez Bildos »

Offline Medea

• Reputacja: +270/-129
  • I'm not bad. I'm just drawn that way.
    • Mój Deviant :)
  • GaduGadu: 2301555
  • Gildia: Smile Corp~!
  • Nick Dark KDR: Ciasteczko
  • Nick nKDR: Deyanira, Neverwhere, Arete
  • Nick rKDR: Deyanira
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2010, 10:40:04 am »
@up

Tak? Nawet przykładowo: 10 od nas 10 od was?

Offline Shoy

• Reputacja: +49/-82
  • <3 Ragnarok <3
  • GaduGadu: 2107025
  • Gildia: Chivalry Guard Leader!
  • Nick Dark KDR: Shoy
  • Nick nKDR: Shoy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2010, 10:43:16 am »
Jak dla mnie fajnie by było jakby osobno co godzine NPC od battle groundów oświadczał na caly świat że za 5/10 minut rozpocznie się walka i kto chce dołączyć wystarczy że wpisze @joinbg. Pozwoliłoby to ludziom którzy nie mają szans, ani ochoty na zbieranie ludzi do BG i siedzenie w poczekalni na kogoś aż się zjawi, to iż co godzinę mają szansę się rozerwać bez organizowania czegokolwiek.

Po wpisaniu @joinbg gracz zostawałby oczywiście randomowo przydzielany do teama i po 5/10 automatycznie teleportowany na Arenę.

*Edit.

Nawet wydaje mi się żę taki system byłby znacznie lepszy niż to chodzenie do NPC i zbieranie drużyn, więc w zasadzie poczekalnia byłaby nie potrzebna. I na pewno BG cieszyłoby się dużo większym powodzeniem jakby każdy mógł się zapisać nie będąc w poczekalni. No i zawsze byłaby szansa taka że nawet jak nie ma żadnych znajomych do BG których można byłoby zebrać to jakiś nieznajomy się dołączy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2010, 10:50:53 am wysłana przez Shoy »

Offline Bildos

« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2010, 10:43:20 am »
U nas z 10 to nawet na woe ciężko  ;D 5 to raczej jakoś się znajdzie :D Pozatym gdybysmy wystawili my 10 i wy 10 to po co bylyby zmiany bg?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2010, 10:52:19 am wysłana przez Bildos »

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2010, 12:40:01 pm »
Wystarczy powiedzieć na main chacie, że się ma ochotę i przyjdą ludzie z różnych gildii.

Offline Shoy

• <3 Ragnarok <3
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2010, 01:10:34 pm »
No to tylko taka drobna sugestia. Widziałem coś podobnego co opisałem na serverze Lineage 2 i porównując to z tym co jest dostępne w RO, wydaje się być bardziej przemyślane i wygodne.

Racjonalnie rzecz biorąc. Po co czekać w poczekalni tracąc czas na przyjście graczy, którzy w zasadzie mogą się nie pojawić, wypisywać i zaśmiecać main czata prośbami o przyjście "Kto na BG?!". Skoro można w prosty i wygodny sposób co godzinę będąc w każdym zakątku świata wpisać @joinbg i rozkoszować się walką. Hum?

No i jeszcze taka fajna niespodzianka. Ciekawe kto się jeszcze zapisał... A tak to widać z kim przyjdzie nam walczyc.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2010, 01:15:36 pm wysłana przez Shoy »

Offline Kacman

« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 26, 2010, 01:12:21 pm »
Zawsze można napisać temat na forum, w którym będziemy się umawiać na BG w danych dniach ;) .

Offline Shoy

• <3 Ragnarok <3
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 26, 2010, 01:17:03 pm »
No można, ale co to ma do rzeczy? Nie wszyscy korzystają z forum bo po prostu nie lubią się wypowiadać, grają dla samej gry, a nie socjalizowania się.

Offline Grond

• Obieżyświat
  • Reputacja: +60/-8
  • Gildia: Katharsis
  • Nick nKDR: Grond, Quince, Suboshi
  • Nick rKDR: Grond
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2010, 01:21:00 pm »
Update jak najbardziej na plus, wreszcie pojawiła się arena KvM, wprowadzone modyfikacje ustawień BG dodają nieco smaczku (koniec z MC party), z miłą chęcią wziąłbym udział w zabawie od czasu do czasu. Brak możliwości pozyskania odznak dla drużyny przegranych dodatkowo mobilizuje do zwarcia pośladków i wykrzesania z siebie czegoś więcej niż 'lejcie ich, lejcie, zaraz do Was dojdę'. :)

• do każdej areny jest jedna poczekalnia - wspólna dla obu walczących stron, a nie jak dotychczas dwie; gracze przydzielani są do drużyn losowo,
Tutaj mam w sumie prośbę do społeczności serwerów KDR o zachowanie zasad dobrego wychowania, sporo graczy ma ochotę na zabawę i powinni oni również mieć taką możliwość. Spotykałem się wcześniej z inwektywami w poczekalni pokroju 'wy%#^*%aj' (stąd na BG teoretycznie nie chodziłem z tzw. 'randomami'; Zakonników nie zawsze było tylu, by MC party sobie robić o każdej porze) bądź śmieszną grą w rezerwacje BG - mam nadzieję, że takie sytuacje nie będą miały już u nas miejsca i każdy spokojnie będzie mógł pobawić się z ludkami w RO na arenie bez względu na to, czy jest członkiem gildii X, Y, Z, "przekoksem" czy "no-skillem".  ::)
Pozdrawiam~!

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 26, 2010, 01:48:42 pm »
Racjonalnie rzecz biorąc. Po co czekać w poczekalni tracąc czas na przyjście graczy, którzy w zasadzie mogą się nie pojawić, wypisywać i zaśmiecać main czata prośbami o przyjście "Kto na BG?!". Skoro można w prosty i wygodny sposób co godzinę będąc w każdym zakątku świata wpisać @joinbg i rozkoszować się walką. Hum?

No i jeszcze taka fajna niespodzianka. Ciekawe kto się jeszcze zapisał... A tak to widać z kim przyjdzie nam walczyc.

Gry MMO mają to do siebie, że czasami trzeba odezwać się do innych ludzi - czy to żeby pohandlować, umówić się na wspólną grę czy właśnie na BG. Samymi komendami wszystkiego się nie załatwi.

Jak już łosoś słusznie zauważył, do dyspozycji graczy jest @main, a także inne środki komunikacji: @allychat, forum. Dodatkowo, jeśli w poczekalni jest co najmniej 5 osób to dołączenie kolejnych powoduje pojawianie się komunikatów na cały serwer typu:
"Battleground - Flavius: 6/10", potem "7/10" itd. Wystarczy więc zebrać te 5-6 osób, a brakujące jakoś się znajdą.

Oczywiście propozycję z komendą wezmę pod uwagę, ale wolałbym poświęcić czas na przygotowywanie czegoś naprawdę oryginalnego i ciekawego niż na rzekome usprawnianie systemu, w którym główny problem stanowi lenistwo graczy (czy też ich niechęć do przejścia paru kratek, napisania paru zdań lub poczekania paru minut). Na pewno nie będzie to priorytetem.

Tutaj mam w sumie prośbę do społeczności serwerów KDR o zachowanie zasad dobrego wychowania, sporo graczy ma ochotę na zabawę i powinni oni również mieć taką możliwość. Spotykałem się wcześniej z inwektywami w poczekalni pokroju 'wy%#^*%aj' (stąd na BG teoretycznie nie chodziłem z tzw. 'randomami'; Zakonników nie zawsze było tylu, by MC party sobie robić o każdej porze) bądź śmieszną grą w rezerwacje BG - mam nadzieję, że takie sytuacje nie będą miały już u nas miejsca i każdy spokojnie będzie mógł pobawić się z ludkami w RO na arenie bez względu na to, czy jest członkiem gildii X, Y, Z, "przekoksem" czy "no-skillem".  ::)
Mam nadzieję, że właśnie jedna poczekalnia sprawi, że ludzie nabiorą trochę respektu do pozostałych uczestników. W końcu nie wiadomo kto będzie sojusznikiem, a kto przeciwnikiem. Nie da się już zarezerwować BG poczekalni dla swojej ekipy ani ustalić, która wygrywa, bo nie wiadomo jakie są składy.

Chciałbym, żeby BG nie były elitarną rozrywką, zarezerwowaną dla super-teamów, gildii czy zgranych paczek. BG ma być rozrywką głównie dla pojedynczych osób i ludzi, którzy potrafią na czas walki na arenie zapomnieć o sympatiach i antypatiach. W RO też można grać przeciwko najlepszym znajomym, właśnie na BG. Jeśli komuś taka konwencja nie odpowiada - nie powinien brać udziału w BG, bo będzie psuł zabawę innym - np. tak jak to opisał Grond.

Jeśli chodzi o rozrywki typu GvG czy TvT, to już napisałem, ale powtórzę. Jeśli będzie zainteresowanie, to przygotujemy również system do przeprowadzania walk tego typu - we wcześniej ustalonych teamach, a nie losowo. Bardzo wszystkich proszę o nie traktowanie BG jako innego rodzaju GvG, bo to nie jest GvG i nie ma nic wspólnego z przynależnością do tej czy innej gildii.

I jeszcze jedno, co mnie wyjątkowo razi...
zaśmiecać main czata prośbami o przyjście "Kto na BG?!".
To nie jest zaśmiecanie, tylko coś co sprawia, że serwer żyje i można mówić o społeczności serwera i jej aktywności. Również dzięki takim pytaniom coś się dzieje, pojawiają się szanse na aktywizację i socjalizację kolejnych graczy. Dzięki scementowanej, przyjaznej społeczności serwer staje się miłym miejscem do grania i spędzania wolnego czasu. Ekipa może stawać na głowie i wprowadać updaty codziennie, ale jeśli każdy będzie grał sam sobie, to i tak nic z tego nie będzie.

Offline NekroSnajper

• Rada SoR
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2010, 04:07:46 pm »
Mam nadzieję, że znajda się chętni do BG GvG? ;>

Znajda. 8)
Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć, lul. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak ostatnio gdy wbiłeś z 2 kumplami do drużyny z MCkami, można powiedzieć, że wreszcie wywiązała się walka i po chwili zostałem sam z jakimś sinem bo już nie było farmienia. Mieliśmy przewagę liczebną 10v3 a i tak moja strona skapitulowała  :-\

Offline Gohihioh

• Shi no Tenshi
  • Reputacja: +86/-232
  • Gildia: Souls of Redemption
  • Nick nKDR: Gohihioh
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 26, 2010, 07:46:10 pm »
Co do update male uwagi.
•od momentu przeniesienia na arenę, po 20 sekundach nieaktywności gracz zostaje wyrzucony z gry (anty-idle)
Nie wiem jak tu ale gralem na serwarach na ktorych bylo wprowadzone to samo i po dosc szybkim czasie czas ten byl wydluzony z paru powodow:
Ktos zlapany na Freez, Stone, Spider Web byl zaznaczany jako afk i wyrzucany z gry. Niewiem jak to tu bedzie wygladac. Czasami tez 20s potrafi trwac zlosliwy lag co tez spowoduje wyrzucenie z gry, a w dodatku w mysl nowego update zakaz na 60min.
Czas powinien byc wydluzony, a kara za wyrzucenie skrocona. Takie moje zdanie.

Pozatym to WIELKIE GRATULACJE i podziekowania za wprowadznie wyczekiwanego update ;)

Offline Kacman

« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2010, 08:28:27 pm »
Gepardzie, a była by możliwość, aby podczas trwania walki mogli do niej dołączać pozostali gracze, którzy się nie zmieścili?

Offline Gepard

• Administrator
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 26, 2010, 08:44:48 pm »
Gepardzie, a była by możliwość, aby podczas trwania walki mogli do niej dołączać pozostali gracze, którzy się nie zmieścili?
czegoś tu nie rozumiem. Najpierw chcieliscie zmniejszenia limitów, a teraz nagle zaczęło brakować miejsc?

Offline Kacman

« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 26, 2010, 08:46:26 pm »
Chodzi o pojedyncze przypadki. Czasami nie zmieści się jedna osoba i po skończonej walce będzie wyścig do następnej poczekalni i zawsze ktoś będzie musiał zostać.

Offline lososthefish

« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 26, 2010, 08:52:17 pm »
Proponuję redukcje hp guardianów i kryształów. Po za tym spokojnie dało by się w obecnych warunkach robić bg 7 vs 7.

Offline Sciv

• Reputacja: +15/-70
  • Quand les poules auront les dents...
  • Gildia: SoR
  • Nick nKDR: Dartanis
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 26, 2010, 09:06:25 pm »
@up
No już nie kombinujmy. Zaraz padnie propozycja, żeby wrocilo do 10 vs 10  :D

Offline NekroSnajper

• Rada SoR
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2010, 09:10:35 pm »
Może lepiej zrobić tak, że jak kogoś wyrzuci w trakcie walki (np dc albo 20 sekund o którym za chwilę) to będzie można dopełnić drużyny w trakcie walki? Teraz np wyrzuciło mnie (bo po zgonie trafia się do małego pokoiku i czeka na resa od NPCa. Tam niestety też liczy się 20 sekund do kopa) i możliwe że będzie brakować jednej osoby bo ja się pożegnałem z BG na godzinkę :P
Tak więc jedynymi problemami jest 20 sekund i ewentualnie losowe drużyny (chociaż po 2 BG jakie zagrałem ciekawie było z losowymi drużynami. Problem się zacznie gdy będzie się chciało zrobić GvG lub zaczną powstawać składy w których postacie się uzupełniają).

Aha, może by tak dodać do tego NPCa z potkami też battlegroundsowe odpowiedniki potków na aspd? Śmiem twierdzić, że to jedne z najważniejszych buffkujących przedmiotów na BG ;)

@Bo łosoś mi się wepchnął podczas pisania posta
HP guardów - zgodzę się. Gdy w teamie brakuje klas ofensywnych, guard jest niemal nie do zbicia. Nie powinni mieć jednak na tyle mało, aby można ich było ściągnąć 1 asurą. Przeciętna asura powinna im odbierać jakieś 3/4 hp (łucznikowi) i prawie 1/2 (miecznikowi).

HP kryształów/spiżarni - myślę, że takie są dobre. W 2 osoby zbiliśmy spiżarnię w duecie rogal+sniper bardzo szybko. Może nawet szybciej niż wroga drużyna przejęła flagę która ma 5 razy mniej hp ;) Tutaj przydają się agi chary. Pora użyć gankerów i sinxów ;)

7v7 - Myślę, że to spowodowane nowością up date'u. Za tydzień czy dwa 5v5 będzie idealne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2010, 09:13:57 pm wysłana przez NekroSnajper »

Offline Bildos

« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 26, 2010, 10:13:01 pm »
Myślę, ze czas 20 sec moznaby troche wydluzyc (jak wyzej wspominali o fl i stone curse lub freezie)i jeszcze taka sugiestia o gvg. zaluzmy ze na bg sa 3 osoby z 1 gildii i reszta z drugiej. w przypadku gdy 1 z tych 3 osob wpadnie do drugiej druzyny to moze bardziej przeszkadzac niz walczyc o zwyciestwo. w g/g by tego nie bylo lecz gdybym mial chodzic na bg po to by caly czas przegrywac to byloby slabe. moze warto wrocic do tego ze 3za wygrana 1 za przegrana?Co do zmniejszenia hp i defa guardow to jestem na nie. padaja one na max 10 bomb. coprawda widzialem jak pewna gildia radzila sobie z nimi (a raczej nie radzila) i stwierdzilem ze szybciej wyjdzie log out i poczekanie 60 min niz oni zbija te guardy ale PRAWDA JEST TAKA ZE FARMIENIE NIE MOZE BYC ZBYT PROSTE ;]
Taki p.s poty nie sa zue,nie gryza i pomagaja przezyc ;]

Offline lososthefish

« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 26, 2010, 10:46:49 pm »
W sumie, skoro itemy z BG można już wsadzać do kafry to nie warto chodzić słabszą postacią, nie pomyślałem o tym.

Po opuszczeniu poczekalni nie można już do niej wrócić mimo iż bg się nie zaczęło.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2010, 12:34:42 pm wysłana przez lososthefish »

Offline HowSoonIsNow

• Reputacja: +1/-12
  • !!!
  • Gildia: -
  • Nick Dark KDR: Snookie
  • Nick nKDR: -
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 27, 2010, 12:38:55 pm »
Pomysły był super , tylko że sie nie za bardzo sprawdził ... właśnie robimy te nowe BG :

Niestety jest mnóstwo bugów i/lub jakiś dziwnych anomalii , ponieważ jak już wchodzimy to po kolei ok 7 osób dostaje DC i muszą czekać 60 minut na następne BG . Nie wiem czy było to zamierzone , ale jest to co najmniej dziwne i wkurzające .  Gdy już uporamy się z guardianami i kryształem , po odbiorze nagrody , z chęcią uczestniczenia w kolejnym bg (tierra) niestety nie możemy ''bawić'' się dalej . Nie można wejść do chatromów , jeżeli wyjdziesz znowu musisz czekać  i tak na okrągło (wyjście po agi'up do healringa można sobie darować) Trudne okazuje się również ubijanie guardianów w 2 osoby , ponieważ reszta jak już mówiłam dostała DC (często gramy 2 vs 0 )

Nie wiem czy tak ma być czy nie , ale raczej mało kto polubi te nowe bg ;/

Offline lososthefish

« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 27, 2010, 12:46:22 pm »
Wywalanie po 20 sekundach to troszkę za szybko, to się ewidentnie nie sprawdza.

Offline Raptile

• Reputacja: +14/-3
  • GaduGadu: 8472247
  • Nick Dark KDR: Raptek
  • Nick nKDR: -Helus- , Raptek
  • Nick rKDR: Helus
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 27, 2010, 01:14:03 pm »
Nie wiem jak było dzisiaj z tym KVM bo nie zdążyłem wejść, ale dość szybko ekipa wróciła:P Kolejnym problemem jest wyjście z poczekalni, co skutkuje krótkim "banem" na powrót do poczekalni, a tego chyba nie powinno być. 20 sec to za mało, po udanej obronie baraku siadłem na pupalu czekając na przeciwników, gdy po chwili zobaczyłem ekran logowania :x Jakby była to minuta + wyskakująca informacja typu "Za 30 sec zostaniesz wyrzucony z BG z powodu afkowania" i potem kolejna informacja np 5sec z odliczaniem aż do wywalenia. 99% osób które obecnie wylatują z BG dostają banicje z głupich powodów, a nie afkowania.