Autor Wątek: Update - 22.10.2010  (Przeczytany 16800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gepard

  • Administrator
  • ***
  • Wiadomości: 1822
  • Reputacja: +217/-172
  • Płeć: Mężczyzna
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
Update - 22.10.2010
« dnia: Październik 21, 2010, 11:34:34 pm »
Najważniejsze zmiany w bazie potworów:
  • zwiększony drop niektórych przedmiotów z MVP (najczęściej z 0,1% na 1,0%)
  • dodane nowe przedmioty do dropu mobów z Bio Labs F3
  • drop Randgris zmniejszony o połowę
  • zaktualizowane moby z Guild Dungeonów SE, Vision of Okolnir, Endless Tower, Orc's Memory Dungeon, New World
  • usunięty drop questowego Satan Morroc, zmniejszone HP, zmienione staty summonów
  • zmniejszone HP Barykad na WoE:SE oraz Flag i Food Storage na BG

Wszystkie zmiany szczegółowo opisane są w kolejnych postach. Drop podany jest dla rate 1x.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2010, 01:14:24 am wysłana przez Gepard »

Offline Gepard

  • Administrator
  • ***
  • Wiadomości: 1822
  • Reputacja: +217/-172
  • Płeć: Mężczyzna
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
Odp: Aktualizacja 22.10.2010
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2010, 11:34:46 pm »
MobZmianaByłoJest
Osiris (OSIRIS) [RMS]Item #7Oridecon (37,83%)Chakram (1%)
Baphomet (BAPHOMET) [RMS]Item #1Crescent Scythe (4%)Crescent Scythe (2%)
Item #2Majestic Goat (3%)Majestic Goat (2%)
Mistress (MISTRESS) [RMS]Item #7Red Square Bag (0,10%)Red Square Bag (1%)
Santa Poring (PORING_) [RMS]Item #6Poring Doll (0,10%)Apple (0,07%)
Orc Hero (ORK_HERO) [RMS]Item #7Giant Axe (0,10%)Giant Axe (1%)
Anubis (ANUBIS) [RMS]DEF3525
Attack Animation720768
Damage Animation576360
Drake (DRAKE) [RMS]Item #7Krasnaya (0,10%)Krasnaya (1%)
Eddga (EDDGA) [RMS]Item #7Krierg (0,10%)Krierg (1%)
Kobold (KOBOLD_2) [RMS]Item #7Smasher (0,05%)- (0%)
Kobold (KOBOLD_3) [RMS]Item #5- (0%)Hammer (0,05%)
Maya (MAYA) [RMS]Item #7Dea Staff (0,10%)Dea Staff (1%)
Moonlight Flower (MOONLIGHT) [RMS]Item #7Staff Of Bordeaux (0,10%)Staff Of Bordeaux (1%)
Phreeoni (PHREEONI) [RMS]Item #7Weihna (0,10%)Weihna (1%)
Orc Lord (ORC_LORD) [RMS]Item #1Bloody Axe (4%)Bloody Axe (2%)
Item #2Ring (4%)Ring (5%)
Item #3Grand Circlet (4%)Grand Circlet (1,50%)
Item #7Erde (0,10%)Erde (1%)
Abysmal Knight (KNIGHT_OF_ABYSS) [RMS]Item #4Battle Hook (0,20%)Battle Hook (0,25%)
Mutant Dragonoid (MUTANT_DRAGON) [RMS]Item #5Legacy of Dragon (1%)Legacy of Dragon (4%)
Cookie (COOKIE) [RMS]Item #4Concentration Potion (2,80%)Chef King Orleans Vol.1 (0,50%)
Dark Lord (DARK_LORD) [RMS]Item #2Bone Helm (5,50%)Kronos (1%)
Item #6Kronos (0,10%)Elunium (51,41%)
Item #7Bone Helm (0,10%)Oridecon (39,77%)
Succubus (SUCCUBUS) [RMS]Item #3Boy's Pure Heart (0,20%)Boy's Pure Heart (0,01%)
Item #4Diamond Ring (1,50%)Diamond Ring (2,50%)
Green Maiden (CHUNG_E) [RMS]Item #5- (0%)Tantan Noodle (0,20%)
RSX-0806 (RSX_0806) [RMS]Item #2Ice Pick (0,05%)Ice Pick (0,10%)
Item #6Dagger of Counter (1%)Dagger of Counter (0,50%)
Item #7Wrench (0,40%)Wrench (0,20%)
White Lady (BACSOJIN_) [RMS]Item #3Old Purple Box (30%)Tantan Noodle (0,50%)
Item #6Red Silk Seal (0,10%)Red Silk Seal (1%)
Green Maiden (CHUNG_E_) [RMS]Item #5- (0%)Tantan Noodle (0,10%)
Seyren Windsor (SEYREN) [RMS]Item #7Bastard Sword (2,50%)Ruber (0,01%)
Eremes Guile (EREMES) [RMS]Item #2Old Blue Box (0,50%)Krishna (0,01%)
Howard Alt-Eisen (HARWORD) [RMS]Item #3Boots (0,05%)Vecer Axe (0,01%)
Margaretha Sorin (MAGALETA) [RMS]Item #2Clip (0,20%)Croce Staff (0,02%)
Cecil Damon (SHECIL) [RMS]Item #7Hood (0,60%)Falken Blitz (0,01%)
Egnigem Cenia (YGNIZEM) [RMS]Item #2Full Plate (0,01%)Katzbalger (0,01%)
Item #7Katzbalger (0,01%)Full Plate (0,01%)
Wickebine Tres (WHIKEBAIN) [RMS]Item #6Rogue's Treasure (0,01%)Rogue's Treasure (0,02%)
Dimik (DIMIK) [RMS]Card- (0%)Dimik Card (0,01%)
Venatu (VENATU) [RMS]Card- (0%)Venatu Card (0,01%)
Venatu (VENATU_2) [RMS]Item #5Long Barrel (0,05%)Long Barrel (0,10%)
Vesper (APOCALIPS_H) [RMS]Item #4Old Purple Box (10%)Vesper Core 01 (1%)
Item #5Vesper Core 01 (1%)Vesper Core 02 (1%)
Item #6Vesper Core 02 (1%)Vesper Core 03 (1%)
Item #7Vesper Core 03 (1%)Vesper Core 04 (1%)
Item #8Vesper Core 04 (1%)- (0%)
Death Word (DEATHWORD) [RMS]Item #3Old Magicbook (0,20%)Kafra Legend Vol.1 (0,50%)
Aliot (ALIOT) [RMS]Item #5Pike (0,10%)Claw (0,10%)
Valkyrie Randgris (RANDGRIS) [RMS]Item #2Valkyrian Armor (16%)Valkyrian Armor (8%)
Item #3Valkyrian Manteau (30%)Valkyrian Manteau (15%)
Item #4Valkyrian Shoes (30%)Valkyrian Shoes (15%)
Item #5Helm (50%)Helm (25%)
Echio (ECHIO) [RMS]Item #4Beret (0,20%)Beret (5%)
Vanberk (VANBERK) [RMS]Item #5- (0%)Scalpel (0,05%)
Drosera (DROSERA) [RMS]Item #3Maneater Blossom (30%)Maneater Blossom (20%)
Iceicle (ICEICLE) [RMS]Card- (0%)Ice Cubic (5%)
Aunoe (AUNOE) [RMS]Item #1Memory Book (0,01%)White Mask (25%)
Item #2Musika (0,01%)High Fashion Sandals (0,01%)
Item #3White Mask (25%)Bloody Rune (10%)
Item #4High Fashion Sandals (0,01%)Memory Book (0,01%)
Item #5Bloody Rune (10%)Holy Arrow Quiver (0,50%)
Item #6Gold Ring (0,10%)Bloody Rune (1%)
Item #7Ring (0,03%)Musika (0,01%)
Fanat (FANAT) [RMS]Item #1Memory Book (0,01%)Kandura (0,01%)
Item #2Kandura (0,01%)High Fashion Sandals (0,01%)
Item #3White Mask (25%)Bloody Rune (10%)
Item #4Royal Jelly (0,10%)Memory Book (0,01%)
Item #5Bloody Rune (10%)Holy Arrow Quiver (0,10%)
Item #6Beret (0,10%)White Mask (25%)
Item #7Scalpel (0,10%)- (0%)
Byorgue (BYORGUE) [RMS]Item #4Steamed Alligator with Vegetable (1%)Steamed Alligator with Vegetable (5%)
Zombie Slaughter (ZOMBIE_SLAUGHTER) [RMS]Min ATK8551.055
Banshee (BANSHEE) [RMS]Attack Delay676576
Banshee (G_BANSHEE) [RMS]DEX75120
Attack Delay676576
Flame Skull (FLAME_SKULL) [RMS]HP10.80010.080
Fallen Bishop Hibram (FALLINGBISHOP) [RMS]Attack Animation4321152

« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2010, 11:49:53 pm wysłana przez Gepard »

Offline Gepard

  • Administrator
  • ***
  • Wiadomości: 1822
  • Reputacja: +217/-172
  • Płeć: Mężczyzna
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
Odp: Aktualizacja 22.10.2010
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2010, 11:35:01 pm »
Barricade (BARRICADE) [RMS]HP600.000120.000
Food Storage (OBJ_A) [RMS]HP1.000250
Max ATK12
Food Depot (OBJ_B) [RMS]HP1.000250
Max ATK12
Neutrality Flag (OBJ_NEUTRAL) [RMS]HP200150
Max ATK12
Lion Flag (OBJ_FLAG_A) [RMS]HP200150
Max ATK12
Eagle Flag (OBJ_FLAG_B) [RMS]HP200150
Max ATK12
Satan Morroc (MOROCC) [RMS]HP20.000.0008.388.607
Item #1Dark Bacilium (15%)- (0%)
Item #2Diabolus Robe (70%)- (0%)
Item #3Diabolus Armor (70%)- (0%)
Item #4Diabolus Boots (70%)- (0%)
Item #5Crystal of Darkness (90%)- (0%)
Item #6Fragment of Darkness (90%)- (0%)
Wounded Morroc (MOROCC_) [RMS]HP15.000.0008.388.607
Attack Delay76576
Incarnation of Morroc (MOROCC_1) [RMS]Attack Range21
Incarnation of Morroc (MOROCC_3) [RMS]Attack Range12
Incarnation of Morroc (G_MOROCC_1) [RMS]HP120.000.0001.200.000
Attack Range21
Min ATK7.00016.000
Max ATK8.60016.001
Incarnation of Morroc (G_MOROCC_2) [RMS]HP120.000.0001.200.000
Min ATK3.50016.000
Max ATK5.10016.001
Incarnation of Morroc (G_MOROCC_3) [RMS]HP120.000.0001.200.000
Attack Range12
Min ATK3.40016.000
Max ATK5.00016.001
Incarnation of Morroc (G_MOROCC_4) [RMS]HP120.000.0001.200.000
Min ATK3.00016.000
Max ATK4.02516.001
Great Demon Baphomet (BAPHOMET_I) [RMS]Sprite NameI_BAPHOMETBAPHOMET_I
Attack Range12
Piamette (PIAMETTE) [RMS]Attack Range12
AGI166
INT10099
DEX1120
LUK3015
Walking Speed150100
Attack Delay1872432
Attack Animation672768
Damage Animation480576
Wish Maiden (WISH_MAIDEN) [RMS]Attack Range13
STR1100
AGI1120
INT130120
DEX1220
LUK30210
Garden Keeper (GARDEN_KEEPER) [RMS]HP200100
Size10
Race30
Walking Speed140100
Attack Delay512768
Attack Animation756768
Damage Animation360576
Item #1Crystal Key (100%)Crystal Key (90%)
Garden Watcher (GARDEN_WATCHER) [RMS]STR130
AGI174
INT150126
DEX1145
LUK30114
Race38
Blue Flower (BLUE_FLOWER) [RMS]Attack Range10
Walking Speed400100
Attack Delay1872768
Attack Animation672768
Damage Animation480576
Red Flower (RED_FLOWER) [RMS]Attack Range10
Walking Speed400100
Attack Delay1872768
Attack Animation672768
Damage Animation480576
Yellow Flower (YELL_FLOWER) [RMS]Attack Range10
Walking Speed400100
Attack Delay1872768
Attack Animation672768
Damage Animation480576
Naght Sieger (NAGHT_SIEGER) [RMS]Attack Range12
Entweihen Crothen (ENTWEIHEN) [RMS]Skill Range1014
View Range1216
Walking Speed1000
Item #1Holy Stick (90%)Thorn Staff of Darkness (90%)
Item #2Thorn Staff of Darkness (90%)Holy Stick (90%)
Item #3Lich's Bone Wand (90%)Heavenly Maiden Robe (90%)
Item #4Survivor's Rod (90%)Lich's Bone Wand (90%)
Item #5Heavenly Maiden Robe (90%)Old Card Album (90%)
Item #6Old Card Album (90%)Survivor's Rod (90%)
Card- (0%)Entweihen Crothen Card (0,01%)
Thorny Skeleton (G_ENTWEIHEN_R) [RMS]Skill Range1014
View Range1216
Walking Speed1000
Thorn of Recovery (G_ENTWEIHEN_H) [RMS]Skill Range1014
View Range1216
Element8788
Walking Speed1000
Thorn of Magic (G_ENTWEIHEN_M) [RMS]Skill Range1014
View Range1216
Walking Speed1000
Thorn of Purification (G_ENTWEIHEN_S) [RMS]Skill Range1014
View Range1216
Walking Speed1000
Banshee Master (BANSHEE_MASTER) [RMS]Base Exp23.61130.000
Job Exp14.16724.000
Attack Range12
STR130
Size21
Item #1Old White Cloth (30%)Brigan (53,35%)
Item #2Orleans's Gown (0,10%)Old White Cloth (30%)
Item #3Cursed Star (0,02%)Orleans's Gown (0,10%)
Item #4Wool Scarf (0,10%)Cursed Star (0,02%)
Item #5Memento (15%)Wool Scarf (0,10%)
Item #6Brigan (53,35%)Memento (15%)
Item #7Shadow Guard (0,02%)Shadow Guard (0,20%)
Item #8Scalpel (0,10%)- (0%)
Card- (0%)Banshee Master Card (0,01%)
Beholder master (BEHOLDER_MASTER) [RMS]Base Exp12.0759.000
Job Exp7.24511.400
STR160
Size21
Item #5Chameleon Armor (0,01%)Chameleon Armor (0,10%)
Item #6Linen Glove (0,01%)Old Blue Box (0,02%)
Item #7Old Blue Box (0,02%)Linen Glove (0,02%)
Cobalt Mineral (COBALT_MINERAL) [RMS]Base Exp9.86612.332
Job Exp7.89910.379
Max ATK1.9792.979
STR7260
Size21
Item #3Elemental Sword (0,01%)Elemental Sword (0,05%)
Card- (0%)Emperium (0,02%)
Heavy Metaling (HEAVY_METALING) [RMS]Job Exp7.5298.831
STR7330
Size10
Item #6Dagger of Hunter (0,01%)Dagger of Hunter (0,05%)
Hell Apocalypse (HELL_APOCALIPS) [RMS]Base Exp39.26046.666
Job Exp19.63032.000
STR861
Element4060
Item #2Fragment (24%)Steel (25%)
Item #3Cogwheel (22%)Fragment (24%)
Item #4Elunium (0,05%)Cogwheel (22%)
Item #5Life Link (0,01%)Manteau (0,20%)
Item #6Cardo (0,01%)Elunium (0,05%)
Item #7Steel (0,25%)Life Link (0,01%)
Card- (0%)Cardo (0,01%)
Zakudam (ZAKUDAM) [RMS]Sprite NameZUKDAMZAKUDAM
Base Exp21.85027.213
Job Exp13.11016.300
STR8265
Element4060
Item #1Improved Tights (0,01%)Rusty Screw (50%)
Item #2Rusty Screw (50%)Steel (5%)
Item #3Steel (5%)Oridecon (2%)
Item #4Oridecon (2%)Elunium (2%)
Item #5Elunium (2%)Gate Keeper (0,05%)
Item #6Gate Keeper (0,05%)Gate Keeper-DD (0,05%)
Item #7Gate Keeper-DD (0,05%)Improved Tights (0,10%)
Kublin (KUBLIN) [RMS]HP576.0001.176.000
DEF1020
MDEF2010
AGI1106
VIT4025
INT8540
DEX672
LUK3020
Size21
Attack Delay1120964
Attack Animation620648
Damage Animation240300
Item #1- (0%)Iron (2,70%)
Item #2- (0%)Scell (90%)
Item #3- (0%)Rough Oridecon (0,43%)
Item #4- (0%)Goblin Mask (0,03%)
Item #7- (0%)Red Herb (18%)

Offline Gepard

  • Administrator
  • ***
  • Wiadomości: 1822
  • Reputacja: +217/-172
  • Płeć: Mężczyzna
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
Odp: Aktualizacja 22.10.2010
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2010, 11:35:15 pm »
Safeguard Chief (I_HIGH_ORC) [RMS]HP96.980111.111
Min ATK1.428428
Max ATK1.533533
Orc Sniper (I_ORC_ARCHER) [RMS]HP60.90162.000
Base Exp1961.729
Job Exp1201.787
Min ATK1.1511.310
Max ATK1.1841.390
AGI1244
VIT2425
INT020
DEX24125
LUK520
Race17
Element2922
Walking Speed400300
Attack Delay28521960
Attack Animation1152620
Damage Animation840480
Depraved Orc Spirit (I_ORC_SKELETON) [RMS]HP80.07880.087
Base Exp1.7294.501
Job Exp1.78767
Min ATK1.310896
Max ATK1.3901.159
DEF3014
MDEF4430
AGI4431
VIT2541
INT2093
DEX12567
LUK2030
Race71
Element2229
Walking Speed300130
Attack Delay19602420
Attack Animation620720
Damage Animation480648
Shaman Cargalache (I_ORC_LADY) [RMS]Level8058
Base Exp6444.870
Job Exp40798
Min ATK1.135823
Max ATK1.1701.212
STR3560
AGI4235
VIT2552
INT1518
DEX6979
LUK5520
Walking Speed200145
Dandelion Member (DANDELION) [RMS]Level8837
HP28.8905.176
Base Exp8.6500
Job Exp3.8790
Attack Range21
Min ATK780305
Max ATK1.560360
DEF300
MDEF3510
STR1028
AGI8519
VIT432
INT880
DEX6063
LUK3020
Element8047
Walking Speed150250
Attack Delay9001772
Attack Animation67272
Damage Animation480384
Tatacho (TATACHO) [RMS]HP39.31139.500
Attack Range12
Attack Delay9001000
Attack Animation672768
Damage Animation480360
Item #1Fur (40%)Lunakaligo (0,20%)
Item #2Fresh Fish (30%)Cello (0,10%)
Item #3Potato (30%)Fur (40%)
Item #5Lunakaligo (0,20%)Fresh Fish (31%)
Item #6Cello (0,10%)Potato (30%)
Centipede (CENTIPEDE) [RMS]Attack Range12
Walking Speed165150
Attack Delay17921000
Item #1Worm Peeling (90%)Cold Heart (0,02%)
Item #2Bug Leg (53,35%)Black Cat (0,02%)
Item #3Zargon (50%)Cursed Lyre (0,10%)
Item #4Solid Shell (25%)Bug Leg (53,35%)
Item #5Cursed Lyre (0,10%)Zargon (50%)
Item #6Cold Heart (0,02%)Worm Peeling (90%)
Item #7Black Cat (0,02%)Solid Shell (25%)
Nepenthes (NEPENTHES) [RMS]Base Exp4.1405.175
Attack Range107
Walking Speed2001000
Attack Delay637500
Attack Animation768576
Damage Animation576504
Item #1Stem (90%)Mandragora Cap (0,01%)
Item #2Strong Vine (30%)Stem of Nepenthes (0,01%)
Item #3Green Live (0,50%)Harp of Nepenthes (0,01%)
Item #4Mandragora Cap (0,01%)Nepenthes Bow (0,01%)
Item #5Stem of Nepenthes (0,01%)Strong Vine (30%)
Item #6Harp of Nepenthes (0,01%)Green Live (0,50%)
Item #7Nepenthes Bow (0,01%)Stem (90%)
Hillslion (HILLSRION) [RMS]Attack Delay672400
Attack Animation500780
Damage Animation192576
Item #1Brigan (48,50%)Sprint Shoes (0,10%)
Item #2Horn of Hillslion (30%)Horn of Hillslion (0,20%)
Item #3Fur (20%)Horn of Hillslion (30%)
Item #4Soft Feather (1,20%)Fur (20%)
Item #5Horn of Hillslion (0,20%)Wild Beast Claw (0,10%)
Item #6Wild Beast Claw (0,10%)Soft Feather (1,20%)
Item #7Sprint Shoes (0,10%)Brigan (48,50%)
Hardrock Mammoth (HARDROCK_MOMMOTH) [RMS]Attack Range12
Walking Speed300150
Attack Delay6081000
Attack Animation408660
Damage Animation336588
Item #1Elunium (90%)Bone Head (1%)
Item #2Hard Skin (90%)Tournament Shield (2%)
Item #5Tournament Shield (2%)Hard Skin (90%)
Item #6Bone Head (1%)Unicorn Horn (0,20%)
Item #7Unicorn Horn (0,20%)Elunium (90%)
Tendrilion (TENDRILRION) [RMS]Base Exp734.166731.466
Attack Range12
Size21
Walking Speed135100
Attack Delay608500
Attack Animation408960
Damage Animation336360
Item #1Horn of Tendrilion (90%)Leather of Tendrilion (5%)
Item #2Tough Vines (53,35%)Death Guidance (1%)
Item #3Stiff Horn (48,50%)Eraser (1%)
Item #4Fur (40%)Horn of Tendrilion (90%)
Item #5Eraser (1%)Fur (40%)
Item #6- (0%)Tough Vines (53,35%)
Item #7- (0%)Stiff Horn (48,50%)
Cornus (CORNUS) [RMS]HP39.39141.220
Attack Range12
Element4666
Walking Speed150120
Attack Delay9001000
Attack Animation672624
Damage Animation480300
Item #1Horseshoe (60%)Sprint Mail (0,10%)
Item #2Mystic Horn (40%)Angelic Ring (0,01%)
Item #3Soft Feather (30%)Mystic Horn (40%)
Item #4Unicorn Horn (0,02%)Soft Feather (30%)
Item #5Sprint Mail (0,10%)Horseshoe (60%)
Item #6Long Horn (0,01%)Unicorn Horn (0,02%)
Item #7Angelic Ring (0,01%)Long Horn (0,01%)
Naga (NAGA) [RMS]Attack Range13
Size12
Attack Delay900400
Attack Animation672864
Damage Animation480432
Item #1Snake Scale (50%)Armor of Naga (0,10%)
Item #2Scale Shell (35%)Shield of Naga (0,10%)
Item #3Shining Scale (20%)Battle Fork (0,10%)
Item #4Pike (0,20%)Snake Scale (50%)
Item #5Battle Fork (0,10%)Scale Shell (35%)
Item #6Shield of Naga (0,10%)Shining Scale (20%)
Item #7Armor of Naga (0,10%)Pike (0,20%)
Luciola Vespa (LUCIOLA_VESPA) [RMS]HP25.10332.600
Base Exp13.04016.300
Walking Speed100110
Attack Delay6721000
Attack Animation500864
Damage Animation192432
Item #1Bee Sting (90%)Sprint Ring (0,02%)
Item #3Solid Shell (30%)Bee Sting (90%)
Item #5Royal Jelly (2%)Wind of Verdure (1,60%)
Item #6Wind of Verdure (1,60%)Royal Jelly (2%)
Item #7Sprint Ring (0,02%)Solid Shell (30%)
Pinguicula (PINGUICULA) [RMS]Base Exp5.4726.840
Size01
Attack Delay864700
Attack Animation500600
Damage Animation192360
Item #1Sharp Leaf (50%)Pinguicula Corsage (0,01%)
Item #2Brown Root (30%)Whip of Balance (0,10%)
Item #3Huge Leaf (20%)Romantic Leaf (0,10%)
Item #4Flower (10%)Sharp Leaf (50%)
Item #5Romantic Leaf (0,10%)Huge Leaf (20%)
Item #6Whip of Balance (0,10%)Brown Root (30%)
Item #7Pinguicula Corsage (0,01%)Flower (10%)
Centipede Larva (CENTIPEDE_LARVA) [RMS]Attack Range12
Max ATK1.1451.115
Element4525
Walking Speed165150
Attack Delay17921000
Item #1Worm Peeling (90%)Boots (0,09%)
Item #2Bug Leg (53,35%)3carat Diamond (0,50%)
Item #3Zargon (50%)- (0%)
Item #4Solid Shell (25%)Bug Leg (53,35%)
Item #53carat Diamond (0,50%)Zargon (50%)
Item #6Boots (0,09%)Worm Peeling (90%)
Item #7- (0%)Solid Shell (25%)
Draco (DRACO) [RMS]Walking Speed200250
Attack Delay151576
Attack Animation288960
Damage Animation360504
Item #2Dragon Canine (1%)Dragon Skin (1%)
Item #3Dragon Scale (10%)Dragon Canine (1%)
Item #4Dragon Skin (1%)Dragon Tail (10%)
Item #5Dragon Tail (10%)Dragon Scale (10%)
Dark Pinguicula (PINGUICULA_D) [RMS]Size01
Walking Speed250290
Attack Delay8791426
Attack Animation672600
Damage Animation576360
Item #2Brown Root (30%)Huge Leaf (20%)
Item #3Withered Flower (10%)Brown Root (30%)
Item #4Huge Leaf (20%)Karvodailnirol (0,10%)
Item #5- (0%)Withered Flower (10%)
Aqua Elemental (AQUA_ELEMENTAL) [RMS]Walking Speed250230
Attack Delay879504
Attack Animation672960
Item #2Small Bottle (1%)Fluorescent Liquid (50%)
Item #3Fluorescent Liquid (50%)Small Bottle (1%)
Rata (RATA) [RMS]Element2262
Attack Delay580792
Attack Animation288540
Damage Animation360420
Item #2Dark Piece (5%)Acorn (50%)
Item #3Acorn (50%)Dark Piece (5%)
Duneyrr (DUNEYRR) [RMS]Size21
Walking Speed160200
Attack Delay1446672
Attack Animation1296420
Item #2Dark Piece (5%)Fur (40%)
Item #3Veteran Sword (0,10%)Dark Piece (5%)
Item #4Fur (40%)Eye Stone Ring (0,01%)
Item #5Eye Stone Ring (0,02%)Veteran Sword (0,10%)
Bradium Golem (BRADIUM_GOLEM) [RMS]STR10
Element6242
Walking Speed400300
Attack Delay21901008
Attack Animation20401200
Damage Animation336540
Item #2Refined Bradium (5%)Stone Heart (50%)
Item #3Stone Heart (50%)Refined Bradium (5%)

Staszek

  • Gość
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2010, 03:48:43 am »
Czy zmiana 'kolejnosci' itemow w dropie ma jakies wieksze znaczenie?

Offline Gepard

  • Administrator
  • ***
  • Wiadomości: 1822
  • Reputacja: +217/-172
  • Płeć: Mężczyzna
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2010, 03:58:14 am »
Nie ma prawie żadnego (poza steal/gank). Tabelka została wyprodukowana przez napisany w pośpiechu automat, który nie jest jeszcze na tyle sprytny by wybierać co istotne, a co nie.

Offline Xanathos

  • Corrupted
  • *
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: +100/-21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdejmijcie ze mnie wyciszenie moderatorzy.
  • Gildia: SoR, Salvation
  • Nick nKDR: Nikodemus
  • Nick rKDR: Nikodemus
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2010, 09:29:38 am »
Zmniejszenie wytrzymałości Food Storage na Tierze o 75% to całkiem sporo, wnioskuję że ma ono na celu przyśpieszyć rozgrywkę w Tierę? Mam nadzieję, że tak spore zmiany ominą Flaviusa :)

Offline Szczeni

  • Wiadomości: 659
  • Reputacja: +21/-11
  • Płeć: Mężczyzna
  • No Nie? Squad
  • Nick rKDR: Aurora Gateway Fenrir
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2010, 11:02:22 am »
A ja mam tylko taki mini kłeszczyn dot Cornusa
Zmiana elementu 46 na 66 oznacza? Nijak nie mogę tego skumać :)

Offline R2

  • Wiadomości: 1601
  • Reputacja: +12/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
  • GaduGadu: 3994245
  • Gildia: Gimlea
  • Nick nKDR: Ewelah
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2010, 11:58:41 am »
Ciekawe zmiany.. które to customy KDR?

@Szczeni:
holy lvl 2 => holy lvl 3

Offline Zibi

  • Wiadomości: 486
  • Reputacja: +40/-13
  • Gildia: SoR
  • Nick nKDR: Zibi, CharlesBronson, Moustache, Dazed
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2010, 12:01:44 pm »
Łoo jery, az z 1000 do 250 food starage? Ciekawe jak teraz to bedzie wygladac. Dobrze, ze jest KVM, bo by delay nie pozwolil grac plynnie ;p
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2010, 12:08:58 pm wysłana przez Zibi »

Offline R2

  • Wiadomości: 1601
  • Reputacja: +12/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
  • GaduGadu: 3994245
  • Gildia: Gimlea
  • Nick nKDR: Ewelah
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2010, 12:04:43 pm »
Dzięki temu ludzie będą chodzić na kvm :P

Offline Zibi

  • Wiadomości: 486
  • Reputacja: +40/-13
  • Gildia: SoR
  • Nick nKDR: Zibi, CharlesBronson, Moustache, Dazed
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2010, 12:09:29 pm »
Bardzo dobrze, bo to fajna rozgrywka jest; ) Musze przejrzec rewardy za to, jest cos wartego uwagi?; )

Offline NekroSnajper

  • Rada SoR
  • Wiadomości: 963
  • Reputacja: +56/-171
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2010, 03:36:15 pm »
Najdroższe ringi i ewentualnie armor. Aby z reszty coś było, musiałbyś poświęcić na to połowę swojego życia :D

Offline -Ultimate-

  • Wiadomości: 1245
  • Reputacja: +54/-175
  • Płeć: Mężczyzna
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2010, 04:50:53 pm »
http://cp.kdr.net.pl/nkdr/?module=item&action=view&id=11002
do czego to sluzy dokladnie? To jakies eventowe z kro czy bedzie z tym/jest zwiazany jakis quest?
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2010, 04:52:34 pm wysłana przez -Ultimate- »

Offline Shedown

  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nick Dark KDR: Surgen
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2010, 05:47:26 pm »
A o co kama z Satanem, Wogóle dropa miał nie bedzie czy jak???

Offline -Ultimate-

  • Wiadomości: 1245
  • Reputacja: +54/-175
  • Płeć: Mężczyzna
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2010, 05:59:05 pm »
questowy nie ma dropu

Offline Shedown

  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nick Dark KDR: Surgen
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2010, 06:54:53 pm »
A ktory to ten Questowy, i gdzie jest nie questowy xD??? bo z tego co wiem to go nie ma ;D

Offline Krzychu

  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: +74/-78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nick nKDR: C h r i s
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2010, 07:02:24 pm »
Ten na mapie z inkarnacjami nie daje dropu. Jak go zabijesz i skończysz quest to masz dostęp do mapy, na której jest satan dający drop.

Offline Shedown

  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nick Dark KDR: Surgen
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2010, 07:23:06 pm »
Ten Quest jest powtarzalny czy nie?

Staszek

  • Gość
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 22, 2010, 07:30:13 pm »
Robisz raz i masz dostep na te druga mape do wipa.

Offline Krzychu

  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: +74/-78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nick nKDR: C h r i s
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 22, 2010, 08:26:19 pm »
Chyba, że skasujesz postać ;]

Offline Xanathos

  • Corrupted
  • *
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: +100/-21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdejmijcie ze mnie wyciszenie moderatorzy.
  • Gildia: SoR, Salvation
  • Nick nKDR: Nikodemus
  • Nick rKDR: Nikodemus
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 22, 2010, 10:06:40 pm »
Nie wiem czy jest to związane z tym updatem, ale Guardy na flaviusie stały się chyba nazbyt potężne, ich HP oraz dmg znacznie wzrosły co sprawia że niektóre tylko klasy jak sinx, creo czy champowie mogą zadawać im konkretne obrażenia, a jak do tego dojdzie jeszcze eska od linkera to będą kosić graczy jak siano.
Czy będzie możliwość przywrócenia poprzedniej siły guardów?

Offline Krzychu

  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: +74/-78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nick nKDR: C h r i s
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 22, 2010, 10:43:18 pm »
Rzeczywiście, w aktualnym wydaniu bardzo ciężkie i kosztowe jest rozegranie rundy flaviusa, o ile nie ma się wypasionego składu. Taka wersja bg nie jest fajna dla 5 osobowych drużyn.

Offline -Ultimate-

  • Wiadomości: 1245
  • Reputacja: +54/-175
  • Płeć: Mężczyzna
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 23, 2010, 10:43:43 am »
Taka wersja bg nie jest fajna dla 5 osobowych drużyn.
Tez tak uwazam.

Offline -bio-

  • *
  • Wiadomości: 2207
  • Reputacja: +268/-267
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 23, 2010, 11:25:43 am »
Ja też. Stare ustawienia były chyba lepsze. Już same itemki za medale były pod nie ustawiane. Teraz gdy na guarda mam tracić 3 razy więcej wszystkiego to itemki w takiej ilości jakiej otrzymujemy nie mają sensu.

Offline Krzychu

  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: +74/-78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nick nKDR: C h r i s
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 23, 2010, 12:16:23 pm »
No jak schodzi mi(o ile nie ma jakiegoś super dobranego składu z fwsami tankującymi guardy)na rundę ok. 400 raknowych potów, 50 bp, ileś tam edp, to troszkę szkoda zachodu, dla tych ewentualnych 12 medali.

Offline -bio-

  • *
  • Wiadomości: 2207
  • Reputacja: +268/-267
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 23, 2010, 11:56:28 pm »
Można powiedzieć, że nasze ustalenia odnośnie itemków były całkowicie nie potrzebne skoro po kilkunastu dniach potrzeba już inne ilości >< Więcej traci się matsów na same guardy niż na walki. Chyba trzeba coś poprawić tylko guardy czy itemki?

Btw Szkoda, że soil działa tylko na woe :/

Offline Krzychu

  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: +74/-78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nick nKDR: C h r i s
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 24, 2010, 07:29:53 am »
No trochę z jednej skrajności w drugą. Pomysł z obniżeniem życia kamyczków i ulepszeniem guardów spoko, ale troszkę za mocno ;p

Offline -Ultimate-

  • Wiadomości: 1245
  • Reputacja: +54/-175
  • Płeć: Mężczyzna
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 24, 2010, 09:40:08 am »
bio nie kombinuj, nie chcesz wastowac bomb to zrob sobie inna postac.

Offline stemp

  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: +7/-57
  • Płeć: Mężczyzna
  • JEstem stąd
  • Nick Dark KDR: OoSoO
  • Nick nKDR: stemp
Odp: Update - 22.10.2010
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 24, 2010, 12:45:03 pm »
Great Demon Baphomet (BAPHOMET_I) [RMS]   Sprite Name   I_BAPHOMET   BAPHOMET_I
Attack Range   1   2
Piamette (PIAMETTE) [RMS]   Attack Range   1   2


kopiowane z tabelki więc dziwnie to wygląda ale mam pytanie czy oznacza to że questowy baphomet będzie bił 2x mocniej? czy co