Autor Wątek: Przywrocenie starych guardianow na BG.  (Przeczytany 8894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gohihioh

• Shi no Tenshi
  • Reputacja: +86/-232
  • Gildia: Souls of Redemption
  • Nick nKDR: Gohihioh
Przywrocenie starych guardianow na BG.
« dnia: Październik 26, 2010, 11:04:06 pm »
Zwracam sie z OOOOGROMNA prosba do administracji serwera o przywrocenie dawnego stanu BG.
Bo to co jest teraz to jakas masakra. Nikt na flava w ogole nie chodzi.
A mysle ze administracji nie zalezy zeby zabic nam kolejna rozrywke jaka jest BG?

Offline Mirtan

• Reputacja: +14/-35
  • Gildia: Shadar Logoth
  • Nick nKDR: Mirtan, Akira
  • Nick rKDR: Mirtan
Odp: Przywrocenie starych guardianow na BG.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2010, 11:20:22 pm »
Przesadzasz, jest super!

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2010, 11:36:26 pm »
Może inaczej. Rozumiem, że oficjalnie guardy mają dużo hp i wysokie staty lecz na kro, iro mają 3rd :P więc i bicie ich jest łatwiejsze. Sama siła guardów to nie problem tylko ilość hp którą posiadają.
W tym momencie zamiast 20 minut na flavie lepiej iść na tiere, kvm i w ten sposób medali mamy więcej tylko nie tych co większość zbierała???.

Jestem za zmniejszeniem hp do ilości którą posiadały.
Przeciw zmniejszaniu ich siły gdyż nie może być za łatwo.

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2010, 11:43:04 pm »
Jestem za osłabieniem guardów by dostosować je do warunków nkdrowego BG. Osoby czytające ten topic, a mające kontakt z graczami aktywnie uczestniczącymi w BG prosimy o wypowiadanie się tu na temat zmiany guardów na starszy model.

Offline Logan

• Reputacja: +24/-5
  • Za SoR !!! Za SoR !!! Za SoooooooooRRRR !!!
  • Nick nKDR: -Logan-
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2010, 12:00:02 am »
Zgadzam sie z przedmowcami. Dodam ze mamy zmiejszona ilosc graczy w temach co tez jest czynnikiem dodatkowo posrednio i sztucznie zwiekszajacym trudnosc guardianow. Chodzenie na Flaviusa przestalo byc oplacalne, kosztuje duzow wiecej potow, bomb, DP, a do tego trwa czesto tyle co pol WoE :) Nagroda jest zbyt mala. Trzeba dostosowac jedno do drugiego. Mysle ze nagroda razy 2 tez rozwiaze problem, bez ruszania guardow. Tak czy inaczej jestem za zmiana obecnej sytuacji. Byloby to zgodne z ogolna polityka by ulatwiac ludziom gre na serverze o malej populacji i mialo korzystny wplyw.

Offline J.

• Reputacja: +41/-16
  • Gildia: MoonlightShadows
  • Nick nKDR: Invisible Man
  • Nick rKDR: Goodspeed, Invictus
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2010, 12:03:52 am »
Przyłączam się do prośby.

Jestem za zmniejszeniem hp do ilości którą posiadały.
Przeciw zmniejszaniu ich siły gdyż nie może być za łatwo.

Moim zdaniem raczej na odwrót. Dłużej będzie się tankować, więcej potów się spali ale jednocześnie zada więcej obrażeń. Obecnie pada się po dwóch,nooo może po trzech hitach. W tym czasie udaje się ze dwa razy takiego strażnika uderzyć (z punktu widzenia sinxa), a o potowaniu się nie ma mowy.

Offline Gohihioh

• Shi no Tenshi
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2010, 12:10:58 am »
Wolalbym zeby zostala zmniejszona ilosc hp i sila. Jak nie to przynajmniej ich hp.

A tak zeby bylo doskonale to wolalbym zeby wrocilo stare BG :)
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 01:07:36 am wysłana przez Gohihioh »

Offline J.

« Odpowiedź #7 dnia: Październik 27, 2010, 12:15:46 am »
Z czym się nie zgadzasz Gohi :) ? Też wolałbym powrót do starego BG ale sądzę, że bez jakiegoś kompromisu się nie obejdzie.

Offline Zabi

• Reputacja: +1/-1
  • Nick nKDR: Zabi
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 27, 2010, 12:16:48 am »
też był bym za mniejszym hp:D

Offline Gohihioh

• Shi no Tenshi
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 27, 2010, 01:07:15 am »
Z niczym :( w nocy krzywo posty pisze xD wszystko ok ;p

Offline Krzychu

• Reputacja: +74/-78
  • Nick nKDR: C h r i s
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 27, 2010, 06:54:56 am »
Jestem ZA osłabieniem guardianów. Byłem na kilku BG i często jak ludzie szli na flava, to się załamywali i wychodzili.

Offline Yozer

• *
  • Reputacja: +131/-269
  • Gildia: NAJLEPSZA!
  • Nick Dark KDR: xcxc
  • Nick nKDR: Yozer
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 27, 2010, 08:35:48 am »

Obecnie pada się po dwóch,nooo może po trzech hitach. W tym czasie udaje się ze dwa razy takiego strażnika uderzyć (z punktu widzenia sinxa), a o potowaniu się nie ma mowy.

NO SHIT ?______________?
Chyba gramy na dwoch roznych flaviusach i ja zawsze dostaje ta lajtowa/zczitowana wersje guardow, ktore idzie normalnie potowac.

Srsly moze to wynika z braku raja i tarczy w Twoim przypadku?

@topic
W chwili obecnej faktycznie wypadaloby zmniejszyc HP guardow, a ich sila i tak jest slaba.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 08:38:58 am wysłana przez Yozer »

Offline -bio-

• *
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 27, 2010, 08:51:38 am »
siła ataku Guardianów została tymczasowo przywrócona do wartości nieco wyższych niż sprzed aktualizacji 22.10
w odstępach mniej więcej tygodniowych siła Guardianów będzie stopniowo zwiększana, aż osiągnie prawidłową wartość

Teraz ich siła nie jest problemem ale jak widać po stronie głównej (i po ostatnim uptade) będzie coraz gorzej. Po wczorajszym bg widać, że uczestnicy w tym ja omijają flava ^^

Offline Zibi

• Reputacja: +40/-13
  • Gildia: SoR
  • Nick nKDR: Zibi, CharlesBronson, Moustache, Dazed
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 27, 2010, 09:29:47 am »
Ostatnio bylem na BG po krotkiej przerwie. Trafilem do teamu z Lasiem no i bez wiekszych problemow kladlismy guardy. Co prawda musialem odbiegac zeby zmienil cel, ale podczas jednego berka z Lasiem pozamiatalismy guarda. Za to potem bardzo sie zdziwilem ze krysztal padl gdy sie zagapilem; )

Mi taka zmiania nie przeszkadza, ale jak trafie do fail teamu (support teamu) to nie recze ze nie wyjde po 3 minutach. A skoro ludzie rezygnuja to KONIECZNIE oslabic guardy, gdyz juz fajnie sie gralo, a tu dupa sie zaczyna robic.

Offline R2

• Reputacja: +12/-31
  • Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
  • GaduGadu: 3994245
  • Gildia: Gimlea
  • Nick nKDR: Ewelah
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 27, 2010, 09:48:31 am »
Cytat: Gepard

W związku z licznymi prośbami o przywrócenie poprzedniej siły Guardianów na BG, informujemy:
1.obecna siła ataku jest poprawna; dotychczasowa była zbyt niska z powodu błędu w bazie potworów
2.siła ataku Guardianów została tymczasowo przywrócona do wartości nieco wyższych niż sprzed aktualizacji 22.10
3.w odstępach mniej więcej tygodniowych siła Guardianów będzie stopniowo zwiększana, aż osiągnie prawidłową wartość
Mamy nadzieje, że takie rozwiązanie pozwoli wszystkim nadal cieszyć się walkami na Battlegroundach i przystosować do zmian w statach Guardianów.

Jeszcze zwiększają. he he he
 :o

Offline Zibi

« Odpowiedź #15 dnia: Październik 27, 2010, 10:01:14 am »
Kto prosil o zwiekszenie sily guardow?; p Chyba ten ktos nie przepada jednak za BG. W teamach po 5 osob takie operacje nie maja sensu.

Offline Kyodai

• Reputacja: +32/-44
  • Gildia: FiN
  • Nick Dark KDR: 'Kyodai' Soup
  • Nick nKDR: Kyodai, Neftys
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 27, 2010, 10:55:06 am »
Zmniejszona ilość wymaganych graczy na bg to świetna sprawa. Łatwo ( w porównaniu do wcześniejszego bg) zebrać chętnych ludzi. Jednak wczorajsze bg na flaviusie trwało nieskończoność ( a trwało by jeszcze dłużej, gdyby SL nie dostał kicka/errora). Podpisuje się pod słowami lososthefisha, należy dostosować je do warunków nKDRowego bg.

Offline J.

« Odpowiedź #17 dnia: Październik 27, 2010, 11:02:31 am »

NO SHIT ?______________?
Chyba gramy na dwoch roznych flaviusach i ja zawsze dostaje ta lajtowa/zczitowana wersje guardow, ktore idzie normalnie potowac.

Oczywiście źle się wyraziłem i miałem na myśli sytuację sprzed ostatniej zmiany (osłabieniem Guardów do wartości trochę większych niż były jeszcze wcześniej). Tak czy siak, taki jest docelowy stan rzeczy.

Srsly, jest Ray i tarcz i to nie tylko mój przypadek.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 11:06:53 am wysłana przez J. »

Offline J.

« Odpowiedź #18 dnia: Październik 27, 2010, 11:04:41 am »

NO SHIT ?______________?

Oczywiście źle się wyraziłem i miałem na myśli sytuację sprzed ostatniej zmiany (osłabieniem Guardów do wartości trochę większych niż były jeszcze wcześniej). Tak czy siak, taki jest docelowy stan rzeczy.

« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 11:06:22 am wysłana przez J. »

Offline Yozer

• *
  • Reputacja: +131/-269
  • Gildia: NAJLEPSZA!
  • Nick Dark KDR: xcxc
  • Nick nKDR: Yozer
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 27, 2010, 12:56:37 pm »

Staram sie jak moge codziennie uczestniczyc w BG i nie zauwazylem ZNACZNEJ roznicy w dps-ie guardow przez ostatnie kilka dni.

No to wspolczuje coponiektorym x sinom. Wychodzi na to, ze mam jakiegos IMBA x sina, na ktorym po prostu nie odczuwam tego mocarnego DPS-u, albo switchuje umiejetnie bron/armory !____!

Offline Zibi

« Odpowiedź #20 dnia: Październik 27, 2010, 01:00:48 pm »
Ja odczulem, ale jako LK na berku moge spokojnie troche przy nim postac. Innymi klasami jeszcze nie bylem na BG po zmianie.

Offline -Ultimate-

• Reputacja: +54/-175
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 27, 2010, 01:54:50 pm »
Chcialbym zauwazyc ze utrzymywanie na sile tylko dlatego 'takie sa guardy na kRO'  jest smieszne. Nie zapominajmy ze na KDR teamy sa 5v5 a na kRO 10v10.

Pozatym jesli to update z tej bazy 13.2 to sa to renewalowe zmiany, dopasowane do 3rd class.

jestem za przywroceniem starych guardianow.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 01:56:17 pm wysłana przez -Ultimate- »

Offline Serphis

• Reputacja: +27/-27
  • Never Ever Forever
  • Gildia: Włatcy KAadeeRu
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 27, 2010, 03:48:16 pm »
no lepiej przywrocić stare guardy bo teraz to już jest całkiem wygrana zależna od dobrego teamu wystarczy, że nie będzie dobrego dps i bg przegrane;/ zero epickiej walki;p  zrobcie flavius nr.2 na którym będą te guardy a na flaviusie 1 te stare;p

Offline -bio-

• *
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 27, 2010, 04:23:43 pm »
Staram sie jak moge codziennie uczestniczyc w BG i nie zauwazylem ZNACZNEJ roznicy w dps-ie guardow przez ostatnie kilka dni.
Yoz ty to sobie kup okulary lepiej.

Ustalmy wreszcie wszyscy jakich zmian chcemy zamiast gadać jak to jest fajnie lub bezsensu z tymi ustawieniami:
HP+staty
tylko hp
tylko staty
Powrót do starego bg (kryształy też)

Offline Mirtan

• Reputacja: +14/-35
  • Gildia: Shadar Logoth
  • Nick nKDR: Mirtan, Akira
  • Nick rKDR: Mirtan
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 27, 2010, 04:29:00 pm »
Kryształy mają zmniejszone HP i dlatego guardiany są trudniejsze do zabicia - ponieważ na nich powinna się opierać obrona.

Nagrodami za BG są najlepsze ACC dla każdej z klas, zwłaszcza jeśli chodzi o WOE. Za badge można też wymienić fajną broń i armorki.

Battlegroundy to nie free items. Jeśli komuś jest ciężko, to niech sobie pluje w brodę, że nie korzystał z wcześniejszych ustawień. Nikt wam przecież nie zabraniał?? A jeśli ktoś robi kilkanaście/kilka postaci i na każdej chce mieć fajne EQ to musi się bardziej postarać.

Faktem jest, że schodzi więcej usable itemów na każde BG, ale skoro chodzą tam ludzie bez EQ, z fail buildami, czy po prostu z niskim poziomem postaci to tylko obniżają poziom swojego zespołu i każdy na tym traci. Skoro LK na berku dają radę, tzn. że asura champ/WS/SinX czy inny dps też da radę. A jeśli team składa się w większości z supporterów/przeszkadzaczy to niestety, ale nawet zmiana guardów im nie pomoże.

Owszem, mam już to co chciałem dla mojego WS i teraz mam pełen ubaw z tego co piszecie, ale ja także będę chodził na BG inną postacią i zbierał dla niej ekwipunek a obecne zmiany wcale mi nie przeszkadzają i popieram całym sercem utrudnienie rozgrywki na BG.

To nie ma być fabryka odznak.

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 27, 2010, 04:33:58 pm »
A jak Wam się podobają małe ilości hp na kryształach? Przy normalnych guardach można się zagapić i przegrać przez 1 lk, ale może tak powinno być jak się nie dba o obronę. Szybkie walki to więcej akcji, często jest tak że bicie tych starych kryształów było zwyczajnie nudne, zwłaszcza gdy przeciwnik się poddał, lub tylko próbował palić matsy bez szans na zwycięstwo, albo gdy nie miało się ani 1 agi chara w grupie. Moim zdaniem obecne wartości są spoko, a guardiany po prostu powinny być takie jakie były przed zmianami bo wtedy walki zwyczajnie były przyjemniejsze dla wszystkich uczestniczących a to się liczy najbardziej. Zwłaszcza że spora grupa przychodzi spędzać tam po prostu czas, a nie zbierać itemy. Generalnie Mirtan nie zwracasz uwagi na fakt że dzięki tym fail buildom i fail postaciom bg w ogóle startuje. Spróbuj zebrać eq bez nich, to dopiero będzie fun.

Offline Gohihioh

• Shi no Tenshi
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 27, 2010, 04:52:48 pm »
Mirtan sie madrzy po pare dni temu zebral na medaliony :) ciekawe co by mowil gdyby nie zdazyl.

Ja jestem za przywroceniem starego BG. Wg mnie to by bylo najlepsze. Ostatnio naprawde na BG bylo FAJNIE. Dzialo sie cos, mozna bylo sie pobawic walki zazwyczaj nie trwaly bardzo dlugo wiec Ci ktorzy chodza tylko dla odznak tez narzekac nie mogli.
To by bylo rozwiazanie idealne :D

Ale jesli Administracja z jakis niewyjasnionych przyczyn uprze sie zeby nie dawac starego BG to przynajmniej zmniejszyc HP Guardow.

Staszek

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 27, 2010, 04:58:05 pm »
Wieksze naklady w trakcie trwania calego flava (czyli ilosci traconych matsow) szly wlasnie na etap zbicia guardianow, etap zbicia krysztalu zazwyczaj przebiega zdecydowanie szybciej i oszczedniej. Jezeli zmniejszenie hp krysztalow mial byc jakims balansem wobec zwiekszenia silu guardow, to do dupy taki balans i wole poprzednie ustawienia. :-\

Offline Gohihioh

• Shi no Tenshi
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 27, 2010, 05:02:57 pm »
Nom do dupy :(

Offline R2

• Reputacja: +12/-31
  • Za Imperium~! 帝国
    • Forum Gimle
  • GaduGadu: 3994245
  • Gildia: Gimlea
  • Nick nKDR: Ewelah
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 27, 2010, 05:27:59 pm »
Nagrodami za BG są najlepsze ACC dla każdej z klas, zwłaszcza jeśli chodzi o WOE.

Nieprawda. :P