Autor Wątek: Do usunięcia ;) Gepcio podpatrzył pomysła ;3  (Przeczytany 1572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tyom

• Reputacja: +3/-2
  • Gildia: SoR
  • Nick nKDR: Tyom, Gandalv, Xinx, Steven Sigal
Do usunięcia ;) Gepcio podpatrzył pomysła ;3
« dnia: Luty 25, 2011, 01:10:44 pm »
Więc wpadłem na pomysł aby po evencie kuponiki nie znikały, aby stworzyć npc który wymieniał by je na rar items ;) np. :

- 200 kuponów OCA
- 100 kuponów BB
-   1   kupon      CWP, BP , Gift Box , DB

Oczywiście można by dodać parę pozycji ale myślę, że takie ilości by były całkiem w normie. A gracze którzy brali udział w evencie a nie korzystają z "dopalaczy" (co jest jedyną opcją aby być w nagrodowym topie, czyli - wyścig scrole agilowe; expienie - plecak v2, manuale; bicie mvp bez plecaczka nie masz szansy dostać się do pt i mieć cokolwiek z garma no way ; a szatan jest po prostu żalowy nie do zbicia ;> Gepard tu się nie popisał ^^ ) byli by docenieni za branie udziału w evencie jak i qestach ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2011, 12:11:28 pm wysłana przez Tyom »

Offline Krzychu

• Reputacja: +74/-78
  • Nick nKDR: C h r i s
Odp: Co dalej z Kuponami Eventowymi ;> ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2011, 01:17:49 pm »
Satan to dodatek, nie wszystko musi być super łatwe. Jakby się zebrać w kilkanaście osób, to pewnie wymęczyłoby się go.

Co do pomysłu wymiany kuponów na nagrody - całkiem spoko, chociaż 0-3 oca, za zebrane kupony, to nie jest jakaś imba nagroda.

Offline Sabin

• Reputacja: +221/-262
  • Nick nKDR: Rimururu, Chrno
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2011, 01:37:03 pm »
Teraz to trochę późno, bo jakbym wiedział wcześniej to sam dłużej pofarmił bym eventowe lutie

Offline Tyom

• Reputacja: +3/-2
  • Gildia: SoR
  • Nick nKDR: Tyom, Gandalv, Xinx, Steven Sigal
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2011, 01:48:59 pm »
Właśnie o to chodzi aby ludzie nie zdążyli zrobić 50 mc z kuponami ;)

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2011, 02:00:47 pm »
Szatan był przewidziany tak by walczyło z nim wielu graczy ~50 na przykład i wtedy powinien padać elegancko (dlatego powinien być dostępny od początku gdy w evencie uczestniczyło najwięcej osób). Nie przewidziałem, że Gepard rozłoży dodawanie npc w czasie (zwłaszcza że event był planowany i napisany na 2009 rok ale ja się tam cieszę że w ogóle był). Nie przewidziałem też nagród za dotacje w tej formie, ale cóż ;/ Wymienianie kuponów na takie rzeczy jak napisał Tyom, było w moim oryginalnym pomyśle dla osób, które nie wygrały eventu.

Offline Mirtan

• Reputacja: +14/-35
  • Gildia: Shadar Logoth
  • Nick nKDR: Mirtan, Akira
  • Nick rKDR: Mirtan
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 25, 2011, 02:03:37 pm »
Jestem za ale dla osób, które nie wygrały w evencie nic - jako te "nagrody pocieszenia" (tak jak Losos napisał).

Offline Krzychu

• Reputacja: +74/-78
  • Nick nKDR: C h r i s
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 25, 2011, 02:09:17 pm »
Może być i dla wszystkich, ale na miejscu Geparda, powiedziałbym o tym po evencie, jako niespodziankę ;) (nie zaplanowaną farmę oca).