Autor Wątek: [DKDR] Nagrody Eventu Zimowego  (Przeczytany 2287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline S z y n Q

• Reputacja: +22/-157
  • Nick Dark KDR: SzynQ
  • Nick nKDR: Lemurek
  • Nick rKDR: SzynQa
[DKDR] Nagrody Eventu Zimowego
« dnia: Luty 28, 2011, 05:26:01 pm »
tak... tutaj placzemy gepardowi na temat nagrod z eventu zimowego na ktore tak pracowalismy a w zamian dostalismy jakas kupe na glowe i murzynskie swiecace oczka + white potki i inne pikumbzium....

zacznijmy ode mnie ;p - 1 miejsce na evencie
gralem 2 tygodnie i 2 weekendy na evencie i dostalem to co napisalem powyzej... nie jestem zadowolony gdyz w poprzednich eventach nagrody za tyle czasu przed kompem byly lepsze bylo ich wiecej i bylo podium ktore dostawalo cos super ekstra fajoskiego OP i wogole super hiper bajer duper upper zuper kuper sruper.... rare item ktory jest tylko jeden na servie i wogole szpan nie? no~!! ja sie garba nabawilem na evencie i dostalem to co wszyscy... jak na h rate to sie z nagrodami nie popisali ;o

pomyslalem ze poplacze chwile na forum moze dostane to co mi sie nalezy i innym graczom tez pomoge dostac nagrode na ktora zasluguja... jak nie przyniesie skutku to zapowiadamy masowe migracje na inny serwer gdzie graja ci ludzie ktorzy odeszli z DKDR w ciagu ostatnich 2 tygodni z powodu donate...

Ostrzegalem wielokrotnie malibcie przy wprowadzaniu OP donate ze moze to przynniesc fatalne skutki.
GMowie juz tu nikogo nie sluchaja ;/ nie szanuja wypowiedzi innych na niektore sprawy... zbalansowane itemy wchodza tylko na nKDR bo na nim tylko wam zalezy... usuncie DARKA jak nie chcecie sie nim zajmowac.

w temacie wypowiadaja sie tylko osoby OBECNIE grajace na DARK KDR. Nie spamerzy ktorzy sobie poszli na kdra i chca sie tylko posmiac lub nabijac sobie posty.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2011, 05:33:46 pm wysłana przez S z y n Q »

Offline Gepard

• Administrator
  • Reputacja: +217/-172
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
Odp: [DKDR] Nagrody Eventu Zimowego
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2011, 06:59:43 pm »
Jeśli chcesz podyskutować na temat nagród z innymi graczami DKDR, bez udziału ekipy, założ temat w dziale Gra na DKDR. Tam są większe szanse, że ktoś go zauważy.

Jeśli natomiast chcesz porozmawiać na ten temat z nami, to proponuję w tym temacie: http://forum.kdr.net.pl/index.php?topic=65434.0 Nie ma sensu robić dwóch o tym samym.