Autor Wątek: SPACJA W NICKACH  (Przeczytany 2949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quickk

• Reputacja: +5/-87
  • Nie mam kciuka w prawej ręce
  • Nick Dark KDR: Quick
  • Nick nKDR: Quick
SPACJA W NICKACH
« dnia: Sierpień 08, 2011, 10:20:59 pm »
Witam, mój kolega, który pewnie niedługo się tutaj wypowie, ma postać o nicku: JaszczompPL. Piszę za niego, ponieważ ma On obecnie połamane ręce i tak długi tekst byłby dla niego zbyt dużym wysiłkiem.

Jak wszyscy doskonale wiemy, na początku nie można było używać spacji w nickach i nazwach gildii, co bardzo zasmuciło Jaczompa, ponieważ "PL" miało być umieszczone właśnie po spacji,  ale był na tyle podekscytowany i zaślepiony faktem powstania nowego serwera, że też nie zwrócił na to większej uwagi. Poza tym wszyscy byli równi i wszyscy mieli równie brzydkie nicki, więc olać to! Wkurzyła go jednak wiadomość zamieszczona po jakimś czasie, że opcja dodawania spacji jest już możliwa i wszystkie nowo założone chary będą miały o wiele ładniejsze nicki, przez co on będzie odczuwał dyskomfort, co z kolei odbije się na poziomie jego gry. Niby mógł zrobić nową postać i zmienić sobie nick, ale w tamtym momencie posiadał już 131 Rangera, więc rozumiecie... Skoro ludzie chcą możliwości zresetowania statów i skilli z powodu znaczących zmian efektów skilli, to my chcemy to samo odnośnie nicków z powodu zmian dokonanych przez administratora z opóźnieniem.

Offline Najs Priest

• Reputacja: +1/-0
Odp: SPACJA W NICKACH
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2011, 10:24:49 pm »
Podejrzewam że nie tylko JaszczompPL chciał by zmienić nick.

Offline Riper

• Reputacja: +12/-23
  • The Antichrist - Slayer ***** !
  • Gildia: Fear is Near
  • Nick nKDR: Riper
  • Nick rKDR: Riper
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2011, 10:32:15 pm »
Po offtopuje Po co kurdę PL na polskim serwerze?
Tak btw. Rozwiązałem problem twojego kolegi ! Jupi ! Dajcie plusy ! :D
@edit : A jeszcze coś dodam , znajdź se gildie , zacznij używać mumbla i zapomnisz o zjebanym nicku :D

Kolega na dole ma jakieś zaburzenia psychiczne , a tak btw wiesz co znaczy skrót " lol " możesz poszukać w wójku google:D ( proszę o plusy za świetną poradę )
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2011, 10:39:48 pm wysłana przez Riper »

Offline Quickk

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2011, 10:35:13 pm »
NIE CHODZI O POLSKĘ, LOOOOOL, LOOOOOOL MI CIE, ZJOMEK. : /  :o :o :o :o :o :o :o :o SKLEJASZ MINUSA.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2011, 10:37:06 pm wysłana przez Quickk »

Offline Gentoo

• Reputacja: +1/-0
  • Gildia: Mist
  • Nick Dark KDR: Arch Gentoo
  • Nick rKDR: Arch Gentoo
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2011, 10:49:49 pm »
Powiem tak: nie ważne czy PL czy FR czy EU, może to znaczyć cokolwiek a nazwy ze spacją się przydają. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem było by postawienie NPC'a, który umożliwiłby zmianę nicka, np.: osobom, które utworzyły konto wcześniej niż (tu data wprowadzenia poprawki). Albo i dla wszystkich jednorazowa zmiana, żeby były równe szanse. Może nie teraz kiedy zapewne jest więcej prac przy co chwile pojawiających się nowych bugach ale w wolnym czasie..? ;)

Offline Quickk

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2011, 10:51:07 pm »
Polać mu!  :D

Offline Nsuidara

• Reputacja: +5/-18
  • Nick rKDR: Nsuidara
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2011, 11:48:40 pm »
Fajnie, ze dodali możliwość użycia 1 spacji xD
Najspieszniejsze jest że Polacy, strasznie zaznaczają "PL" pochodzenie.
Cóż, ta duma polska... -_-

Offline Fafnir

• Reputacja: +11/-11
  • Gildia: Raion, Vae Victis
  • Nick nKDR: Emissary
  • Nick rKDR: Emigore, Boski
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 09, 2011, 12:17:25 am »
jedna spacja tez czasem boli,
mam jednego znajomego, ktory od razu by zalozyl nowa postac i tylko nia expil, gdyby tylko byla mozliwosc dodania 2 spacji
to nie wymysl od tak, na teraz, porostu ma taki nick, juz od kilku lat, i zal mu go opuszczac, i jak ma grac ta klasa bez tego nicku...to woli wogle nie grac...

Offline Gepard

• Administrator
  • Reputacja: +217/-172
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2011, 01:21:36 am »
Witam, mój kolega, który pewnie niedługo się tutaj wypowie, ma postać o nicku: JaszczompPL. Piszę za niego, ponieważ ma On obecnie połamane ręce i tak długi tekst byłby dla niego zbyt dużym wysiłkiem.

Jak wszyscy doskonale wiemy, na początku nie można było używać spacji w nickach i nazwach gildii, co bardzo zasmuciło Jaczompa, ponieważ "PL" miało być umieszczone właśnie po spacji,  ale był na tyle podekscytowany i zaślepiony faktem powstania nowego serwera, że też nie zwrócił na to większej uwagi. Poza tym wszyscy byli równi i wszyscy mieli równie brzydkie nicki, więc olać to! Wkurzyła go jednak wiadomość zamieszczona po jakimś czasie, że opcja dodawania spacji jest już możliwa i wszystkie nowo założone chary będą miały o wiele ładniejsze nicki, przez co on będzie odczuwał dyskomfort, co z kolei odbije się na poziomie jego gry. Niby mógł zrobić nową postać i zmienić sobie nick, ale w tamtym momencie posiadał już 131 Rangera, więc rozumiecie... Skoro ludzie chcą możliwości zresetowania statów i skilli z powodu znaczących zmian efektów skilli, to my chcemy to samo odnośnie nicków z powodu zmian dokonanych przez administratora z opóźnieniem.
To, że ludzie chcą możliwości zresetowania skilli czy statów nie oznacza, że taką możliwość dostaną. I tak samo jest z nickami.
Nie będzie żadnych dodatkowych możliwości zmiany nicka.

Offline Quickk

« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2011, 02:04:22 am »
Okej, dziękuje za szybką odpowiedź. Temat można zamknąć. EKHEM... LIBED, EKHMM...  :) :) ;) :) ;) ;) ;) ;) ;) :) ;) ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2011, 02:05:35 am wysłana przez Quickk »