Autor Wątek: The Sign :(:(  (Przeczytany 1351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kowal1111

• Ænima
  • Reputacja: +12/-16
  • Omnomnom!
  • Gildia: BTW
  • Nick Dark KDR: Zeph
  • Nick nKDR: DoktorKoxx
  • Nick rKDR: Quistis
The Sign :(:(
« dnia: Sierpień 16, 2011, 11:45:31 pm »
Otóż mam problem z dokończeniem questu.
Z racji że irowiki wprowadziło mnie w błąd postanowiłem skorzystać z innego guide na temat The Sign.
Wszystko ładnie i pięknie szło do momentu aż w The Sign Quest Part 7: The Sign pojawiłem się u wiedźmy.
Przekroczyłem pewien warp i... no właśnie, po tym jak chciałem oddać pierścionek i odebrać expa od Serin zajrzałem na iro i dopiero zauważyłem taką notkę:
Note2: DO NOT enter the portal inside Kirkena's room, or you won't be able to turn back to get the EXP or finish The Sign quest.

Tak zgadzam się że to moja wina bo nie czytałem dokładnie iro, ale miałem swój powód. Iro miało sporo błędnych treści więc skorzystałem z innego guide.
Teraz pytanie - czy jest jakakolwiek szansa na naprawienie/odwrócenie tego?
Jeżeli nie to chciałbym wiedzieć czemu i czy zawsze będzie opcja nie dokończenia ów questu przez ten feralny warp.

Przed tym incydentem wybrałem opcję Part 6b: Serin the Pleasant-Featured Lady.

Offline Sir_Skraaj

• Reputacja: +37/-44
  • Gildia: Magic Brewery
  • Nick nKDR: Skraaj
  • Nick rKDR: Skraaj
Odp: The Sign :(:(
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2011, 02:57:33 am »
The Sign to jeden z tych questów które robisz dokładnie tak jak jest napisane na irowiki (ew. serwerowe customy sprawdzasz na forum), bo jest to niestety q z grupy tych które są upierdliwe i do tego da się spierdzielić. Jeśli coś poszło nie tak to nie masz możliwości dokończenia q. Musisz zrobić go inną postacią. Lucifer's Lament da się włożyć do kafry i otworzyć Geffenię inną postacią więc o to się nie bój, chyba, że robiłeś q dla samego The Sign, to już JEST problem, bo masz posprzątane w tej materii.

zgadzam się że to moja wina

To nie wina, to nieznajomość realiów RO. Są rzeczy które robisz po prostu TYLKO razem z solucją i tyle.

czy jest jakakolwiek szansa na naprawienie/odwrócenie tego?

Nie.

czy zawsze będzie opcja nie dokończenia ów questu przez ten feralny warp?

Tak.

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
Odp: The Sign :(:(
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2011, 05:57:45 am »
Gdy na kdr wprowadzono geffenię Gepard odblokowywał graczy, którzy blokowali się na wiedźmie. Nie pamiętam tylko czy to ten sam moment w queście. A popsuć go można chyba dopiero na przynoszeniu anvil, ale u nas to się przynosi ąz npc zaskoczy. Napisz maila do Geparda, być może coś zrobi w tym kierunku. Ja nie widzę powodów do odmowy skoro to tylko quest. Zresztą jak wiadomo nie wszystko u nas jest jak na iro :)