Autor Wątek: Gdzie gracie?  (Przeczytany 347568 razy)

Offline AnalizaMoczu

• Reputacja: +0/-0
  • 尿の点検
  • Nick Dark KDR: AnalizaMoczu
  • Nick nKDR: Matriel
Odp: Gdzie gracie?
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 14, 2013, 06:54:22 pm »
xRo ? 1k/1k/300x ?

Chodzcie na TalonRo lowrate :F

Offline Loczek1234

• Nick Dark KDR: Kell
  • Nick rKDR: Kell
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 14, 2013, 07:46:47 pm »
WoonRO zapraszamy jest nas ok. 15nastu, bijemy filipinczykow i brazoli na WOE/PVP.

Offline Nesajem

• ''Może nie najlepiej, ale jako tako''
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 15, 2013, 03:42:04 pm »
Również polecam WoonRO
sporo polaków+polska gildia ;)

Offline kowal1111

• Ænima
  • Reputacja: +12/-16
  • Omnomnom!
  • Gildia: BTW
  • Nick Dark KDR: Zeph
  • Nick nKDR: DoktorKoxx
  • Nick rKDR: Quistis
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 15, 2013, 10:41:55 pm »
@up Nazwa gildii?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2013, 10:45:57 pm wysłana przez kowal1111 »

Offline fAulk

• *
  • Reputacja: +272/-474
  • Głupi żartowniś
  • Gildia: UF
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 16, 2013, 03:44:46 pm »
Tragiczny rejt na tym waszym WoonRO. Zostaję przy swoim brazylijskim super BG na xRO.

Talon mam wciąż na dysku, bo to naprawdę fajny serwerek, ale żal mi czasu na expienie.

Offline Nesajem

« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 16, 2013, 10:53:08 pm »
@up Nazwa gildii?

Nazwa: gnoje ^^
150/150/50 tragiczny rejt? nie każdy ma czas na długie granie. Minęło sporo lat jesteśmy dorośli.. mamy swoje obowiązki, przynajmniej niektórzy ;ff

Offline Foltest

• Reputacja: +40/-50
  • Surwiwalowiec
  • Gildia: SS
  • Nick Dark KDR: Wpierdol
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 16, 2013, 11:32:08 pm »
na xro masz 1000/1000/300...

Offline fAulk

• *
  • Głupi żartowniś
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 17, 2013, 09:34:34 am »
150/150 to ani szybko, ani wolno, co ostatecznie daje efekt najgorszej możliwej konfiguracji serwerka Ragnarock. Dodajmy do tego drop zwykłych kart na 0,5% i wychodzi nam fantastyczny grindfest przykładowych Noxiousa czy Kaho. Oczywiście farma odznak, matsów, oca, psucie eq i tym podobne historie w dalszym ciągu powinny zajmować większość życia, toteż czas poświęcony na grę niepotrzebnie wydłuża się jeszcze bardziej.

Pomijając już fakt, że na serwerkach z populacją nieprzekraczającą 500 graczy, wypada mieć przynajmniej 11 kont — żeby zapewnić sobie konkretne uderzenie z asury, mocnego sonika, elegancki rzut tarczą, wygodne zbieranie śmieci, i jeszcze coś do zarabiania/sprzedawania gratów innym graczom.

Offline Nesajem

« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 17, 2013, 10:53:50 am »
Panowie i Paniena woe od nas z gildi jest średnio jakies 15 osób. Inne gildie latają po 25~35 graczy. A to że w 15 osób my ich rozwalamy to jest inna broszka ;) po prostu przydaliby się nowi gracze! Mamy własną miejscówkę gdzie wszyscy siedzimy. Przestańmy lamentować tylko bierzmy się za to co wychodziło nam najlepiej, jak nas wujo Gepard ''nauczył'' ^.^

Offline Ersoy

« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 21, 2013, 05:25:14 pm »
Panowie i Paniena woe od nas z gildi jest średnio jakies 15 osób. Inne gildie latają po 25~35 graczy. A to że w 15 osób my ich rozwalamy to jest inna broszka ;) po prostu przydaliby się nowi gracze! Mamy własną miejscówkę gdzie wszyscy siedzimy. Przestańmy lamentować tylko bierzmy się za to co wychodziło nam najlepiej, jak nas wujo Gepard ''nauczył'' ^.^
Śmieszni jesteście, Bed Intruders rozjeżdża pinoy'ów w 5 osób, dziś RK miały 27 osób online. Ssacie na BG/WoE, chcecie się sprawdzić to możemy się umówić, bierzcie jakieś 20+ osób, nam wystarczy 7-8 podstawowych fajterów i leżycie i kwiczycie. =] Pozdo600.

Offline Quickk

• Reputacja: +5/-87
  • Nie mam kciuka w prawej ręce
  • Nick Dark KDR: Quick
  • Nick nKDR: Quick
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 21, 2013, 06:50:51 pm »
Nie grałem w Ragnarocka jakoś 2 lata (nie licząc dwudniowych przygód na jakichś randomro). Wczoraj odpaliłem sobie tego WoonRO, co go tak wszyscy chwalą i w ogóle, i muszę przyznać, że całkiem dobre gówno z tego serwera. Polska gildia jest, jakiś typek z ADHD z Iranu też, BG&PVP, pizdy do posmiania sie. Hehe, fajnie jest.

Offline papier ścierny

« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:10:27 pm »
http://furyro.ragnarok.so/main/

podobny do dkdr, pk, mid-rate tylko ludzi mało (60 online). Może, by go tak polakami zapełnić?

Offline Nesajem

« Odpowiedź #162 dnia: Kwiecień 21, 2013, 11:25:26 pm »
http://furyro.ragnarok.so/main/

podobny do dkdr, pk, mid-rate tylko ludzi mało (60 online). Może, by go tak polakami zapełnić?
raczej wątpię, spora ilość nas siedzi na WoonRO

Offline ZeU

• Reputacja: +3/-9
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:57:31 pm »
EvolveRO. Nowiutki pre-re low-rate z mid-rate customami. Stare, dobre ''Raz na rok''. Czasem zetnie (z winy Harmonijki zapewne),
ale i tak w latency nie ma porównania z np CookieRO, które laguje co chwile. Administracja ładnie dba o całokształt jak na razie.

Tylko ludzi jeszcze mało, ale ci co są, to nawet resują bez pytania randomów na anubach : )

Offline Ladrill

• Nick Dark KDR: Ladrill, Ladzio
  • Nick rKDR: Ladrill
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 22, 2013, 02:10:32 pm »
http://woon-ro.com/
TS: force-crusaders.org -> Ragnarok -> wiadro123

Offline bartg

« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 22, 2013, 05:31:13 pm »
Witam.

Czy wiadomo w jakich godzinach będzie woe na evolveRO? Nie chciałbym aby po tym jak zacznę grać okazało się że woe jest nieprzystępnych godzinach.

A jak sytuacja wygląda na talonRO? Na jakim etapie są gracze, jaka gospodarka i ekonomia? Liczba graczy zachęca ale serwer stoi już ponad pół roku.

A może ktoś zaproponuje inny serwer low rate, pre-renewal, w miarę świeży.

Pozdrawiam.

Offline fAulk

• *
  • Głupi żartowniś
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 22, 2013, 06:21:50 pm »
Serwer stoi nie dość, że ponad pół roku, to nawet ponad sześć lat, a za sprawą wciąż wysokiej populacji jest chyba najlepszym low ratowym wyborem. Według mnie nawet lepszym od oficjalnego serwerka Ragnarock.

Offline bartg

« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 22, 2013, 06:30:26 pm »
Hmm, a wipa nie było od tamtego czasu? To konkretnie miałem na myśli. Gdzieś mi mignęło coś o październiku ale mogłem pomylić z jakimś innym serwerem bo trochę stronek serwerów dzisiaj odwiedziłem. Jeżeli ludzie graja tam od 6ciu lat to ciężko będzie ich "dogonić".

Offline Dojarka Konwiowa

• Reputacja: +4/-4
  • GaduGadu: 8774786
  • Gildia: LMAO
  • Nick nKDR: Vitra, Novinha, Lirael, Emerahl, Descolada, Staszek Tytan Pogromca, Jan Kapitalny Nowicjusz, Quara
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 22, 2013, 06:34:07 pm »
Czy jakaś polska gildia wojowników organizuje się na evolveRO?

Offline bartg

« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 22, 2013, 06:46:04 pm »
Ja pogram na evolve jeśli rozwieje się moja obawa co do godzin woe.

Offline fAulk

• *
  • Głupi żartowniś
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 22, 2013, 06:54:06 pm »
Wipa nie było. Nie bardzo rozumiem co znaczy "dogonić", ale zdobyć sensowny sprzęt powinno być łatwiej niż na każdym innym serwerku z podobnym rate. Chociażby tym całym EvolveRO, dropienie czegokolwiek na rate 10 może i było fajne jakieś 10 lat temu.

Offline Dojarka Konwiowa

• Nick nKDR: Vitra, Novinha, Lirael, Emerahl, Descolada, Staszek Tytan Pogromca, Jan Kapitalny Nowicjusz, Quara
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 22, 2013, 07:08:08 pm »
Ja pogram na evolve jeśli rozwieje się moja obawa co do godzin woe.

Godziny nie są jeszcze ustalone, ale faktycznie mogą być jaja, biorąc pod uwagę, że czas serwerowy jest ustawiony na GMT -9.

Jest jakaś polska ekipa, grająca gdzieś na low-mid rate serwerze z ustawieniami KDR-style? TalonRO zniechęca mnie wyklikiwanymi kartami MvP z votów.

Offline fAulk

• *
  • Głupi żartowniś
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 22, 2013, 07:55:25 pm »
Wyklikiwane karty MVP nie są złe. Po sześciu latach tak czy inaczej ktoś by je miał, a tak można je sobie wyklikać bez trzymania respa i tłuczenia tych samych potworków sto tysięcy miliordów razy. W założeniu natomiast, fajne wydaje się waniliowe woe, które naprawia kwestię wyklikanych jak i wydropionych kart bossów. W założeniu, bo na TalonRO doekspiłem jakiś 60 poziom Magiciana i zrobiłem sobie przerwę, toteż na żadne woe jeszcze nie dotarłem.

Offline Reeve

• Reputacja: +5/-6
  • Nie tylko makaron wciaga.
  • Gildia: Gnoje
  • Nick Dark KDR: Reeve
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 22, 2013, 07:59:22 pm »
Śmieszni jesteście, Bed Intruders rozjeżdża pinoy'ów w 5 osób, dziś RK miały 27 osób online. Ssacie na BG/WoE, chcecie się sprawdzić to możemy się umówić, bierzcie jakieś 20+ osób, nam wystarczy 7-8 podstawowych fajterów i leżycie i kwiczycie. =] Pozdo600.
Zbyt potezni jestescie zatem za konforntacje dziekuje.

Offline Loczek1234

• Nick Dark KDR: Kell
  • Nick rKDR: Kell
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 22, 2013, 08:03:20 pm »
Mamy dzis 11 listopada, tak? Dlaczego nie widze tu zadnych brazoli? Dlaczego? kurwwaaa, Dlaczego? jeszcze jakies pytania?

Jestescie tak dobzi, potezni i w ogole super, ze moj homunculusus poszczegolne osoby z Waszej gildi zabija na PvP =O

Ahh Ci Bed Intruders.  :o
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2013, 08:07:03 pm wysłana przez Loczek1234 »

Offline ZeU

« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 22, 2013, 08:40:40 pm »
Jest jakaś polska ekipa, grająca gdzieś na low-mid rate serwerze z ustawieniami KDR-style? TalonRO zniechęca mnie wyklikiwanymi kartami MvP z votów.
Na EvolveRO nasza gildia jest ciągle pełna, ale jesteśmy pod PvE. Jak komuś to na razie wystarczy to zapraszamy ; )

Offline fAulk

• *
  • Głupi żartowniś
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 22, 2013, 09:50:11 pm »
A dropicie orleanki i bijecie duże bossy? ??? 8)

Offline Ryuku

• *
  • Reputacja: +228/-249
  • GaduGadu: 5136640
  • Gildia: ShitpickeKOMETA
  • Nick Dark KDR: Ryuku
  • Nick nKDR: Agitolol
  • Nick rKDR: Agito, kjeden marcin
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 22, 2013, 10:00:48 pm »
A dropicie orleanki i bijecie duże bossy? ??? 8)

Tu chodzi o przygode, a ty tylko o itemach...

Offline Dojarka Konwiowa

« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 22, 2013, 11:22:50 pm »
Wyklikiwane karty MVP nie są złe. Po sześciu latach tak czy inaczej ktoś by je miał, a tak można je sobie wyklikać bez trzymania respa i tłuczenia tych samych potworków sto tysięcy miliordów razy. W założeniu natomiast, fajne wydaje się waniliowe woe, które naprawia kwestię wyklikanych jak i wydropionych kart bossów. W założeniu, bo na TalonRO doekspiłem jakiś 60 poziom Magiciana i zrobiłem sobie przerwę, toteż na żadne woe jeszcze nie dotarłem.

Samo klikanie może by mnie tak nie ruszało, ale jeśli się nie mylę, to wystarczy 20 dulanów celem dotacji i ma się swojego ghostringa czy innego belzebuba. Trochę pay2win, nawet Gepard z limitedami się chowa. Wanilinowe woe ratowałoby sytuację, ale odbywa się na zmianę z normalnymi i mam dziwne przeczucie, że cieszy się odpowiednio mniejszą atencją. No i nadal pozostaje kwestia dysbalansu na BG (haha) i PvM (haha^2). Generalnie trochę przekombinowane, jak na LR imo. A szkoda, bo populacja i uptime robią wrażenie.

Na EvolveRO nasza gildia jest ciągle pełna, ale jesteśmy pod PvE. Jak komuś to na razie wystarczy to zapraszamy ; )

Jesteście tą gildią z aberracjami ortograficznymi w nazwie? Odezwę się, jak wyexpię zbieracza i zrobię w końcu maina.

Offline ZeU

« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 22, 2013, 11:58:56 pm »
Jesteście tą gildią z aberracjami ortograficznymi w nazwie? Odezwę się, jak wyexpię zbieracza i zrobię w końcu maina.
Ta jest, Zabujcy Umysłuf - being a spelling abomination since 2006.