Autor Wątek: Gdzie gracie?  (Przeczytany 408834 razy)

Offline TrueKhazz

• Reputacja: +7/-98
  • ! Moderowany
  • Gildia: Alianza Lethal [GL]
  • Nick rKDR: Khazz
Odp: Gdzie gracie?
« Odpowiedź #3660 dnia: Marzec 02, 2020, 08:47:55 pm »
Cześć DIOX.

Offline Rezo

• Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #3661 dnia: Marzec 08, 2020, 04:32:19 pm »
Well, serwer polski jako taki raczej już nie wstanie, a przynajmniej nie o własnych siłach - z tego co widzę to  jedynie upatrywałbym nadziei w stworzeniu bardziej serwera wspólnie z ludźmi z krai o podobnej mentalności, kulturze ;d  Jakiś bardziej słowiański - polacy, czesi(albo odwrotnie:d Czesi to nieźli cwaniacy ,lol) , słowacy, węgrzy(hohoho) , ukraińcy, białorusini, rosjanie i inne kraje ;P Z tego co mi się zdaje to talon tworzą (ten ich core) bardziej kraje anglosaskie:p

Można by było ten serw nazwać, nie wiem, SlaviRo ;P W skład zarządu byliby ludzie z różnych krai słowiańskich ( o ile by sie znalezli:p) .  Ciężko jest teraz złożyć serwer z ludzi jednej narodowości ;p Czesi próbowali to wiele razy ale chyba im nie idzie:p  Z wikipedii wynika ze te kraje też są słowiańskie lol ale południowo:

Słowenia –
Chorwacja –
Bośnia i Hercegowina –
Czarnogóra –
Serbia (bez Kosowa i Metochii) –
Macedonia Północna –
Bułgaria

A tak na marginesie, ze Szwedami współpraca zawsze idzie super, jest tak po prostu gładko - fajnei się  z nimi pracuje lool. Brytyjczycy, a raczej anglicy mają takie profesjonalne podejście do woe, lol, grałem z nimi na ArsRo i wysoko oceniam ich zmysł strategii, komunikacji, itd. No kurde, z przyjemnością się z nimi grało, jest nawet chyba filmik na necie z nimi ;d ArsRo woe Eternity guild:p Pozdro ~!

Offline Papież Ragna Rocka

« Odpowiedź #3662 dnia: Marzec 10, 2020, 11:48:48 pm »
No, najlepiej od razu wielkie imperium lechickie zakładać. ::)

Ja ostatnio wciągnąłem się w to OriginsRO. Kiedyś już zacząłem tam grać, ale początkowo trochę przerósł mnie klimat i powrót do 2008 roku. :'( Jednak ostatecznie przekonałem się do tej formy zabawy, bo gdzież znaleźć lepsze odprężenie po ciężkim dniu w pracy niż na bathorkach. ::) :P 8)

Mikroskopijne rejty rekompensuje fakt, że progres serwera toczy się bardzo wolno - niedawno wszedł dopiero patch 10.2 (ten z Abyss Lake i soul linkerami), daleko jeszcze do zabaw typu BG czy instancjowane dungeony, więc można sobie spokojnie klepać postacie z myślą o przyszłych podbojach. Ludzi gra kupa (dobija do tysiąca online na liczniku, odliczając @at), rynek jest bardzo rozbudowany, dużo randomowych party na koks (można expić na MC, ale są fajne bonusy dla uczciwych graczy ;D), mają własne bazy danych w control panelu, no generalnie kupa plusów. Nawet @autoloot jest!

Jedynym minusem jest właśnie... ten brak jakiegoś endgejmu póki co.  :'( No chyba że kogoś bawi WoE 1.0.

Offline Czerstwy69

• Nick Dark KDR: CZERSTWY CHLEB
« Odpowiedź #3663 dnia: Marzec 13, 2020, 03:53:17 pm »
https://chicken.playdf.org/

Wbijac wbijac powoli zbiera sie ekipa ale POTRZEBA WIECEJ MIESA NA WOE. Jak cos to kontakt na polskim kanale discorda od servera.

Offline HYrty

• Nick Dark KDR: Wito
  • Nick nKDR: Wito
« Odpowiedź #3664 dnia: Marzec 24, 2020, 04:22:13 pm »
Hej,
OriginsRo to spoko server, jest sporo aktywnych graczy, sklepików i zawyczaj nie ma problemu znaleść party. ;D

Jak się wam nudzi samotna gra, lub byście chcieli pozamulać razem w Pro zapraszam pod nicki "Lucjusz" "Zarina Nyx" lub "HYrty W".

Pozdrawiam,
Wiktor
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2020, 04:24:45 pm wysłana przez HYrty »

Offline Rah.im

• Reputacja: +2/-4
  • True Evil Poring
  • GaduGadu: 1887251
  • Gildia: Evil Porings, Shiptickles
  • Nick nKDR: Mihar, Rahim, Balian
« Odpowiedź #3665 dnia: Marzec 28, 2020, 08:08:43 am »
A kto mi przypomni dlaczego tak właściwie serwer kdr poszedł spać? Raczej nie o kase na utrzymanie bo z tego co pamiętam ludzie wpłacali gruby hajs. Ktoś przypomni?

« Odpowiedź #3666 dnia: Marzec 28, 2020, 12:20:14 pm »
Nie udało się zakończyć eventu Gniew Odyna i nordycki bóg zesłał Ragnarök na świat Rune-Midgardu. :'(

Anyway, na serwerze OriginsRO występuje sympatyczny evencik na zwiększone mnożniki zdobywanego doświadczenia. Akurat minął 14-dniowy cooldown i rozpoczęła się wielka serwerowa zrzutka 50 milionów pieniędzy. Istnieje szansa, że jeszcze dziś dozbierana zostanie wymagana kwota (na ten moment w kasie znajduje się 11 milionów); jeżeli kogoś kusi rozpoczęcie low-ratowej przygody, może nadchodzić ku temu idealna okazja. ;D

//EDIT: Już dozbierane, można koksać!  :o :P ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2020, 02:05:05 pm wysłana przez Papież Ragna Rocka »

Offline Gillod

« Odpowiedź #3667 dnia: Marzec 28, 2020, 02:28:25 pm »
A tak właściwie, to skoro RO jest już od dawien dawna darmowe, to czemu nie serwery oficjalne?

Zdaje sobie sprawe, że rate 1/1/1 to coś co wymaga BARDZO dużo czasu. i może zniechęcać, ale z 2 strony - nie zamknie się to za 3 miesiące.

« Odpowiedź #3668 dnia: Marzec 28, 2020, 02:39:52 pm »
Czemu nie oficjalne serwery? No głównie przez Renewal, który nie zdołał mnie do siebie przekonać pomimo upływu tylu lat. :'( Poza tym krążą opinie, że oficjalne serwery niebezpiecznie zbliżają się do modelu płać i wygrywaj, co zdecydowanie zniechęca do poświęcania swojego czasu na darmowe granie.

Dlatego tak bardzo podpasowały mi założenia OriginsRO - niskie rejty, całkowity brak dotacji, no a sam serwer trzyma się dzielnie od jakichś 5 lat, to dłużej niż jakakolwiek odsłona KDR czy jakichś EternityRO. ;D

Offline Chiter

• AV CLOWN FTW~!
  • Reputacja: +28/-7
  • Gildia: Gildia
  • Nick nKDR: Chiter
« Odpowiedź #3669 dnia: Marzec 28, 2020, 11:31:58 pm »

Ponoć wczoraj się coś odrodziło :F

https://chicken.playdf.org/

Offline Grid

• Reputacja: +0/-1
  • Gildia: Chicken
  • Nick nKDR: KOBE BRYANT DUNK MASTER
« Odpowiedź #3670 dnia: Marzec 29, 2020, 10:53:14 pm »
Czemu nie oficjalne serwery? No głównie przez Renewal, który nie zdołał mnie do siebie przekonać pomimo upływu tylu lat. :'( Poza tym krążą opinie, że oficjalne serwery niebezpiecznie zbliżają się do modelu płać i wygrywaj, co zdecydowanie zniechęca do poświęcania swojego czasu na darmowe granie.

Dlatego tak bardzo podpasowały mi założenia OriginsRO - niskie rejty, całkowity brak dotacji, no a sam serwer trzyma się dzielnie od jakichś 5 lat, to dłużej niż jakakolwiek odsłona KDR czy jakichś EternityRO. ;D

Biegasz sam na tym origins? Jest discord polaków originsowych, gildie też jakąś mamy, ale to tak pro forma, bo na woe latamy z różnymi gildiami, a na discordzie pogaduszki i ploteczki ze świata ragnaroków.

https://discord.gg/BUTg23

« Odpowiedź #3671 dnia: Kwiecień 01, 2020, 02:50:28 pm »
@Grid: Oj, ja jestem toksycznym graczem, a gildie, przy których się kręciłem, miały zawsze tajemniczą skłonność do rozpadania się. :'( Ale kiedy zacznę grać coś więcej niż alde_dun04, to chętnie poszukam kolegów do zagrania z nimi moją przyszłą pełnowsparciową paladynką. ;D

Anyway, gdyby ktoś zaczynał przygodę na OriginsRO i cierpiał na brak finansów, to mogę wspomóc pieniążkami - zgłaszajcie się na PW, tylko nie wszyscy na raz! Trzeba się wspierać w tych trudnych czasach zarazy. :-\

Btw. czy ktoś wie, co z zapowiadanym jakiś czas temu KDRowym serwerem World of Warcraft? Bo bardzo chciałbym zobaczyć gepardową wersję Gniewu Króla Lisza. ??? ;D :P ::)

Offline Żana

• Daj mi! Daj mi! Daj mi trochę słońca!
« Odpowiedź #3672 dnia: Kwiecień 01, 2020, 03:56:09 pm »
Hej!

Też obecnie gram na Originsro. :) Dużo ludzi, miła atmosfera i low rate...
Gdyby ktoś się nudził i miał ochotę pograć to też zapraszam na Discorda.

https://discord.gg/zvUFBft

Offline Grid

« Odpowiedź #3673 dnia: Kwiecień 05, 2020, 04:35:16 pm »
@Grid: Oj, ja jestem toksycznym graczem, a gildie, przy których się kręciłem, miały zawsze tajemniczą skłonność do rozpadania się. :'(

To się dogadasz z wieloma osobami na tym discordzie XD

Offline ShadoX

• IG: Crasher
« Odpowiedź #3674 dnia: Kwiecień 06, 2020, 08:50:38 pm »
Ktoś pyka jeszcze na officialu 4game? Czy serwer już zdycha jak każdy oficjal? :D

Offline Grid

« Odpowiedź #3675 dnia: Wczoraj o 09:44:58 am »
Ktoś pyka jeszcze na officialu 4game? Czy serwer już zdycha jak każdy oficjal? :D

Chyba tylko ci, co władowali tam kupę hajsu i głupio im teraz odejść. Ten serwer umarł kilka miesięcy temu jak zaczęli wprowadzać jakieś ultracashgrabowe ultraop itemki.

Offline ShadoX

• IG: Crasher
« Odpowiedź #3676 dnia: Wczoraj o 01:12:47 pm »
Odpaliłem, pograłem 5 minut, nie ma sensu rzeczywiście kontynuować. Czas chyba wrócić do eso...