Autor Wątek: Revolution Quest  (Przeczytany 10185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZeU

 • Wiadomości: 135
 • Reputacja: +3/-9
 • Płeć: Mężczyzna
Revolution Quest
« dnia: Luty 01, 2008, 06:41:10 pm »
Quest nie daje nam dużo, ale jest znakomitą okazją do nawiązanie nowych znajomości ; )

Wymagania: 8 chętnych osób, jedna z nich musi być postacią z wózkiem (merchant).
Nagroda: Losowa ilość zeny.
Poziom trudności: Jedyną trudnością może być zapanowanie nad ludźmi w party ; P1. Najpierw upewniamy się, że spełniamy podstawowe wymagania, czyli znajdujemy 7 osób (poza nami oczywiście) chętnych do udziału w zadaniu. Możemy w tym celu użyć wrodzonego seksapilu, przyciągnąć wizją bogactwa, lub powiedzieć, że będą oni na zdjęciu w opisie questu na forum.2. Wraz z innymi śmiałkami udajemy się do Louyang, gdzie w lewym-dolnym rogu mapy znajdujemy chatkę mnicha. Jeśli któraś z ośmiu osób jest już w jakiejś drużynie, powinna z niego wyjść. Następnie party zakłada przedstawiciel – zaufana osoba z grupy (czyli jakbyś jeszcze nie zrozumiał aluzji - TY). Pamiętamy, że musimy być w nim (chwilowo) sami! Wchodzimy do środka i zagadujemy do mnicha. Ten zdradza nam wielki plan zamachu na ojca Tadeusza R. lub coś takiego i każe nam zebrać członków do akcji terrorystycznej. Po rozmowie dodajemy po jednym członku do drużyny i za każdym razem rozmawiamy z mnichem ponownie. Gdy dobijemy do magicznej liczby ośmiu antyfanów zacnej rozgłośni radiowej, mnich rozda właścicielowi drużyny po 8 sztuk trzech różnych materiałów służących do produkcji prochu. Teraz wystarczy, że przekażemy owe materiały osobie w drużynie, która posiada taczkę, a następnie nakażemy jej włożyć je do środka (taczki oczywiście, zboczeńcy jedni).3. Następnym krokiem jest udanie się do pałacu w górnej, centralnej części miasta. Tam przechodzimy lekko w lewo i zagadujemy do strażnika. Ten oczywiście wpuszcza każdego z nas, nie zauważając towaru, który przemyca w swojej taczce nasz partyjny merchant.4. Gdy wszyscy wejdą, należy rozdać przedmioty z wózka każdej osobie z drużyny tak, by wszyscy mieli po jednej sztuce każdego z trzech przedmiotów. Członkowie party rozmawiają z Gunpowder Expert, w wyniku czego otrzymują gotowy proch. Teraz wystarczy wrzucić wszystkie 8 sztuk prochu do taczki znanego nam już dobrze merchanta. Pod pretekstem udania się za potrzebą, opuszczamy pałac i wracamy do mnicha.

5. Przywódca drużyny rozmawia z mnichem po tym, jak otrzymuje od merchanta 8 sztuk prochu strzelniczego. Ten uradowany uściskuje nas niczym Tinky Winky, poleca się na przyszłość i wręcza osiem, zgrabnie zapakowanych łapówek. Przedmiot daje nam losową ilość funduszy po otwarciu. Rozdzielamy je więc między członków drużyny i nabijamy się z tych, co wylosowali mniej, niż 5,000 zeny : )


PS. Za pomoc w queście serdecznie dziękuję następującym osobom:
Quake , -Gravi- , -Sheesha-, Puma , Killbill , -Katka , AveroNiK
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2008, 02:33:44 pm wysłana przez Delo »

Offline rudy1

 • Wiadomości: 2
 • Reputacja: +0/-0
Odp: [Quest] Revolution
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2008, 08:38:31 pm »
@
4. Gdy wszyscy wejdą, należy rozdać przedmioty z wózka każdej osobie z drużyny tak, by wszyscy mieli po jednej sztuce każdego z trzech przedmiotów. Członkowie party rozmawiają z Gunpowder Expert, w wyniku czego otrzymują gotowy proch. Teraz wystarczy wrzucić wszystkie 8 sztuk prochu do taczki znanego nam już dobrze merchanta. Pod pretekstem udania się za potrzebą, opuszczamy pałac i wracamy do mnicha.


Juz jestem w tym pomieszczeniu gdzie npc przerabia itemy na proch i......
rozdaje kazdemu po 1 z 3 itemkow...
I jakos mi robi proch a innym nie :/
HeLp

Offline Shizu-chan

 • Wiadomości: 10
 • Reputacja: +1/-0
 • Płeć: Kobieta
 • Hikikomori
  • *pesudo*sztuka~
Odp: Revolution Quest
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2009, 02:44:52 pm »
Ponieważ po wykonaniu tego etapu:
Cytuj
Po rozmowie dodajemy po jednym członku do drużyny i za każdym razem rozmawiamy z mnichem ponownie. Gdy dobijemy do magicznej liczby ośmiu antyfanów zacnej rozgłośni radiowej, mnich rozda właścicielowi drużyny po 8 sztuk trzech różnych materiałów służących do produkcji prochu. Teraz wystarczy, że przekażemy owe materiały osobie w drużynie, która posiada taczkę, a następnie nakażemy jej włożyć je do środka (taczki oczywiście, zboczeńcy jedni).
Każdy członek drużyny musi porozmawiać z mnichem. Dopiero wtedy Gunpowder Expert zrobi każdemu proch z itemków. =^__^=