Autor Wątek: Super Novice Build  (Przeczytany 125447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -Ultimate-

• Reputacja: +54/-175
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
Odp: Super Novice Build
« Odpowiedź #450 dnia: Wrzesień 16, 2009, 08:57:42 pm »
Porownaj novice shield/boots/manteau do boots[1],mant[1] i bucka[1]  :D :D teraz ludzie wydaja miliony zeby kupic takiego v-shielda a Super Novice mial lepsza tarcze u NPCa za 14k  ;)

Offline Huah

• Reputacja: +1/-2
  • GG: 10910389 Nie gram
    • Swiat Sepii
« Odpowiedź #451 dnia: Wrzesień 20, 2009, 10:46:52 am »
Fakt ale miał mniej hp ^^
Z Angel setem wyciąga się 7  ;) a i tak bolta przeżyjesz jeśli jesteś jeszcze pod magie  :)

Offline HowSoonIsNow

• Reputacja: +1/-12
  • !!!
  • Gildia: -
  • Nick Dark KDR: Snookie
  • Nick nKDR: -
« Odpowiedź #452 dnia: Sierpień 18, 2010, 03:21:21 pm »
hiho

Mam pytanko co włożyć do arma dla novica , chodzi mi o ten z seta . Jestem pod magie ;)

Staszek

• Gość
« Odpowiedź #453 dnia: Sierpień 18, 2010, 03:23:45 pm »
Najlepiej agava. :P Chociaz, jesli zalezy Ci na wiekszej ilosci SP, moze byc tez roda frog.

Offline Huah

• Swiat Sepii
« Odpowiedź #454 dnia: Marzec 09, 2011, 07:54:29 am »
Pupa Card (+700 hp)
i podbij sobie ładnie seta to będzie tyci więcej defa a stat 99dex / 90 int

Staszek

• Gość
« Odpowiedź #455 dnia: Marzec 09, 2011, 11:04:35 am »
No to niezle odkopales. :o

Anyway, po co komu te 700 hp, skoro wiecej da nawet 50 sp z rody frog (2 bolty wiecej), nie wspominajac o 5% matk? I czemu akurat 90 inta, skoro dajac 99 przeskoczymy co najmniej jeden brejk do min/max mataku, a inne staty nie dadza absolutnie nic magic snowi? Chyba, ze chodzi wam o te wymiatanie snem na darkowym pvp opisywane wczesniej w temacie, wtedy nie mam pytan. ;D

Offline Huah

• Swiat Sepii
« Odpowiedź #456 dnia: Marzec 09, 2011, 10:25:12 pm »
Grałem na pvp sn pod magie i miałem pupe zamiast jakiś na matak plus 148 dexa a gdy miałem linka i ulleske na sobie to miałem instanta. I tak poza tym, że wiadomo jak ktoś się uprze to w końcu mnie zabijał to nawet ładnie jak dla mnie stał mój sn. Safety, pneumy, 6-7 k hp plus eq na +8/+9 i karty na redukcje w angel secie. Dawałem rade a robienie pod perm matak nie stworzy Cie niezniszczalnym. Fajna opcja to była jeszcze dropsik do którego wrzucałeś white potki i Ci nosił za friko bez weighta ; )

Offline Agent Orange

• Reputacja: +42/-254
  • Gildia: SoR
  • Nick nKDR: Agent Orange
  • Nick rKDR: Agent Orange
« Odpowiedź #457 dnia: Marzec 09, 2011, 10:29:07 pm »
Ciekawa składnia.

Ja bym jednak brał rady Staszka pod uwagę a nie Huah'a.

Offline Huah

• Swiat Sepii
« Odpowiedź #458 dnia: Marzec 09, 2011, 10:42:47 pm »
SN jak każda postać jest do własnego modelowania z tym, że ma jeszcze więcej opcji ; )
Agent Orange każdy woli swoje

Staszek

• Gość
« Odpowiedź #459 dnia: Marzec 09, 2011, 10:49:15 pm »
Przeciez wystarczy RAZ zalozyc czapke majac linka, i nosi sie ja do usranej smierci, nawet po dedach. :-\ Co do wymiatania snem na pvp to chyba nie ma sensu sie spierac, w koncu profami bolterami i spiral LK tez sie zdarza komus kogos gdzies zabic, i z tego powodu zawsze znajda sie ludzie uwazajacy w/w klasy za turbomiotajace.

Offline Gnomi

• Reputacja: +4/-1
  • Gildia: Wataha, Oblakani Cukiernicy
  • Nick nKDR: Gnomistoteles(Gnomi...), Ziuum, etc.
« Odpowiedź #460 dnia: Marzec 10, 2011, 12:31:21 am »
A ja bym do arma zaproponował Entweihen Crothen Card. 
Również nie jestem zwolennikiem pupy- sw, pneuma i hide mi starczy, a jeśli już stun wejdzie to i tak koniec zawsze ten sam(z czy bez +700hp). Dla instanta nie warto głowic się ze słiczowaniem upp hedów(tracimy bonus z seta) bo same binokle i dropsy starczą (aczkolwiek teraz kwestią czasu jest pozbycie się z eq niepotrzebnych itemów+dexowych). Duża częstotliwość w wypuszczaniu bolcików sprzyja też zmianie różdżki na Eraser(chociaż przyznam się że jeszcze jej nie wypróbowałem)-można w ten sposób nieźle namieszać;)
Staty
99int
99dex(sukcesywnie po Svipulowych rebirthach go zmniejszając)

Offline Sir_Skraaj

• Reputacja: +37/-44
  • Gildia: Magic Brewery
  • Nick nKDR: Skraaj
  • Nick rKDR: Skraaj
« Odpowiedź #461 dnia: Marzec 10, 2011, 12:54:49 am »
http://calcx.wushuang.ws/?caubLbLabababbLbLabajaahNaaaaaaaaaipga1aaaaaacMaaelaaeulbbkiqaalCdRftaaftaaggagaoaaafakakababaabkkaaaaaaaabaaacuaaaaHaaaa

W zależności od tego czy Cold Bolt czy Fire Bolt wrzucamy odpowiednie karty w Clipy, ostatni próg MATK osiągamy mając 98INT ale lubie mieć 99 ;) Zamiast TBE card - redukcja na rasę 30% i zamiast Somber Novice Hood - redukcja na element. To już wedle uznania.

Offline Mario14125

• Reputacja: +3/-20
  • PvM/MvP
    • Profesjonalna Sieć Serwerów Gier Wieloosobowych
  • GaduGadu: 2730197
  • Gildia: Waleczni Wojownicy
  • Nick Dark KDR: Keougher
« Odpowiedź #462 dnia: Maj 04, 2011, 02:31:11 pm »
Mam sobie zamiar zrobić tą oto klasę i przeczytałem post jednego z użytkowników,  mianowicie ten: http://forum.kdr.net.pl/index.php?topic=4500.msg405545#msg405545

Wszystko pięknie ładne zrozumiałem, jednakże gorzej ze skillami :D Są tam skróty których nie bardzo rozumiem i czy mógłby ktoś mi je przetłumaczyć? :D

Offline fAulk

• *
  • Reputacja: +272/-475
  • Głupi żartowniś
  • Gildia: UF
« Odpowiedź #463 dnia: Maj 04, 2011, 02:43:18 pm »
FB = Fire Bolt, SC = Stone Curse.

Offline Bukorl

• Reputacja: +7/-5
  • GaduGadu: 1132495
  • Gildia: Omega
  • Nick Dark KDR: Bukorl
  • Nick nKDR: Bukorl
« Odpowiedź #464 dnia: Czerwiec 12, 2011, 10:08:46 am »
Ehh... A ja to widzę tak. Buildy na SN'a (chodzi o te w miarę sensowne) to są tak na prawdę dwa: thief-like (jak to inni nazywają: "battle SN") no i mage-like (tu chyba wiadomo :P). Ja osobiście jestem zwolennikiem tego pierwszego. Gram na DKDR i tutaj 99% graczy ma wykoxane eq. (itemy z doty, karty mvp itp.), a GTB to ma prawie każdy kto ma tarczę (jak wiadomo, nie tylko pal może takową zakładać, bo nawet LK jak się uprze to może włożyć tarcze i jednoręczną włócznię i też nas pocisnie). Tak więc mage-like (moim skromnym zdaniem) jest na Darku... ekhm... "nieopłacalny" (żeby nie powiedzieć gorzej)... no... chyba, że mamy jakimś cudem Strip Shield'a xD (oczywiście na nKDR jak najbardziej; jak ktoś się uprze to rzecz jasna full DEX i INT i reszta VIT, żadna filozofia). Natomiast thief-like... no... tu jest zabawa :). Nawet niektóre osoby na DKDR mają ze mną problem :P (tak tylko wspominam xD). Może najpierw przedstawię ten build:
STR pow. 60 (w porywach do 85 nawet)
AGI 99
VIT z 20 jak by było coś około tego, to byłoby dobrze (to nieprawda że 1 VIT to 1 HP, bo to jest jakieś prawie 100HP, sam sprawdzałem)
INT 1
DEX (tak żeby trafiać z buffami) (ok. 50/60)
LUK no to chyba nie muszę mówić, że 1 xD

Najważniejszą częścią jest eq, bo stanowi ono 50% naszego sukcesu (30% to skille i 19% to staty, a 1% to "umiejętności gry" taką postacią). A więc:
ARMOR - Angelic Protection (bezpretensjonalnie Succubus -> +1000 HP)
HAT - Angel's Kiss (bezpretensjonalnie Incubus -> daje SP i zabiera straty w VIT-cie po Succubusie)
BOOTS - Angel's Reincarnation (dają HP, potrzebne do seta) (ja preferuje Green Ferus Card)
GARMENT - Angelic Cardigan (Raydric, no chyba, że ma ktoś lepszą kartę na redukcję, np. Devil, ale wtedy trzeba uważać na żywioły i na postacie magiczne)
WEAPON - Star Dust Blade [1] (nie wiem w ogóle, czemu ludzie się męczą nad wymyślaniem jakiejś innej, jak to jest najlepszy wybór - daje stunna, ma dość zadowalający atak i jeden slot [na jeszcze większego stunna można dać Savage Babe])
SHIELD - Angelic Guard (może nic szczególnego nie daje [poza jednym slotem], ale potrzebna do seta; oczywiście Thara, chyba że ktoś ma GTB)
ACC. - Novice Armlet (w jednej Smokie na Hiding - zaoszczędzone Skill Pointy), a w drugi kto, co chce, ja na przykład preferuję Marine Sphere Card, bo daje Magnum Break'a, którym możemy odkrywać, np. Stalków i mamy kolejne Skill Pointy zaoszczędzone, a otrzymany skill ma lvl 3)

I tak oto mamy dużo (jak na SN'a) HP bez ładowania w VITa, redukcja też niczego sobie (sam garment daje 5% na Neutral). Set daje nie tylko HP, ale i SP + szansę na Assum, jakby ktoś nie zauważył (a to jest przydatne, szczególnie jak jesteśmy lani na lewo i prawo xD).
A teraz skille...
Sword Mastery na 10 (walimy ze Star Dust Blade'a przezcież :P)
Incr SP Rec. na 10 (hp rec. się nie opłaca, bo będziemy się healać)
Heal na 10
Divine Protection na 5 (do Blessa)
Buffy acola na 10 (Bles i Incr. AGI)
Vulture's Eye na 1 (wiem, bezsens, bo SN nie może łuków używać, ale niestety musimy w to dać, żeby mieć Att. Conc.)
Att. Concetrate na 10 (super bonus do agi)
Owl's Eye na 10 (tak jak Att. Conc., ale tym razem z DEX'em - to właśnie miałem na myśli, jak w statach pisałem o "trafianiu")
Incr. Dodge na 10 (30 flee piechotą nie chodzi)
Bash na 10 albo Mammonite na 10 (czymś trzeba bić :P, jak komuś nie żal kasy, to to drugie, bo większy DMG leci)
Ruwach na 1 (xD) (do odkrywania i jednoczesnego zadawania obrażeń)
zostaje 1 skill point, może być Identify (żebyśmy nie musieli kupować lup lub prosić o pomoc merchów).
No, więc tak to wygląda. Teraz smaczek (xD)! SN może otrzymać fajne bonusy, jak każdy wie, poprzez linka (resetuje "śmierć", przez co dostajemy +15 do wszystkich statystyk). Wtedy jest się koxem :). Nie dość, że mamy dmg (walimy po 350 średnio, jak mamy bonus do STR) to jeszcze niezłe ASPD (coś ok. 170 chyba). Bashem leci po ponad 1k i jest fajna rzeź, jak tak ciśniemy 1k na sekundę :D (jak wiadomo, delay Basha zależy od naszego własnego ASPD). HP też nam trochę przybywa, dzięki bonusowi do VIT'a (podobnie z SP). SN na 99 lvlu (ja przynajmniej tak miałem) ma też szansę na "podwójne życie". Jest to bardzo przydatne, bo wówczas na dobrą sprawę mamy 10k HP :). Chodzi o to, że może nam się trafić taki "myk", że jak będziemy z kimś walczyć i ten ktoś nas zabije (a właściwie zejdzie nam HP do 0%), to HP nam się odnawia (nie pamiętam, czy tracimy buffy, czy lecimy dalej z nimi) i co najważniejsze dostajemy efekt Steel Body (ten skill monka). Dla niewiedzących, mamy taką REDUKCJĘ przez duże R, że co słabszy champ, to nawet nas z jednej Asury nie pociśnie (po mimo 5k HP) (serio)!. Oczywiście nie można używać skilli, ale (i tu wchodzi ostatnia "pomoc" dla SN'a) mamy przecież Angel's Fury. Oczywiście całą formułkę wpisujemy na początku walki (jak mamy na Altach [Alt+1, Alt+2, Alt+3], to warto ją odnawiać w trakcie walki co jakiś czas). Po śmierci, a właściwie, po natychmiastowym odrodzeniu się, Angel's Fury nam nie znika (o tym jest przekonany). Daje to nam +20 CRIT'a. Tak więc, pomimo, iż nie możemy używać Basha (czy też Mammonite), to mamy taką redukcję + trafianie (ten bonus do CRIT'a, wbrew pozorom, dużo daje takiemu Super Novice'owi), że możemy spokojnie przeczekać do przeminięcia efektu Steel Body i zarzucić sobie znowu buffy (Attention Concentratem, Blessing, Increase Agility) i ciśniemy od nowa (teraz znowu możemy używać Heal'a). Tak więc albo nasz oponent będzie mieć autoregenerację i nas przetrzyma, by potem trzepnąć z mocnego skilla (co zabierze 5k HP od razu) jak już stracimy Steel Body albo po prostu nie da rady i padnie ;D (czy też zanim się odrodzimy, na naszym "oryginalnym" HP, czy też w trakcie naszego Steel Body; ja tak miałem wiele razy, nawet z XSinami, więc wiem, że SN może sporo zdziałać, ale, rzecz jasna, 1vs1, bo we większej grupie już mu ciężko).
PS. Sory za długość posta, ale jakoś tak się rozpisałem :P.
POZDRO!

Offline Xaxa.aka

• Reputacja: +33/-118
  • .
    • .
  • GaduGadu: 121668
  • Gildia: .
  • Nick Dark KDR: lukasz
  • Nick nKDR: .
  • Nick rKDR: varior
« Odpowiedź #465 dnia: Czerwiec 12, 2011, 11:56:39 am »
Super Novice śmierci, polecam.

Offline -Ultimate-

• Reputacja: +54/-175
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
« Odpowiedź #466 dnia: Czerwiec 12, 2011, 01:10:46 pm »
rozumiem ze na dkdr nikt nie nosi potow,
apropo do build pod mammo dodaj sobie stone curse (akurat moze bedzie miec ghosta) i fire conva.

najlepszym mieczem 1H jest Roubel Sword[1], chociaz nie ma stuna co prawda, a do sadzenia critow przydatny jest Silver Shotel.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2011, 01:17:52 pm wysłana przez -Ultimate- »

Offline South

• Reputacja: +61/-40
  • Nick Dark KDR: South
« Odpowiedź #467 dnia: Czerwiec 12, 2011, 03:40:23 pm »
efekt Steel Body (ten skill monka). Dla niewiedzących, mamy taką REDUKCJĘ przez duże R, że co słabszy champ, to nawet nas z jednej Asury nie pociśnie (po mimo 5k HP) (serio)!.
Steel body podnosi def do 90. Asura omija defa. Nie wiem gdzie ty grales, ale brak mozliwosci uzywania skilli bardziej przeszkadza, niz pomaga ten wysoki def. Poza tym, wtedy byle swordman z ice pickiem zabiera ci z basha 1k hp.

Offline Fafnir

• Reputacja: +11/-11
  • Gildia: Raion, Vae Victis
  • Nick nKDR: Emissary
  • Nick rKDR: Emigore, Boski
« Odpowiedź #468 dnia: Czerwiec 12, 2011, 07:48:45 pm »
w przeciagu ostatnich kilku miesiecy cos sie zmienilo ?

jezeli nie, to jestem calkowicie odmiennego zdania jak Bukrol.
sn vs trans, ma male szanse na wygrana,
thief build, przegrywa sromotnie ( pod warunkiem, ze przeciwnik, wie co to jest ro, i nie znalazl sie tu przez przypadek, myslac ze to apteka).

mage build, ma troche wieksze szanse na 1vs1, pod warunkiem, ze przeciwnik ma przecietne eq(realia nkdr, nie mowiac juz o dkdr)
"reset niesmietelnosci" przy linku, mial 1, albo mniej % na wejscie.
na pvp 90 defa, 8k hp(na sn'ie, osiagalne) i brak uzywania skili= jestes martwy w 5 sec,chybaa, ze patrz wyzej.

no i na sn'ie proporcje:
odpowiednie eq -  5% - warunek mozliwosci mysleania o zabawie na pvp
brak odpowiedniego eq 99,9% szans na przegrana
skille 30%
umiejetnosc wykorzystania skili 65%.

ps. po co flee na pvp?
ps2. przy linku, sa zdejmowane ograniczenia na eq, ograniczenia odnosnie "item dla konkretnej postaci" np bg, tez sa zdejmowane ? (jak sn sam wydropi bg eq, to moze na pewno zalozyc, ale mi chodzi o cudze eq).

pozdrawiam

Offline Dredgel

• Reputacja: +1/-3
  • GaduGadu: 3882574
  • Gildia: Bregan D'aerthe
  • Nick nKDR: Kozak, Dredgel, Sztandar
  • Nick rKDR: Dredgel, Dumpty
« Odpowiedź #469 dnia: Czerwiec 12, 2011, 09:44:23 pm »
A pewnie że SN założy bg broń, no bo czym ta broń różni się od każdej innej(po za sposobem zdobycia jej)?
tak dlugo jak spelnia warunki:
1. jest linkniety
2. broń 4lvl
3. 1h sword, mace, axe, rod, dagger,(coś jeszcze?)
to może założyć
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2011, 09:54:40 pm wysłana przez Dredgel »

Offline Bukorl

« Odpowiedź #470 dnia: Czerwiec 13, 2011, 12:58:03 pm »
rozumiem ze na dkdr nikt nie nosi potow,
apropo do build pod mammo dodaj sobie stone curse (akurat moze bedzie miec ghosta) i fire conva.

najlepszym mieczem 1H jest Roubel Sword[1], chociaz nie ma stuna co prawda, a do sadzenia critow przydatny jest Silver Shotel.

Rzeczywiście. Z SC to może być, ale z tym Roubel Sword, to nie wiem, czy na bank to się tak opyla, dla tych 20%? VITowcom stunna nie wrzucę, ale przecież nie każda postać (nawet na PvP) ma tego VITa tyle samo (od 80 do 90) (:P). Zresztą, czy miecz ten to nie broń 3 lv przypadkiem? Przecież link umożliwia zakładanie broni czwartolevelowych... Silver Shotel wątpię, czy się opłaca, bo bonus z tej broni nie działa tak samo, jak bonus z "Angel's Fury" (mimo, że liczby to liczby, ale jednak).

w przeciagu ostatnich kilku miesiecy cos sie zmienilo ?

jezeli nie, to jestem calkowicie odmiennego zdania jak Bukrol.
sn vs trans, ma male szanse na wygrana,
thief build, przegrywa sromotnie ( pod warunkiem, ze przeciwnik, wie co to jest ro, i nie znalazl sie tu przez przypadek, myslac ze to apteka).
"reset niesmietelnosci" przy linku, mial 1, albo mniej % na wejscie.
na pvp 90 defa, 8k hp(na sn'ie, osiagalne) i brak uzywania skili= jestes martwy w 5 sec,chybaa, ze patrz wyzej.

no i na sn'ie proporcje:
odpowiednie eq -  5% - warunek mozliwosci mysleania o zabawie na pvp
brak odpowiedniego eq 99,9% szans na przegrana
skille 30%
umiejetnosc wykorzystania skili 65%.

Nie zgodzę się z tobą, ponieważ zdarzało mi się wygrać z osobami posiadającymi średnie eq. (FB, Diablo Set i te sprawy, choć bez kart MvP i itemków z doty). Z "resetem nieśmiertelności" to żaden problem. Tworzysz sobie SL'a, maxujesz DEXa i jedziesz linkami na swego SN'a. W momencie wejścia bonusu +15 nad postacią pojawia się anioł, jak przy nabiciu levelu (łatwo to zauważyć). Mi wchodzi o różnie (czasem za ok. 10 razem, a czasem nawet za 3, czy też 5).

efekt Steel Body (ten skill monka). Dla niewiedzących, mamy taką REDUKCJĘ przez duże R, że co słabszy champ, to nawet nas z jednej Asury nie pociśnie (po mimo 5k HP) (serio)!.
Steel body podnosi def do 90. Asura omija defa. Nie wiem gdzie ty grales, ale brak mozliwosci uzywania skilli bardziej przeszkadza, niz pomaga ten wysoki def. Poza tym, wtedy byle swordman z ice pickiem zabiera ci z basha 1k hp.
.

Ja wiem, co mówię. Przecież widziałem jaki leciał DMG. Normalnie szło ok. 30k, a jak było steel body, to wyżej niż 10k rzadko widziałem (nie wiem, na jakiej zasadzie to działa, ale może u SN'a jest z tym inaczej, ja piszę po prostu co widziałem). Może najzwyczajniej to tylko wygląda jak Steel Body (podobna grafika), a działa trochę inaczej. Przecież Angel's Fury też nie działa całkowicie jak Critical Explosion u champa (daje przecież 20 pkt. do CRITa).

Offline South

« Odpowiedź #471 dnia: Czerwiec 13, 2011, 06:33:05 pm »
when a Super Novice's HP reaches 0 when he she is 99.0%-99.9%, their Guardian Angel may appear to refill his HP and cast Mental Strenght on the Super Novice.
Guillotine Fist is effected by race/size/elemental cards, but always remains a Neutral property attack. It bypasses the target's DEF
Widocznie na marnego champa trafiles albo mial malo sp. Albo jedno i drugie, skoro probowal zabic sn z asury zamiast tss/palma/occ.

zdarzało mi się wygrać z osobami posiadającymi średnie eq.
Eq to nie wszystko. Jak ktos nie umie grac, to nawet duchy, tao czy inne gtb mu nie pomoga.

W ogole sn to klasa raczej do zabawy instantem czy gry pvm, na pvp z wiekszoscia klas (wszystkimi?) nie ma zwykle szans.

Offline Bukorl

« Odpowiedź #472 dnia: Czerwiec 13, 2011, 06:39:36 pm »
Nie, ja miałem na myśli, że najpierw dany champ walnął Asurę i mnie zabił, a potem zrobiliśmy rew. i po jego pierwszej Asurze się odrodziłem. Jak uderzył drugą (na Steel Body) to ten DMG już był właśnie mniejszy (tylko nie pamiętam, czy mnie zabił, czy nie).

Offline Kacman

• Reputacja: +195/-124
« Odpowiedź #473 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:25:06 pm »
Na Steel Body nie da się używać skilli.

Offline Bukorl

« Odpowiedź #474 dnia: Czerwiec 13, 2011, 08:21:04 pm »
Widzę, że jesteś troszkę nie w temacie, bo wcześniej chyba nie tu nie pisałeś. Chodziło o to, że on walnął Asurę na MOJE Steel Body (w sensie, że oberwałem, kiedy efekt Steel Body był aktywny)...

Offline Fafnir

• Reputacja: +11/-11
  • Gildia: Raion, Vae Victis
  • Nick nKDR: Emissary
  • Nick rKDR: Emigore, Boski
« Odpowiedź #475 dnia: Czerwiec 13, 2011, 09:25:05 pm »
dobrze rozumiem:

1 champ walnal Cie z asury
2 Ty padasz
3 wstajesz, masz "steel body"
4 on ponownie wali z asury,
5 Ty to przezywasz?

jezeli tak, to pytanie, ile czasu minelo miedzy pkt 3 a 4, oraz czy uzywal potow?

Offline Bukorl

« Odpowiedź #476 dnia: Czerwiec 14, 2011, 12:25:44 pm »
Używał, bo jak miałby walnąć Asurę po Asurze bez używania yggow. Ile czasu... No kwestia ponownego załadowania Critical Explosion i "duszków" (Dangerous Soul Collect). Mówiłem, że nie jestem do końce pewien, czy to przeżyłem, ale dmg był mniejszy... znacznie...

Offline South

« Odpowiedź #477 dnia: Czerwiec 14, 2011, 02:32:19 pm »
Mial niepelne sp, zgubil gdzies po drodze bron, albo cos ci sie pomylilo. Innej mozliwosci nie ma. Chyba, ze po prostu mial slaba asure, a przed pierwsza walka byl na gospelu, piosence barda czy innym czicie.

Offline fAulk

• *
  • Reputacja: +272/-475
  • Głupi żartowniś
  • Gildia: UF
« Odpowiedź #478 dnia: Czerwiec 14, 2011, 02:38:04 pm »
Albo SN miał lexa. ::)

Offline Bukorl

« Odpowiedź #479 dnia: Czerwiec 15, 2011, 10:03:03 am »
Zaraz się wścieknę. Nie chcecie to mi nie wierzcie. Koleś walnął mi dosłownie jedną Asu po drugiej (tak, jak na WoE) - koniec kropka. W pierwszej DMG był większy, w drugiej mniejszy. Druga poszła na Steel Body, więc ja tak to widzę... Żaden nowy buff nie wszedł pomiędzy trafieniami. Ten temat nie jest chyba po to, aby roztrząsać takie sytuacje, bo chyba powoli off-top się robi :P.