Autor Wątek: Patriots  (Przeczytany 5108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FireInTheHole

• Reputacja: +0/-0
Patriots
« dnia: Styczeń 20, 2009, 07:36:21 pm »
Witam jest to dosyć nowa gildia mamy jak dotąd 5 osób 11 lvl szukamy ludzi chętnych do gry w miłej atmosferze,z miłymi osobami  ;D
głównie do wypadów na PK Runy  ;)
Emblem
emblem zmieniłem bo ktoś mnie posądził że go ukradłem lol?(Już nie mówiąc o tym że moja gildia powstała wcześniej i miałem go od początku)
Chyba z internetu bo był w paczce którą znalazłem dzięki naszym kochanym "googlom"między 200 innymi emblemami ale spoko.
offtop:Jeden typ nawet chciał mi wmówić że ten emblem zrobił GL gildii...dobre tylko dlaczego w takim razie znalazłem go w tej paczce?
Aha aktualny emblem

Offline Vlok

• Reputacja: +5/-10
  • Free Spirit | troglodyta z polibudy
Odp: Patriots
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:13:36 pm »
naprawde watpie zebys mial ten emblem od poczatku serwera dkdr ;p

ogolnie powodzenia, gildie pod pk zawszse byly ciekawym rozmaiceniem gry ;)

Offline FireInTheHole

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:47:04 pm »
Nie no ja mam go odkąd zrobiłem tę gildię ale ja watpie że ten ktoś miał go od początku bo gram tutaj 6 lat i nie widziałem go przez ten okres
ale lajcik dlatego zmieniłem żeby się nie kłócić tak czy siak zapraszam do guild  ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2009, 09:03:53 pm wysłana przez FireInTheHole »

Offline Spike

• Reputacja: +0/-1
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2009, 09:09:21 pm »
Ten 2gi, nowy emblem też jest ściągnięty ze stronki.

Offline FireInTheHole

« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2009, 12:01:16 am »
nie offtopuj to jest dział "reklamowanie gildii"

Offline Point

• Reputacja: +3/-2
  • Ugabuga. Dinozaur RO
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2009, 07:08:33 am »
Szanowni słuchacze, i szanowne słuchawki;
Widzę że kilka spraw trzeba za wczasu wyjaśnić, więc zaczynajmy:

Po pierwsze: No niezupełnie:
Cytat: FireInTheHole
(...)ktoś mnie posądził że go ukradłem lol?(...)
, tylko Ty mnie posądziłeś. Wparowałeś do Moc gdzie zazwyczaj siedzimy ze znajomymi swoim LK, i zacząłeś mi whispować żebym zmienił emblem bo ten jest twój i że to ja go ukradłem. Kiedy stwierdziłem iż go nie zmienię bo kożystam z niego w zasadzie od początku darka zacząłeś dziamgać że "są log, sprawdzi się111!!".

Po drugie:
Cytat: FireInTheHole
Już nie mówiąc o tym że moja gildia powstała wcześniej i miałem go od początku
.
Mhm. Ale masz na to jakiekolwiek dowody? ludzi grających na darku? i to takich którzy grali wcześniej? Albo jakiekolwiek screeny? Bo szczerze powiedziawszy to tego emblemu na darku nie oglądałem nigdy poza swoją własną gildią. Dołączam też trzy screeny, część osób na forum może nawet się rozpozna, chociaż większość osób już się przez ten czas rozstrzelila.

Kierujemy wzrok na chat, gdzie istnieje informacja do jakich katalogów zapisywany jest screen. Nie będzie pieczątki w prawym dolnym rogu, bo wtedy jej jeszcze nie było...

Screen Gildii wzięty w tamtym czasie. Mało osób na arenie pvp :P Tęsknię za cywilizowanym pvp i za chęcią do uczestniczenia w nim :P

Zgromadzenie części ludzi regularnie siedzących na pvp bezpośrednio przed... chyba pierwszym... wipe'em darka. Ktoś siebie poznaje?

To tyle odemnie. Jeśli masz jakiekolwiek dowody na to że posługiwałeś się tym emblemem (tak, znalezionym random packu w necie) na darku przedemną - poproszę.
Tyle odemnie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 07:10:10 am wysłana przez Point »

Offline FireInTheHole

« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2009, 09:50:17 am »
Przecież nigdy nie powiedziałem że wcześniej go miałem niż Ty jeszcze go miałeś ileś lat temu na darku....chodzi  mi o to że na DKDR v2
miałem go wcześniej niż Ty i jestem przekonany o tym "można log sprawdzić" a poza tym gram codziennie widziałbym, uwierz mi.
I nie mam w takiej sytuacji do niego prawa?Co mnie interesuje że nagle po iluś tam latach zachciało Ci się znowu tego emblemu...
to trochę jak z nickiem co byś zrobił jakby ktoś Ci zajął stary nick?

Offline Vegg

« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2009, 11:59:03 am »
za ghost silk robe bump

Offline Massica

• Reputacja: +10/-35
  • Kyu ^^
  • GaduGadu: 7263258
  • Gildia: Gildia
  • Nick nKDR: WhiteMagdy, Sice Ko
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2009, 12:20:08 pm »
na DKDR v2 miałem go wcześniej niż Ty
Nie wiem czy tak wcześniej bo w innej gildii, niż Athana, widuję ten emblem dopiero od jakichś... no może 2 tyg? Ale napewno Athan miał go wcześniej.

Offline Point

• Reputacja: +3/-2
  • Ugabuga. Dinozaur RO
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2009, 12:46:19 pm »
Przecież nigdy nie powiedziałem że wcześniej go miałem niż Ty jeszcze go miałeś ileś lat temu na darku....chodzi  mi o to że na DKDR v2
miałem go wcześniej niż Ty i jestem przekonany o tym "można log sprawdzić" a poza tym gram codziennie widziałbym, uwierz mi. (...)

Jeśli chodzi o Dark v2 to po co wyskakujesz z jakimiś sześcioma latami? Co to ma na celu?
A logi - po raz trzeci: spradzaj je sobie do woli.

(...)
I nie mam w takiej sytuacji do niego prawa?Co mnie interesuje że nagle po iluś tam latach zachciało Ci się znowu tego emblemu...
to trochę jak z nickiem co byś zrobił jakby ktoś Ci zajął stary nick?

W przypadku udowodnienia że miałeś ten nick przed daną osobą (chociażby poprzez screeny które przykładowo zamieściłem) Po zgłoszeniu do odpowieniego GM'a wraz z dowodami byłbyś zobligowany do zmiany tego nicka którego zająłeś prawowitemu właścicielowi. Sytuacja ma dość często miejsce przy popularnych nickach zaraz po wipe serwera.

Nie zachciało mi się grać po "iluśtam" latach, wracam na darka regularnie po każdym wipe. Na Dark v2 też przyszedłem i odnowiłem swoją gildię. Natomiast czy masz do tego prawo?:

Cytat: Wyciąg z regulaminu
(...)
§7.3. Bezwarunkowo zabronione jest:
(...)
* używanie jako emblemu gildii emblemu innej gildii bądź kursora z gry,
(...)

Potrafisz sobie już na to pytanie odpowiedzieć?

Offline FireInTheHole

« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2009, 04:20:34 pm »
no bo to dziwne że przez 6 lat nei widziałem tego emblematu ale ok zmieniony już został dobrze już?  ;) jeżeli tak to peace :-X

Offline asdf

• *
  • Reputacja: +11/-7
  • Dobry gracz KDR
  • Gildia: UF
  • Nick nKDR: Asdf
  • Nick rKDR: Asdf
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2009, 06:01:43 pm »
(oba emblemy sa brzydkie wiec nie rozumiem o co sie klocicie :()

Gildia do pekowania? PK runy? Powiedz, kogo ty chcesz tu pekowac...? ; Foczki zawsze puste, isis zawsze puste... wlasciwie jedyna mapa ktora nie jest miastem a jest w miare uczeszczana to sfx4, ale tam za bardzo nie popekujesz, bo ta mapa to juz bardziej drugie pvp niz dun. No i lou field, ale to to samo, tylko ze dla slabszych graczy. Do tego jeszcze nie mozna luknac na CP gdzie jest jakies party. (party na exp na 500x rate, wtf?)

Offline Shoy

• Reputacja: +49/-82
  • <3 Ragnarok <3
  • GaduGadu: 2107025
  • Gildia: Chivalry Guard Leader!
  • Nick Dark KDR: Shoy
  • Nick nKDR: Shoy
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2009, 07:14:48 pm »
Lol przestańcie z tą E-Dramą. Emblem to nie czyjaś własność każdy może mieć jaki sie chce, byleby nie było już takiego na serverze ;D

Offline Yosuke

• Reputacja: +12/-33
  • Gildia: gnoje
  • Nick Dark KDR: Yosuke
  • Nick nKDR: Yosuke
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2009, 07:22:12 pm »
Ale jak ktos zrobi wlasny emblem to jest on jego wlasnoscia, copyright pls.