Autor Wątek: Shadow Quest  (Przeczytany 7384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tiili

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 129
  • Reputacja: +11/-3
  • Płeć: Kobieta
  • Help each other
  • Nick nKDR: Tiili, Tiila, Tilli
Shadow Quest
« dnia: Lipiec 20, 2009, 04:12:21 pm »
Shadow Quest (Rekenber Job Quest)

Wymagany Level: Base Level 70+
Nagroda za wykonanie Questu: Base EXP 1 400 000, 1 White Potion


 1. Porozmawiaj z Old Man w Lighthalzen [lighthalzen 141, 162]. Dowiesz się o jakimś Kazien, który jest bardzo zajęty, z powodu braku pracowników.

 2. Udaj się do Rekenber Headquarters (to ten wielki, wspaniały budynek w Lighthalzen otoczony murem). W środku wejdź schodami do góry po prawej stronie, a tam do pokoju wysunietego jeszcze trochę na prawo. Spotkasz tam Young Man [lhz_in01 174, 258]. W rozmowie z nim zapewnij, że umiesz dotrzymać tajemnicy.

 3. Wypełniając polecenie Kaziena, jedź do laboratorium w Einbroch. Na miejscu porozmawiaj z Laboratory Guard [einbroch 54, 52]. Zapytany po co chcesz wejść do laboratorium, odpowiedz "Whoa, I'm leaving!" i wróć do Kaziena.

  • Jeśli wybierzesz odpowiedź "I have some business", następnie w rozmowie wybierz "I'll be back later." (ja tej opcji nie wybierałam, nie wiem jak w tym przypadku potoczy się potem rozmowa z Kazienem)
  • Gdy zrobisz coś nieprawidłowo, jest jeszcze szansa, że jak wrócisz do Kaziena, będziesz mógł wykonać tą część jeszcze raz.
  • Gdy rozmowa ze strażnikiem zostanie przeprowadzona prawidłowo, a po powrocie do Kaziena w rozmowie powiesz "Sure", quest skończy się niepowodzeniem.

 4. Wróć do Kaziena, dowiesz się, że twoje zadanie było tylko testem, czy potrafisz dochować tajemnicy. Porozmawiaj z nim 2 raz i dostaniesz swoje pierwsze zadanie - musisz spotkać się z Lyozienem.

 5. Wsiądź do statku kursującego na trasie Izlude/Rachel/Juno. Pod pokładem odszukaj Man [airplane_01 96, 48]. Dowiesz się od niego, że masz się spotkać z Ahmanem.
UWAGA: Jeśli nie ma Man (Lyozien), poczekaj 5 - 10 minut, aż się pojawi. Jeśli NPC nie ma zbyt długo należy to zgłosić w tym temacie.

 6. Na lotnisku w Izlude, porozmawiaj ze Scampem [izlude 186, 57]. Dowiesz się, że towary zostały dostarczone.

 7. Wróć do Lyoziena upewnić się, że wzystko w porządku.

 8. Po wykonanym zadaniu wróć do Kaziena. Otrzymasz nowe zadanie do wykonania i 400 000 Base EXP nagrody za to co już zrobiłeś.

 9. Z powrotem udaj się na na statek do Lyoziena. Tym razem pojawi się 2 bandytów, zabij ich i dalej wykonuj zadanie.

 10. Porozmawiaj ze Scampem na lotnisku w Izlude.

 11. Wróć do Lyoziena.

 12. Następnie udaj się do Kaziena w  Lighthalzen. Otrzymasz tym razem 450 000 Base EXP i następne zadanie do wykonania. Jednak czujesz, że to wszystko jest zbyt podejrzane i za dużo tu tajemnic...

 13. Wróć do Lyoziena, podczas rozmowy z nim pojawi się 3 bandytów. Podczas walki z nimi jeden z towarów zostanie uszkodzony. Po zabiciu bandytów, stań dokładnie w miejscu [airplane_01 98, 46], aby sprawdzić uszkodzony towar. Pojawi się Lyozien i da ci 1 White Potion.
UWAGA: Jeśli nie uda ci się sprawdzić uszkodzonego towaru, Lyozien nie pojawi się i quest nie będzie dostępny dla innych graczy!

 14. Porozmawiaj ze Scampem na lotnisku w Izlude. Ahman poradzi żebyś odpoczął - dał sobie spokój z tą robotą.

 15. Lyozien poradzi ci to samo. Najwyraźniej nie możesz znieść prawdy...

 16. Porozmawiaj z Kazienem i powiedz, że wiesz co zawierają przesyłane towary. Wyniknie pomiędzy wami spór i rzucisz tą pracę. Zapłatą za wykonanie ostatniego zadania jest 550 000 Base EXP.

 17. Schodząc schodami [lhz_in01 189, 248] usłyszysz jeszcze za sobą niezadowolonego, mówiącego z wyrzutem Kaziena (nie są to główne schody, tylko małe zejście na prawo od pokoju).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2011, 03:34:06 am wysłana przez Tiili »