Autor Wątek: Odnośnie gildii i ich promocji  (Przeczytany 2814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lososthefish

  • Wiadomości: 1926
  • Reputacja: +220/-101
  • Płeć: Mężczyzna
Odnośnie gildii i ich promocji
« dnia: Luty 18, 2011, 07:41:37 pm »
Każda gildia funkcjonująca na nkdr ma prawo do podforum gildyjnego o następującym schemacie:

-Informacje ogólne
--Regulamin
--Rekrutacja
-Informacje wewnętrzne
--Ogólne
--Gildyjne WoE
--Gildyjny Bazar
-Offtopic

Nazwy jak i schemat mogą zostać zmienione jeśli gildia wyraża taką potrzebę.

Do działów gildyjnych przysługuje dostęp tylko i wyłącznie członkom gildii.

Właściciele podforów mogą wybrać swoich moderatorów, oraz dostaną do dyspozycji grupę, która powiązana jest z pokojem na komunikatorze serwerowym Mumble. Do grupy mogą dodawać samodzielnie oraz mogą wybrać osoby, które będą uprawnione do dodawania do grupy. Osoby te mogą również wybierać kto powinien grupę opuścić.

O członkostwo w grupie danej gildii może ubiegać się każdy poprzez edycję swojego profilu Modyfikuj Profil-> Grupy Użytkowników. Administracja zaznacza sobie jednak, że jeśli prośby o dołączenie do gildii nie będą rozpatrywane w terminie około 7 dni, może je dla zachowania przejrzystości panelu automatycznie odrzucać.

Kanał mumble można otrzymać oczywiście również bez ubiegania się o podforum, zwłaszcza jeśli nie zamierza się z niego korzystać.

Informacje umieszczone w podforach nie podlegają regulaminowi forum.

Gildie mają prawo również mieć swój własny temat rekrutacyjny w dziale ogólnym. Administracja nie ingeruje w dyskusje tam prowadzone jeśli nie poprosi o to GL lub twórca tematu.
Administracja jednak zaznacza, że łamanie regulaminu forum poprzez wulgarne zachowanie, zamieszczanie treści pornograficznych, pirackich czy pomówień oraz łamiących regulamin serwera będzie prowadzić do interwencji.