Autor Wątek: Ukryty(odkryty) dział masoński  (Przeczytany 8346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
Odp: Ukryty(odkryty) dział masoński
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 12, 2011, 06:44:21 pm »
W tym dziale owszem są: offtop, propozycje zmian na forum, które sobie omawiamy we własnym gronie, schematy i zasady prac moderatorów, reprymendy, pouczenia moderatorów (które nie powinny być publiczne bo to byłby zupełnie inny rodzaj kary), omówienia raportów, zgłoszenia w sprawach łamania regulaminu takie jak: omijanie bana, wulgarne obrazki, banerki, omawianie proxy i adresów ip, zgłoszenia w sprawie it, badania pomówień i RÓWNIEŻ flame na co bardziej nieprzystosowanych użyszkodników. Są tam też prywatne sprawy różnych moderatorów, bo moderatorzy są zespołem.

Jeśli chodzi o edytowanie postów by informować za co zostało przyznane ostrzeżenie- tak, mamy to w planach, na razie omawiamy problem. 

Offline Sabin

• Reputacja: +221/-262
  • Nick nKDR: Rimururu, Chrno
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 14, 2011, 08:50:51 am »
Wszystko spoko, ale... pomysly na poprawe systemu przyznawania ostrzezen maja raczej malo wspolnego z pierwotnym zamyslem tego tematu, czyli upublicznienia ukrytych dzialow forum, gdzie moderacja urzadza sobie kpiny z bogu ducha winnych uzytkownikow
Moja propozycja miała być szokującym sposobem na zmianę w moderacji, która jak widać skłoniła innych do zpostowania lepszych rozwiązań.

Czego jak byłeś moderatorem nie wystąpiłeś z taką inicjatywą tylko teraz gdy nim nie jesteś?
Propozycja sama z siebie wydaje mi się nie do końca dobra, ale miała zachęcić w dość brutalny sposób do dyskusji. Ostatnio zraziło mnie kilka rzeczy dziejących się na tym forum i postanowiłem napisać ten temat. Zauważ że nie wyszedłem z taką inicjatywą od razu po odejściu z ekipy(w sumie nigdy nie byłem modem na tym forum tylko na tym z którego skopiowana została baza danych)

P.S. No i offtopy / flamey moderatorów - bezcenne :P

Offline Awsome

• Reputacja: +72/-97
  • Gildia: LMAO
  • Nick nKDR: Zekori
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 14, 2011, 09:45:47 am »
Z czasów jak jeszcze sam byłem modem

w sumie nigdy nie byłem modem na tym forum

aha

Offline Irya

• Reputacja: +128/-256
  • Słodka "I AM TEH BEST HIGH PRIEST SINCE 2007"
  • Gildia: Lifestream
  • Nick nKDR: Nothingness, Irya, Desire
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 14, 2011, 09:55:02 am »
w sumie nigdy nie byłem modem na tym forum tylko na tym z którego skopiowana została baza danych
Chodzi o forum, które zostało ukradzione Maladiemu.

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 14, 2011, 12:28:00 pm »
Cytat: Sabin
Propozycja sama z siebie wydaje mi się nie do końca dobra, ale miała zachęcić w dość brutalny sposób do dyskusji. Ostatnio zraziło mnie kilka rzeczy dziejących się na tym forum i postanowiłem napisać ten temat. Zauważ że nie wyszedłem z taką inicjatywą od razu po odejściu z ekipy(w sumie nigdy nie byłem modem na tym forum tylko na tym z którego skopiowana została baza danych)

0 konkretów

Nikt Maladiemu nie ukradł forum, po prostu nie chciał pracować z Gepardem i powiedział mu to wprost. Na odchodne dostał kopię bazy i stworzył własne forum, którym się znudził po 2 miesiącach gdy skończył się na nim flame o kdr. Udowodniło to jednoznacznie, że internetowa społeczność graczy ragnarok online z polski nie istnieje.

Offline Irya

• Reputacja: +128/-256
  • Słodka "I AM TEH BEST HIGH PRIEST SINCE 2007"
  • Gildia: Lifestream
  • Nick nKDR: Nothingness, Irya, Desire
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 14, 2011, 12:34:53 pm »
To był tylko skrót myślowy. Każdy wie o co chodzi.

Offline Gepard

• Administrator
  • Reputacja: +218/-172
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 14, 2011, 04:04:23 pm »
Jakie w ogóle ma znaczenie gdzie Sabin był modem a gdzie nie był? To jest argument ad personam, który nie wnosi nic do dyskusji na temat samej propozycji i jej alternatywnych wariantów.

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 14, 2011, 06:19:11 pm »
Cytat: bio
@Sabin
A ja mam pytanie z innej beczki zanim zamkną temat.
Czego jak byłeś moderatorem nie wystąpiłeś z taką inicjatywą tylko teraz gdy nim nie jesteś? 
Bo to było tylko pytanie przy okazji, które zostało niepotrzebnie użyte do dalszego pisania o niczym.

Offline -Ultimate-

• Reputacja: +54/-175
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 14, 2011, 06:47:45 pm »
Proponuję aby "ukryty dział masoński" (temat moderatorów) był widoczny dla wszystkich użytkowników forum - oczywiście pisać mogli by tam tylko modowie. Z czasów jak jeszcze sam byłem modem pamiętam jak spamowaliśmy w "luźnej gumie" (temat do nabijania postów), śmiali ze zwykłych użytkowników itd. Myślę że powinniśmy mieć możliwość patrzenia moderatorom na ręce - co zwiększyło by poziom moderacji.

ta propozycja jest tak glupia ze ciezko mi cos odpowiedziec, admini pokaza ci 1 topic a zaloza sobie drugi - zadowala cie to? ;)