Autor Wątek: Gildia  (Przeczytany 2401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szade

• Reputacja: +8/-5
  • Nick Dark KDR: Szejd
  • Nick nKDR: Szejd
Gildia
« dnia: Marzec 28, 2011, 06:23:50 pm »
Witam, wychodzę do Was z pomysłem, aby stworzyć jedną dużą gildię, która złączy resztki społeczności DKDR. Podobna sytuacja miała miejsce na serwerze KDR i jak się okazało przyniosła same korzyści. Na razie jest to tylko pomysł, nie podjąłem jeszcze żadnych kroków w celu stworzenia Gildii. Chciałbym najpierw usłyszeć Wasze zdanie, bo być może i na to jest już za późno.

Do gildii dołączyć będzie mógł każdy, niezależnie od doświadcznenia w Ragnarok i obecnym dorobkiem na serwerze DKDR. Sam nie posiadam zbyt wiele, ale mam nadzieję, że jeśli zbierzemy się jakoś, to wszyscy z czasem skleją porządny equip. Gildia zapewniać będzie wypady na MVP, pomoc w zdobyciu ekwipunku i brak nudy. Razem wpadniemy może na pomysł, który ożywi ten serwer.

Jeżeli chciałbyś, aby taka gildia powstała i dołączyłbyś do niej jako aktywny członek, to wpisz tu swój nick wraz z np. numerem GG.

« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2011, 06:27:02 pm wysłana przez Szade »

Offline Xaxa.aka

• Reputacja: +33/-118
  • .
    • .
  • GaduGadu: 121668
  • Gildia: .
  • Nick Dark KDR: lukasz
  • Nick nKDR: .
  • Nick rKDR: varior
Odp: Gildia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2011, 07:48:54 pm »
Yo, chętnie dołączę do Twojej przyszłej gildii Gildia(?). Razem na pewno zdołamy połączyć randomowo hasających po kafelkach ludzi i stworzymy siłę na miarę armii hitlerowskiej.

Nick zabijaka lukasz.

Offline King OV Hell

• Reputacja: +5/-19
  • Gildia: Hall of Sermon|Aniołowie Apokalipsy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2011, 10:43:11 pm »
Jeśli chcesz robić coś takiego sam bez kogoś na kim mógłbyś się oprzeć jako GL..no to pzdr..

Offline Serphis

• Reputacja: +27/-27
  • Never Ever Forever
  • Gildia: Włatcy KAadeeRu
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2011, 04:54:16 pm »
Ja też chętnie dołącze :D