Autor Wątek: [Genetyk] Wielkie nie porozumienie...  (Przeczytany 9428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
Odp: [Genetyk] Wielkie nie porozumienie...
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 10, 2011, 10:55:46 am »
Reseterka to narzędzie nadużycia na serwerze z takim rate! ;O
??? Że co? Większym nadużyciem jest pomaganie graczom uczęszczającym na bg czy woe a nikt nie narzeka.
Skile takich postaci jak Genetyk zmienią się jeszcze wiele razy. Samo wprowadzenie hom S wprowadzi kolejną zmianę. Restart w pewnym momencie będzie potrzebny co nawet Gepard nie neguje. Oczywiście jeszcze nie teraz bo dalej są wprowadzane zmiany. Btw: lubię grac jedną postacią długo więc reset jest rozwiązaniem np dla mnie :) ale to już od dawna wiesz .

@Nsuidara
Rozumiem twoje zniesmaczenie tą sytuacją ale tak już jest. Renewal dalej będzie się zmieniał więc i jutro możesz potrzebować resetu. Do resetu skili masz neutralizer z donate jednak za wcześnie aby go używać. Sam robię tylko postacie do potów bo na działającego dobrze genetyka i homunculusa S jeszcze sporo poczekamy. Postać sobie zostaw, zacznij robić ewentualnie inną a gdy będzie reset skorzystasz.
Jeśli chodzi o błędny lub nie pełny opis skila to powinno zgłaszać się to w odpowiednim dziale a będzie to poprawione przez administrację.
Same prośby o reset nie mają sensu gdyż nie zostaną spełnione poprzez administrację. Nie można robić wyjątków dla pojedynczych graczy, a takie rozwiązania pozostawić dla wszystkich.
Odnoszę się tylko do pierwszego posta w temacie bo później trochę nie na temat. hehe

Offline Nsuidara

• Reputacja: +5/-18
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 11, 2011, 05:07:45 am »
Zapomniałem, już o Tym temacie.  >_>
Jakże uczepili się, moich słów odnośnie resetu... gdzie już dawno mam to "gdzieś".

@ErzaScarlet, poziom gimnazjum, tylko jesteście chyba nie świadomi.
Jaki poziom reprezentują "maturzyści" i "studenci z innych kierunków"
Dodatkowo, często widzę bardzo proste błędy w dodawaniu/odejmowaniu.
Czy też braku wiedzy że  "dwa minusy dają plus" -> 1-(-1)
//nie mówię o otoczeniu moim, tylko mówię o forach gier/społecznościowych.

@-bio-, dlatego wspomniałem że inna bajka jest na nKDR a na rKDR... wydać na nKDR bardziej bym był świadom niż na rKDR póki co.

@South, już od X czasu mam to gdzieś :], niech se ten bagnisty szczeniak, szczeka.
Nie mam zamiaru interweniować w jego już posty... i matematykę...

@Mouryn, więc jednak jesteś "Ujadającym szczeniakiem. Szczekaj! Szczekaj! Se do woli!"
@filmik bio - tak można powiedzieć o każdej klasie... w tych filmikach.

GEPARD - dzięki za poprawki w opisach skilli!! :]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnosząc się do HELL PLANT.
Można powiedzieć że "2 razy więcej dmg", jest słusznym twierdzeniem z prostego analitycznego podejścia.

Wzór : Hell Plant Damage :

(Int of Caster*25) + (Base lvl of enemy * 15 * Hell Plant lvl) * (10 / (10 – Summon Flora lvl)) – 25

ponieważ pogrubiona część wzoru, ma największy wpływa na DMG.

Popatrzmy :
(Int of Caster*25) :
100 INTa daje tylko 2,5k dmg...
200 INTa daje tylko 5,0k dmg

(Base lvl of enemy * 15 * Hell Plant lvl) * (10 / (10 – Summon Flora lvl))
A zobacz na lvl Summon Flora..
Base lvl : 100
Hell Plant 5lvl
Summon Flora 0lvl
100*15*5 = 7500
lub
Summon Flora 5lvl
100*15*5*2 = 15000

Jak można stwiedzieć... co ma większe znaczenie...
Największe znaczenie ma to żeby mieć Summon Flora na 5lvlu :D

Jako stwierdzam że ten temat już nie ma bytu, i to było na tyle z mojej strony.
Teraz se możecie prowokować ^^ powodzenia.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2011, 05:43:53 am wysłana przez Nsuidara »

Offline Gepard

• Administrator
  • Reputacja: +218/-172
    • KDR — prywatne serwery Ragnarok Online
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:31:46 pm »
Poprawki do opisów skilli przygotowała Malibcia, to jej należą się podziękowania.

Tak jak napisał Bio, wiele wzorów i formułek jeszcze może się zmienić. Wciąż nie mamy dostatecznej ilości informacji by być pewnym wszystkiego na 100%. Perfekcyjne dopracowanie skilli wymaga testów na oficjalnym serwerze, a przez najbliższe kilka tygodni będzie to nieco utrudnione (iro sakray jest pre-RE z powodu RWC -.-)

O resetach dla wszystkich będzie można rozmawiać gdy będziemy mieli pewność, że powiedzmy 95% skili działa dokładnie tak jak powinny. W tej chwili jest jeszcze za wcześnie.