Autor Wątek: Procedura rekrutacji administracji  (Przeczytany 13266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
Odp: Procedura rekrutacji administracji
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 17, 2011, 05:30:30 pm »
@Maladie
Muszę się zgodzić. Nawet gdyby mi zapłacili nie kiwną bym palcem :) lepiej potrolować w tym czasie na forum.

@Shoy
Myślisz, że coś to da? Ja próbowałem za darmo , efekt piorunujący czyli wielkie nic.

Offline Kyodai

• Reputacja: +32/-44
  • Gildia: FiN
  • Nick Dark KDR: 'Kyodai' Soup
  • Nick nKDR: Kyodai, Neftys
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 17, 2011, 07:24:37 pm »
Wielkie nic? Możesz powiedzieć coś więcej? Zaciekawiło mnie to ;]

Offline -bio-

• *
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 17, 2011, 10:23:57 pm »
Masz już na pw

Offline Czulki

• Reputacja: +17/-29
  • Nick Dark KDR: Czulki
  • Nick nKDR: Czulki
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 19, 2011, 01:50:50 pm »
nikt nie chce pracować z Gepardem
8)

XD Jak juz pisalem w komentarzach na stronie, Gepard realizuje swoja wizje Ragnaroka. Oczywiscie ma do tego jak najbardziej prawo, bo to on jest obecnym wlascicielem KDR. Szkoda tylko ze robi to kosztem jedynego polskiego servera RO :o. Nie ma zadnych konkretnych alternatyw, dlatego tez mimo ze ludzie narzekaja, to graja na jego servie ;P.

Patrzac wstecz troche nie rozumiem decyzji administracji o wprowadzeniu renewala. Jak widac Gepard sam nie daje rade wszystkiego naprawiac, a ostatni news z bug fixami byl 3 tygodnie temu? Zapowiadalo sie fajnie, a skonczylo sie tak jak zwykle. Gepard zarobil, a wiekszosc quitnela po 3-4 miesiacach. XD

Offline Holyto

• *
  • Reputacja: +32/-82
  • Gildia: Shitpickle
  • Nick nKDR: Holyto, Lebowski
  • Nick rKDR: Holyto, Lebowski
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 19, 2011, 02:12:21 pm »
nikt nie chce pracować z Gepardem
8)

XD Jak juz pisalem w komentarzach na stronie, Gepard realizuje swoja wizje Ragnaroka. Oczywiscie ma do tego jak najbardziej prawo, bo to on jest obecnym wlascicielem KDR. Szkoda tylko ze robi to kosztem jedynego polskiego servera RO :o. Nie ma zadnych konkretnych alternatyw, dlatego tez mimo ze ludzie narzekaja, to graja na jego servie ;P.

Patrzac wstecz troche nie rozumiem decyzji administracji o wprowadzeniu renewala. Jak widac Gepard sam nie daje rade wszystkiego naprawiac, a ostatni news z bug fixami byl 3 tygodnie temu? Zapowiadalo sie fajnie, a skonczylo sie tak jak zwykle. Gepard zarobil, a wiekszosc quitnela po 3-4 miesiacach. XD

Bez przesady, aż tak źle się nie grało. Problem polega głównie na tym, że pewne bardzo newralgiczne skille nie zostały poprawione, tak długo to trwało, że gildie po prostu wyspecjalizowały się w abusowaniu starych efektów ich działania. Mowa między innymi o Deep Sleep i Howling of Mandragora. Możesz być w walce o 500% bardziej skuteczny, ale kilka szczęśliwie rzuconych nakładających się na siebie Deep Sleepów i Mandragor, może w kilka sekund odwrócić tendencje o 180 stopni. Kompletny bezsens.

Wszystkie nasze Sury quitnęły zaraz po wprowadzeniu 10s delaya na SP po asurze. Ok super, niby oficjal, tam to zrozumiałe, bo gra na nich od groma ludzi i pewnie leciało 100 asur na sekundę. Ale czy na tak małym serwerze, gdzie w gildii są 2-3 Sury było to konieczne?
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2011, 02:15:58 pm wysłana przez Holyto »

Offline fAulk

• *
  • Reputacja: +272/-475
  • Głupi żartowniś
  • Gildia: UF
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 19, 2011, 02:21:30 pm »
Tak.

Offline Haseo

• Reputacja: +11/-32
  • Gildia: Unknown
  • Nick rKDR: Sergio
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 19, 2011, 05:22:37 pm »
To może sura by dostał jakąś cholerną ikonkę żeby wiedzieć kiedy może użyć itema od sp żeby mu coś dał, a nie zmarnować!? Co to za kretynizm że muszę sobie "ręcznie" 10 sekund odliczać po asurze, bo jak zjem blue pota sekundę za wcześnie to mi zniknie i nic nie da? Niech na tej ikonce będzie cokolwiek, choćby różowy dildo...

Offline Ryuku

• *
  • Reputacja: +228/-249
  • GaduGadu: 5136640
  • Gildia: ShitpickeKOMETA
  • Nick Dark KDR: Ryuku
  • Nick nKDR: Agitolol
  • Nick rKDR: Agito, kjeden marcin
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 19, 2011, 05:42:25 pm »
To może sura by dostał jakąś cholerną ikonkę żeby wiedzieć kiedy może użyć itema od sp żeby mu coś dał, a nie zmarnować!? Co to za kretynizm że muszę sobie "ręcznie" 10 sekund odliczać po asurze, bo jak zjem blue pota sekundę za wcześnie to mi zniknie i nic nie da? Niech na tej ikonce będzie cokolwiek, choćby różowy dildo...

Chcialbys zboczencu!

Offline NekroSnajper

• Rada SoR
  • Reputacja: +56/-171
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 19, 2011, 09:15:38 pm »
Pożyjemy, zobaczymy. Z początku nawet maskarady nie miały swoich ikonek (na rKDR już wprowadzone?). Zresztą poza asurą masz inne skille. GoH na BG (a co za tym idzie bez takiego supportu co na WoE) był w stanie kłaść niemal wszystkich. Jedynie fog sprawiał jakiekolwiek problemy 3rd czampom. Szczerze mówiąc uważam zmiany w asurze za b. dobre.

Tak na marginesie zjechaliście trochę z tematu z tą asurą.

Offline Sabin

• Reputacja: +221/-262
  • Nick nKDR: Rimururu, Chrno
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 19, 2011, 09:17:04 pm »
Swoją drogą ten "dilej na sp" jest bardzo uciążliwy w połączeniu z romediciem bo trzeba ręcznie klikać BP albo stracić wszystkie w sekundę - biedne sury  :'(

Offline ElNinio

• Reputacja: +13/-1
  • GaduGadu: 5290324
  • Gildia: Gotei
  • Nick nKDR: ElNinio
  • Nick rKDR: ElNinio
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 19, 2011, 09:31:53 pm »
Gra na serverze który został porzucony przez Administracje nie ma sensu  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Nie zawsze jest na wszystko czas, a bywa i tak, że życie nie pozwala Ci zająć się nawet najważniejszymi sprawami. A to, że dla was liczy się tylko te 2-3 miesiące po starcie serwera to już wasz problem. Jest tu sporo osób, które zamierzają zostać na rKDR znacznie dłużej, nie martwiąc się o to, że serwer opustoszeje. Administracja to też ludzie i też mogą nie mieć na wszystko czasu, a nawet jak ten czas już się znajdzie to chęci po ciężkim dniu. Denerwuje mnie tak samo jak innych, że jest masa błędów, które można poprawić w chwile, a mimo tego tak się nie dzieje. Ale jestem cierpliwy i mogę poczekać.

Taki serwer to ogromna odpowiedzialność, tym bardziej, że przyjmuje jeszcze za to darowizny.
Tym bardziej, że darowizny są przekazywane na cele charytatywne a serwer rKDR takowym stowarzyszeniem nie jest, czyli i tak ten serwer działa już poza prawem.
Jak mają go ludzie zrozumieć, skoro nie raczył nawet żadnego komunikatu.

Więc Gepard, do roboty, albo daj jakikolwiek znak od siebie.
+1
Już się robi pusto...

Offline Felix

• Reputacja: +11/-13
  • Impossible is nothing.
  • Gildia: U
  • Nick rKDR: Felix, Rainy, Frenzy
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 21, 2011, 08:02:43 pm »
Bez przesady, IMO wszystkie patche balansujące skille powinny być wprowadzone, włącznie ze zmianami w Asurze (żeby nie było sam gram Surą). Jednym z powodów jest fakt, iż gdybyśmy takiego patcha nie wprowadzili, pojawiła by się zaraz lawina protestów grających innymi klasami, których skille zostały znerfowane (czemu on nie, a ja tak?) - dopiero byłby foch. :( Taka mała dygresja - ciekawe czemu Gravity nagle po 6 latach wprowadza taki delay, kiedy przez ten okres 80% Champów biegało z instantem srając Napisami we wszystko co się rusza, huh? ??? ??? ???

Offline -Ultimate-

• Reputacja: +54/-175
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 25, 2011, 11:16:16 pm »
chetni co jakis czas sie pojawiali, problemem sa wymagania ekipy vs. oczekiwania gracza

Offline lososthefish

• Reputacja: +220/-101
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 26, 2011, 01:31:48 am »
A zatrudniłbyś w swojej firmie pracownika, który na starcie mówi, że będzie wszystko robił tylko po swojemu i tylko to na co ma ochotę, po czym i tak by nie przyniósł żadnych rezultatów pracy, mimo godzin przekonywania i ustaleń i powiedziałby ci, że się znudził tym i mu się nie chce, a rezultaty pracy skasował? Bo wydaje mi się, że tak skończył niejaki skrypter Ultimate.

Offline Haseo

• Reputacja: +11/-32
  • Gildia: Unknown
  • Nick rKDR: Sergio
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 26, 2011, 01:52:09 am »
Biorąc pod uwagę, że bym mu i tak nie płacił, to jasne, czemu nie? Zwykle ma robotę w dupie, ale może czasem coś mu się zechce zrobić i akurat będzie.

Offline fAulk

• *
  • Reputacja: +272/-475
  • Głupi żartowniś
  • Gildia: UF
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 26, 2011, 09:46:29 am »
Biorąc pod uwagę fakt, że swoim nastawieniem nie różniłby się szczególnie od administratora serwera, to jasne, czemu nie?

Oj Serhio, łap plusika.

Offline -bio-

• *
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 26, 2011, 10:23:07 am »
@Losos
Bardzo ciekawe podejście, skoro Ultimate to i każdy. W dupie się niektórym poprzewracało i tyle. Dla przykładu mam prawie każdy projekt na pc, który robiłem dla kdr, mimo, że nigdy nie został użyty. Gepard nie chce współpracować, nie ufa nikomu tylko sobie. Tak było jest i będzie. Nawet gdybyś podesłał mu 1000 skryptów, map, spritów które zgadzały by się to z jego wizją  szanse na sukces są marne. A tak to zawsze jest wina innych ale nie jego.
Gepard ma problemy z oceną kogoś pracy a co dopiero z wprowadzeniem lub z współpracą. Jak już pisałem wcześniej, robienie czegoś dla graczy tego serwea to najnormalniej strata czasu bo góra i tak zrobi po swojemu.
Gepard niejednokrotnie pokazał, że jego decyzje są wiele, wiele razy gorsze niż zwykłych użytkowników, którzy według niego zawsze ustawiają grę pod siebie, chcą zniszczyć serwer, oczernić go, i zawsze wtrącić się do jego pracy.
 Może innym podoba się tak jak jest ale z tego co pamiętam przez lata źle na tym wychodziliśmy jako serwer.  Dla mnie to już Białoruś.

Offline Serphis

• Reputacja: +27/-27
  • Never Ever Forever
  • Gildia: Włatcy KAadeeRu
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 27, 2011, 07:36:57 pm »
Chociaż na miejscu Geparda zrobiłbym już podobnie i bardziej. Skoro są ludzie hmm pomine milczeniem, żeby niektórych nie obrazic i wpłacają kasę za darmo na serwer w słabym stanie pełnym bugów to po co się męczyc i je naprawiac skoro i tak mi ludzie zapłacą:D Smutne ale prawdziwe. Komercja!:P

Offline -Ultimate-

• Reputacja: +54/-175
  • uznanie na Podlasiu
  • Gildia: Nothing is Everything
  • Nick nKDR: Ultimate, Lubiewarpy
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 28, 2011, 12:15:34 am »
A zatrudniłbyś w swojej firmie pracownika, który na starcie mówi, że będzie wszystko robił tylko po swojemu i tylko to na co ma ochotę, po czym i tak by nie przyniósł żadnych rezultatów pracy, mimo godzin przekonywania i ustaleń i powiedziałby ci, że się znudził tym i mu się nie chce, a rezultaty pracy skasował? Bo wydaje mi się, że tak skończył niejaki skrypter Ultimate.

skoro już takie o mnie tu krążą legendy....

to mialem zrobic skrypt ktory losuje graczy na bg nie grzebiac w kodzie eA - szczerze do dzisiaj nie wiem czy to jest mozliwe - w kazdym razie Gepard zrobil to wlasnie w C a nie za pomoca skryptu...

i druga sprawa to okienko party i kto ma kogo na devo, mialem sie pobawic i dac pakiety ktore trzeba zmodyfikowac (ma wysylac inny nick jesli ktos rzuca devo) sam nie grzebiac w kodzie eA wyslalem ktore to sa ale odpowiedzi ani tego ficzera nie ma i chyba nie bedzie wcale.

Pomijam juz sprawe z bio i jego guildhousami (ktore zmapowal) i ktore mialy byc juz 1 czy 2 wipy temu juz nawet nie pamietam...

to tyle w wyjasnieniu.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2011, 12:17:02 am wysłana przez -Ultimate- »

Offline -bio-

• *
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 28, 2011, 01:11:15 am »
Faktycznie mapy były i nie tylko to (teksty,grafiki, pomysły, prawie wszystko nasza ekipa przygotowała) ale kto inny miał się tym zajmować tzn skleić w całość i jak widać wyszło zarąbiście hehe. W tym akurat przypadku Gepard nie był związany z tym tematem więc i nie ma co wysuwać takich pretensji bo były by nie na miejscu.
Ale już przy innym projekcie tak jak Ty nie dostałem odpowiedzi do teraz więc podziękowałem. Sam nie jestem bez winy bo się lekko spóźniłem z pracą ale jednak wysłałem poprawioną wersję uwzględniając dość cenne uwagi Geparda tak na pw jak i maila.
Nie interesują mnie powody ale szkoda, że żadna decyzja nie zapadła. Nawet proste NIE...