Autor Wątek: GepardinhoBR  (Przeczytany 9482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serphis

• Reputacja: +27/-27
  • Never Ever Forever
  • Gildia: Włatcy KAadeeRu
Odp: GepardinhoBR
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 27, 2011, 06:24:45 pm »
Przydałoby się trochę świeżości w administracji to byłby ogromny + dla serwera. Tylko wątpie czy Gepard się zgodzi przecież wtedy musiałby się dzielic kasą;/

Offline Riper

• Reputacja: +12/-23
  • The Antichrist - Slayer ***** !
  • Gildia: Fear is Near
  • Nick nKDR: Riper
  • Nick rKDR: Riper
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 27, 2011, 07:06:50 pm »
Gdyby się kotś znalazł kto zna się na temacie to by się zgodził na pewno . Problem jest taki . Znajdź mi taką osobę !

Offline Serphis

• Reputacja: +27/-27
  • Never Ever Forever
  • Gildia: Włatcy KAadeeRu
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 27, 2011, 07:30:32 pm »
Hmm, a czy Gepard z miejsca stał się administratorem>? Z tego co wiem to nie współpracował z innymi nauczył się troche i został. Może i w tym przypadku jakby do ekipy dołaczyły jakieś osoby{byli chętni] to by się nauczyli i coś działali. Ale jak wy szukacie odrazu kogoś co all ogarnia to;//

Offline Adammik

• Reputacja: +7/-2
    • http://adammik.net
  • Nick nKDR: Adammik
  • Nick rKDR: Adammik
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 27, 2011, 07:37:27 pm »
toż o tym wcześniej mówiliśmy, że gepard nie chce nikogo uczyć, tylko chce doświadczoną osobę z konkretnymi umiejętnościami i wiedzą, dlatego nie ma takich ludzi, bo jak ktoś zna c++ to niekoniecznie zna eathene, itd.

odsyłam do wątku: http://forum.kdr.net.pl/index.php?topic=67875.msg527592#msg527592
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 07:38:39 pm wysłana przez Adammik »

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 28, 2011, 12:53:05 am »
@Adammik
Jest kilka osób, które znają ea, c++ itd (mają nawet większą wiedzę) na naszej scenie ale nie sądzę aby chcieli coś wnieść.
Aby samemu pojąć to wszystko trzeba za dużo czasu a zazwyczaj mało kto chce się dzielić wiedzą mimo, że i tak niedługo nic nie będzie warta. Ale zauważalny jest brak nie tylko innej osoby skryptującej ale i grafików, maperów, muzyków, tekściarzy itd itd a tego już nawet administracja nie nauczy :) Pisanie skryptów to tylko część pracy, którą trzeba zrobić.

Offline Prorok

• Rada SoR
  • Reputacja: +32/-30
  • Nick nKDR: Ciachciarachciach
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 28, 2011, 08:51:33 am »
Tak jak pisze Bio, są ludzie z wiedzą ale nie chcą współpracować z Gepardem. Po niektórych akcjach z nim ja czasem wymiękałem. To też (ekhm) tym wszystkim w (pii) mać!

fAulk: oj tam, nie trzeba od razu tak przeklinać!

Mój drogi, chyba lekko Cie poniosło :P

fAulk: cenzuruję, bo mogę. a co!
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2011, 09:49:26 am wysłana przez fAulk »

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 28, 2011, 09:40:01 am »
@Bio
Cytat: Gentoo
Pozwolę się nie zgodzić bo do programowania nie jest potrzebna duża znajomość języka. Pożądane cechy to przede wszystkim umiejętność analizowania i czytania dokumentacji. Język programowania to tylko forma zapisu problemu/powodu powstałego po fazie analizy. Potrzebna jest więc osoba, która mając określone zadanie, sama jest w stanie dojść do jego rozwiązania i zaimplementowania, i chyba tylko o to Gepardowi chodziło. W kwestii grafików, maperów, muzyków - z tego co się orientuje to jest "core'owa" część klienta, która to zajmuje się Gravity. Na potrzeby prywatnego serwera to chyba nie jest potrzebne bo w sumie do czego? Rozbudowywania mechaniki gry, nowych postaci, nowych map, lokacji? Wszystkie rzeczy z oficjala i tak są już zaimplementowane bo klienta mamy tego samego.

Właściwie to dodatkowi ludzie powinni dbać o to, żeby gracze widzieli że coś się dzieje, czyli bywać online, zabawiać graczy, robić proste eventy etc... Gepard zrobił dużo, nawet bardzo dużo w ciągu ostatniego czasu, tylko zauważcie, że były to same bugfixy a to do odbiorców raczej nie przemawia, wolą jak robi się coś co od razu widać i jest to coś nowego (zwróćcie uwagę na propozycje o które się upominacie - większość z nich to "ficzery" a nie bugi), a z punktu widzenia admina, ważniejsze są bugi, żeby serwer działał poprawnie - dlatego ficzery trafiają na ostatnie miejsce na liście.

Wrzucam na prośbę Gentoo , bo sam nie może tu pisać.

Offline Haseo

• Reputacja: +11/-32
  • Gildia: Unknown
  • Nick rKDR: Sergio
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 28, 2011, 01:37:25 pm »
No nie bardzo. Wystarczy porównać ile propozycji znajduje się w "rozmowach z administracją" a ile topiców leży w bugtrackerze. Powiedziałbym, że to właśnie bugi są bardziej istotne niż owe "ficzery". Zresztą po co to? Kiedyś byli GMi od "zabawiania graczy" i siedzenia w Pro w celu wysłuchiwania żali i odpowiadania na randomowe pytania, ale kiedy zniknęli jakoś nikt za nimi nie tęsknił. Problem w tym, że część tych bugów wisi już na forum kilka miesięcy, niektóre są nawet sprzed otwarcia rKDR, więc skoro z punktu widzenia admina są ważniejsze, to może czas by się za to wziął?

Nie wiem jak ty ale ja bym wolał aktualizację działania skilli niż jakiś event.

Offline Vort

• Wehrmacht bitches at?
  • Reputacja: +29/-37
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 28, 2011, 02:14:38 pm »
No, ja również wolałbym naprawienie błędów niż evenciki...

Offline Riper

• Reputacja: +12/-23
  • The Antichrist - Slayer ***** !
  • Gildia: Fear is Near
  • Nick nKDR: Riper
  • Nick rKDR: Riper
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 28, 2011, 08:52:00 pm »
Ale z punktu widzenia casualowego gracza wygląda to zupełnie inaczej .  Większość z nich nie zauważy nawet owych bugów , a gdy nie będzie miał co robić w grze odejdzie bo nawet WoU może się znudzić . Wiem to z własnego doświadczenia bo już od jakiegoś czasu brak ro u mnie na dysku .

Offline NekroSnajper

• Rada SoR
  • Reputacja: +56/-171
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 28, 2011, 09:22:04 pm »
Casual to zło.

Offline Haseo

• Reputacja: +11/-32
  • Gildia: Unknown
  • Nick rKDR: Sergio
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 28, 2011, 10:28:08 pm »
Nie to MMO, Nekro :P

Offline Sobolek

• Reputacja: +10/-23
  • Nick rKDR: cokolwiek
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 29, 2011, 12:52:01 am »
W co wy wierzycie, wszystko miało się zmienić na lepsze już x razy. Odpuśćcie.