Autor Wątek: Minimum skill delay  (Przeczytany 6020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dredgel

• Reputacja: +1/-3
  • GaduGadu: 3882574
  • Gildia: Bregan D'aerthe
  • Nick nKDR: Kozak, Dredgel, Sztandar
  • Nick rKDR: Dredgel, Dumpty
Minimum skill delay
« dnia: Listopad 03, 2011, 02:12:45 pm »
Od zawsze mnie zastanawiało jakim cudem Cart Termination (i kilka innych skilli...) da się spamować szybciej niż pozwala na to "standardowe"ustawienie serwera, tj. 0.33 per sec. (183~184 aspd).
Czy mi się wydaje, czy mammonite, grimtooth, holy cross, vanishing point i kilka innych skilli na renewalu zachowuje się dość podobnie?

I jeszcze coś. jak szybko da się spamować itemami? np. ile da się spalić cwp w sekundę? 5 na sek?

Offline Haseo

• Reputacja: +11/-32
  • Gildia: Unknown
  • Nick rKDR: Sergio
Odp: Minimum skill delay
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2011, 05:09:30 pm »
Uśmiechnij się ładnie do Zicka to może ci powie.

Offline Rumcajs

• Reputacja: +66/-48
  • KoRn~!
  • Gildia: SoR / Salvation
  • Nick nKDR: R u m c a j s
  • Nick rKDR: NoOnesThere
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2011, 11:41:10 am »
Heheh, dokładnie. On sie leczy potkami szybciej niż ygg-ami.

Offline mristwith

• Reputacja: +6/-2
  • SS ci w oko
  • Nick rKDR: Mrist; Mristwith; Brazylijczyk
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2011, 09:39:15 pm »
Ta a mnie wywala z serwera jak spamuje DSem...

Offline K@mil

• Reputacja: +4/-15
  • GaduGadu: 10143803
  • Gildia: gowniana
  • Nick nKDR: CapriS
  • Nick rKDR: CapriS
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2011, 11:01:25 am »

dokladnie;-) Zick mial nawet na forum breaganow wstawic linka do sciagniecia i napisac instrukcje, ale cos dalej tego tam nie widze hehe

myslicie ze dlaczego na bg go nie da sie ubic? bo nawet na bg potkach szybciej sie leczy niz 5 razem wzietych graczy.

Offline -bio-

• *
  • Reputacja: +268/-267
  • Gildia: Endless'Hope
  • Nick nKDR: -bio-, mgielka
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2011, 11:36:21 am »
Myślę, że jesteście słabi nie mogąc go zabić, mimo że używa poty.

Offline K@mil

• Reputacja: +4/-15
  • GaduGadu: 10143803
  • Gildia: gowniana
  • Nick nKDR: CapriS
  • Nick rKDR: CapriS
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2011, 12:43:33 pm »
Myślę, że jesteście słabi nie mogąc go zabić, mimo że używa poty.

mi nie chodzi o poty tylko o Autopota.

Offline Dredgel

• Reputacja: +1/-3
  • GaduGadu: 3882574
  • Gildia: Bregan D'aerthe
  • Nick nKDR: Kozak, Dredgel, Sztandar
  • Nick rKDR: Dredgel, Dumpty
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2011, 01:50:25 pm »
taaa... wszystko pięknie :) , a co z delayem skilli?

Offline Eczi

• இ௰இ
  • Reputacja: +5/-62
  • 🐱‍👤(⌐■_■)ƪ👀
  • Gildia: Watykan Zip Squad
  • Nick Dark KDR: Papamobile
  • Nick nKDR: Papator
  • Nick rKDR: JAN PAWEL DRUGI UGI BUGI DUGI
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2011, 02:09:46 pm »

dokladnie;-) Zick mial nawet na forum breaganow wstawic linka do sciagniecia i napisac instrukcje, ale cos dalej tego tam nie widze hehe

myslicie ze dlaczego na bg go nie da sie ubic? bo nawet na bg potkach szybciej sie leczy niz 5 razem wzietych graczy.

HAHAHAHAH JAKI KONFIDENT LOOOL NA POLICJE IDZ PRACOWAC K***** Z**** C**** P***** _|_

Btw Ogory nie uzywaja autopotow bo oni sa pro jak by ktos pytal i auto swiczy tez nie .

Offline Eldrich

• Reputacja: +2/-41
  • Nick nKDR: Eldrich
  • Nick rKDR: Eldrich
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2011, 02:23:17 pm »
A po co używać, jeśli nie dawaliście rady i bez takich wynalazków?;)

Offline Abaj

• Reputacja: +110/-125
  • Nick Dark KDR: Nemesis_
  • Nick nKDR: Nemesis
  • Nick rKDR: LukaszDominator
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 05, 2011, 04:43:35 pm »
Autoslicznij mozg, bez kitu  :-[

Offline mristwith

• Reputacja: +6/-2
  • SS ci w oko
  • Nick rKDR: Mrist; Mristwith; Brazylijczyk
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2011, 05:32:42 pm »
autopoty, autoswitche i inne autobzdury, ja się pytam czemu wywala z serwera jak klikam sobie ręcznie myszką i F1? a co do potów chyba nie ma ograniczeń ile można spalić ile wyklikasz tyle pójdzie. Znaczy ograniczenia są 2:
-prędkość klikania (chyba logiczne)
-net (opóźnienie w przesyle itp)
z doświadczenia wiem że na nkdr(nie rkdr) dało rade nawet do 10seedów na sekundę wciąć jak się snipem z 1vita w precast wchodziło na immunie na statusy z gospa by stoncursowac wrednych wizow:P

Offline Kerev

• Reputacja: +0/-0
  • Nick rKDR: Kerev
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2011, 09:15:09 pm »
Od zawsze mnie zastanawiało jakim cudem Cart Termination (i kilka innych skilli...) da się spamować szybciej niż pozwala na to "standardowe"ustawienie serwera, tj. 0.33 per sec. (183~184 aspd).
Czy mi się wydaje, czy mammonite, grimtooth, holy cross, vanishing point i kilka innych skilli na renewalu zachowuje się dość podobnie?

I jeszcze coś. jak szybko da się spamować itemami? np. ile da się spalić cwp w sekundę? 5 na sek?

Z tego co pamiętam, i o ile się nie mylę, to da się to zrobić (i może to właśnie widziałeś) zewnętrznym programem do generowania pakietów, które ingerują w mechanikę serwera i pozwalają na raz użyć 50 razy DS'a, albo innego skilla (czy na ile sp Ci pozwoli). Pamiętam jak jakiś rok/dwa temu na dkdr paru ludzi to praktykowało koxając itemki w bio 3 czy zwyczajnie się expiąc.

Sądząc po "tajemniczych" odpowiedziach moich poprzedników można wnioskować, że też korzystali/ją, oczywiście nikogo nie oskarżam, ale takie właśnie praktyki, takich właśnie ludzi sprawiają, że gra na serwerze przestaje mieć sens. Oczywiście "Wy" nie widzicie w tym nic złego, więc trochę mi smutno z tego powodu.

Nie wszyscy potrafią się uczciwie bawić, a z gry komputerowej robią pole do podbudowywania swojego marnego ego, gdzie mogą zabijać i kosić na czitach. Żal mi "Was" lameczki.

Offline -bio-

• *
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 05, 2011, 09:43:23 pm »
@Kerev
w p e, r p e , open kore... o których piszesz już nie działają bo shield je blokuje. Zabawa pakietami była świetna i sprawiała wiele przyjemności gdy wymyślało się kolejne zastosowanie. Na Ero stawiałem 8 kont do suportu brewera, które same sobie wszystko rzucały a ja tylko przyciskałem 1 przycisk aby  wyciągnęło mi składniki i zrobiło poty w 2 sekundy. Nie obchodziło mnie zdanie innych bo skoro dawało mi to rozrywkę mogłem grać. Gdy odbierano mi to co lubiłem odchodziłem. Proste i zarazem jak bardzo odmienna sytuacja od tego co napisałeś nastąpiła. dobre 20-30 osób zawsze miało poty dzięki czemu mogli iść na woe i też mogli robić to co lubią. Gdybym nie używał tych programów nie robił bym potów wszystkim chętnym za free kilkanaście tych osób przestało by pewnie grać itp. Jak widać miałem gdzieś ego i bardziej liczyło się kolejne starcie na woe, przeciwko osobom, które same używają programów. Teraz mogę powiedzieć, e i tak było lepiej niż jest teraz. Przynajmniej coś się działo.  Jednak teraz działa co najwyżej macro itp ewentualnie rcx jak ktoś potrafi uruchomić a wszystko inne odeszło w niepamięć. Miłej gry. Pisałem z nudów :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2011, 09:44:50 pm wysłana przez -bio- »

Offline Haseo

« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 05, 2011, 10:06:44 pm »
Bo robienie potów jest uciążliwe i czasochłonne, a ta gra jest na tyle zacofana, że nie ma czegoś takiego jak addony.

Offline -bio-

• *
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 06, 2011, 09:24:27 am »
No nie ma więc trzeba sobie jakoś radzić. Oszukiwało się kiedyś... teraz nas chroni super shield :)

Offline fAulk

• *
  • Reputacja: +272/-475
  • Głupi żartowniś
  • Gildia: UF
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 08, 2011, 01:13:00 am »
Rzecz jasna przykładowych 50 skilli "naraz" nie dało się użyć nawet korzystając z edytora pakietów winston, co więcej samo wysyłanie pakietów - które notabene jest symulacją klikania - nie wystarcza gdyż w przypadku błyskawicznych paluszków postać w najlepszym przypadku ograniczana jest wartością ASPD, która to z kolei wydłuża animację ataku.

Przy okazji, bio. Wiadomo, wiele osób znało zastosowanie wspomnianych przez Ciebie programów, lub po prostu bota o którym też napomknąłeś. Problemem jest to, że wiele nie znaczy wszystkie, dodatkowo zastosowanie OpenKore i jego konfiguracja do robienia czego innego niż rzucanie buffów na potionera jest na tyle banalna, że zdobycie karty ślęcząc godzinami przed monitorem i klikając kolejno w każdego potworka, jest niewspółmierne do napisania kilku linijek kodu w notatniku i edycji kilku zer w pliku tekstowym. Zakładając nawet, że każdy kto umie używać 3pp przy ich pomocy robi tylko poty, to zgodzisz się ze mną, że takie praktyki niesprawiedliwie windują brewera gildii odpowiednio wyposażonej, względem pozostałych gildii.

Dobranoc, elo!

Offline Haseo

« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 08, 2011, 01:44:00 am »
Owszem, ale czy to ma znaczenie w sytuacji gdzie poty rankowe potrzebują tylko tak naprawdę dwie gildie?

Offline NekroSnajper

• Rada SoR
  • Reputacja: +56/-171
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 08, 2011, 07:48:04 am »
Chyba nie myślisz! A co jakby nagle zaczęło grać około 2k polaków i 1k obcokrajowców?! Tak znienacka? Oj Sergio, Sergio... z taką nieumiejętnością przewidywania najbliższej przyszłości marny Twój los... Pograj w szachy - dobre na myślenie 8)

Offline -bio-

• *
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 08, 2011, 09:47:54 am »
Już tego nie dożyjemy

@Faulk
Oczywiście, że dają przewagę i to znaczną. Chciałem tylko zauważyć, że nie zawsze używanie 3pp musi nieść za sobą zuo i zniszczenie. To już zależy od operatora jak się posługuje sprzętem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2011, 01:34:30 pm wysłana przez -bio- »

Offline NekroSnajper

• Rada SoR
  • Reputacja: +56/-171
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 08, 2011, 01:55:57 pm »
-bio-... nie załamuj człowieka... :'(

Offline Sabin

• Reputacja: +221/-262
  • Nick nKDR: Rimururu, Chrno
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 09, 2011, 01:50:01 pm »
Rzecz jasna przykładowych 50 skilli "naraz" nie dało się użyć nawet korzystając z edytora pakietów winston, co więcej samo wysyłanie pakietów - które notabene jest symulacją klikania - nie wystarcza gdyż w przypadku błyskawicznych paluszków postać w najlepszym przypadku ograniczana jest wartością ASPD, która to z kolei wydłuża animację ataku.
Dawno temu wysyłając pakiety omijało się całkowicie aspd i motion dilej potem zostało to zablokowane, a teraz mamy dodatkowo szilda  :'(

Chciałem tylko zauważyć, że nie zawsze używanie 3pp musi nieść za sobą zuo i zniszczenie. To już zależy od operatora jak się posługuje sprzętem.
Wychodzę z tego samego założenia i dlatego od dawna ekwipunek zbieram tylko botem, leczę się romedickiem i mam popisane skrypty w AHK na słicz eq i spam skilli.

Offline -bio-

• *
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 09, 2011, 09:25:18 pm »
Kopiować też się dało, wkładać czapkę jako miecz a buta jako tarcze itd, ec na pasku skilli, automatyczne precasty...
Rozrabianie strzał, świetnie wychodziły soile :) full  automat

Cytat: Sabin
Wychodzę z tego samego założenia i dlatego od dawna ekwipunek zbieram tylko botem, leczę się romedickiem i mam popisane skrypty w AHK na słicz eq i spam skilli.
No widzisz ja od czasu gry na nkdr (elecom) używam tylko 3pp do potów i sadzenia. Innych programów nie używam a boty traktuje jak śmieci od początku kariery w ro tak samo jak większość graczy którzy je stawia, zresztą kilkanaście napotkanych botów dostało ładne bany. Nawet homuna nie zostawiam na afk więcej niż 20min... Na to wychodzi, że ja jestem malutkim oszustem a ty ogromnym. Zgiń przepadnij... ban.. przez Ciebie tysiące nie przychodzą na nkdr, dkdr, rkdr :) bo nie chcą grać z takimi oszustami, których nigdy nie dogonią.