Autor Wątek: Gdzie gracie?  (Przeczytany 430846 razy)

Offline TrueKhazz

• Reputacja: +7/-98
  • ! Moderowany
  • Gildia: Alianza Lethal [GL]
  • Nick rKDR: Khazz
Odp: Gdzie gracie?
« Odpowiedź #3660 dnia: Marzec 02, 2020, 08:47:55 pm »
Cześć DIOX.

Offline Rezo

• Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #3661 dnia: Marzec 08, 2020, 04:32:19 pm »
Well, serwer polski jako taki raczej już nie wstanie, a przynajmniej nie o własnych siłach - z tego co widzę to  jedynie upatrywałbym nadziei w stworzeniu bardziej serwera wspólnie z ludźmi z krai o podobnej mentalności, kulturze ;d  Jakiś bardziej słowiański - polacy, czesi(albo odwrotnie:d Czesi to nieźli cwaniacy ,lol) , słowacy, węgrzy(hohoho) , ukraińcy, białorusini, rosjanie i inne kraje ;P Z tego co mi się zdaje to talon tworzą (ten ich core) bardziej kraje anglosaskie:p

Można by było ten serw nazwać, nie wiem, SlaviRo ;P W skład zarządu byliby ludzie z różnych krai słowiańskich ( o ile by sie znalezli:p) .  Ciężko jest teraz złożyć serwer z ludzi jednej narodowości ;p Czesi próbowali to wiele razy ale chyba im nie idzie:p  Z wikipedii wynika ze te kraje też są słowiańskie lol ale południowo:

Słowenia –
Chorwacja –
Bośnia i Hercegowina –
Czarnogóra –
Serbia (bez Kosowa i Metochii) –
Macedonia Północna –
Bułgaria

A tak na marginesie, ze Szwedami współpraca zawsze idzie super, jest tak po prostu gładko - fajnei się  z nimi pracuje lool. Brytyjczycy, a raczej anglicy mają takie profesjonalne podejście do woe, lol, grałem z nimi na ArsRo i wysoko oceniam ich zmysł strategii, komunikacji, itd. No kurde, z przyjemnością się z nimi grało, jest nawet chyba filmik na necie z nimi ;d ArsRo woe Eternity guild:p Pozdro ~!

Offline Papież Ragna Rocka

« Odpowiedź #3662 dnia: Marzec 10, 2020, 11:48:48 pm »
No, najlepiej od razu wielkie imperium lechickie zakładać. ::)

Ja ostatnio wciągnąłem się w to OriginsRO. Kiedyś już zacząłem tam grać, ale początkowo trochę przerósł mnie klimat i powrót do 2008 roku. :'( Jednak ostatecznie przekonałem się do tej formy zabawy, bo gdzież znaleźć lepsze odprężenie po ciężkim dniu w pracy niż na bathorkach. ::) :P 8)

Mikroskopijne rejty rekompensuje fakt, że progres serwera toczy się bardzo wolno - niedawno wszedł dopiero patch 10.2 (ten z Abyss Lake i soul linkerami), daleko jeszcze do zabaw typu BG czy instancjowane dungeony, więc można sobie spokojnie klepać postacie z myślą o przyszłych podbojach. Ludzi gra kupa (dobija do tysiąca online na liczniku, odliczając @at), rynek jest bardzo rozbudowany, dużo randomowych party na koks (można expić na MC, ale są fajne bonusy dla uczciwych graczy ;D), mają własne bazy danych w control panelu, no generalnie kupa plusów. Nawet @autoloot jest!

Jedynym minusem jest właśnie... ten brak jakiegoś endgejmu póki co.  :'( No chyba że kogoś bawi WoE 1.0.

Offline Czerstwy69

• Nick Dark KDR: CZERSTWY CHLEB
« Odpowiedź #3663 dnia: Marzec 13, 2020, 03:53:17 pm »
https://chicken.playdf.org/

Wbijac wbijac powoli zbiera sie ekipa ale POTRZEBA WIECEJ MIESA NA WOE. Jak cos to kontakt na polskim kanale discorda od servera.

Offline HYrty

• Nick Dark KDR: Wito
  • Nick nKDR: Wito
« Odpowiedź #3664 dnia: Marzec 24, 2020, 04:22:13 pm »
Hej,
OriginsRo to spoko server, jest sporo aktywnych graczy, sklepików i zawyczaj nie ma problemu znaleść party. ;D

Jak się wam nudzi samotna gra, lub byście chcieli pozamulać razem w Pro zapraszam pod nicki "Lucjusz" "Zarina Nyx" lub "HYrty W".

Pozdrawiam,
Wiktor
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2020, 04:24:45 pm wysłana przez HYrty »

Offline Rah.im

• Reputacja: +2/-4
  • True Evil Poring
  • GaduGadu: 1887251
  • Gildia: Evil Porings, Shiptickles
  • Nick nKDR: Mihar, Rahim, Balian
« Odpowiedź #3665 dnia: Marzec 28, 2020, 08:08:43 am »
A kto mi przypomni dlaczego tak właściwie serwer kdr poszedł spać? Raczej nie o kase na utrzymanie bo z tego co pamiętam ludzie wpłacali gruby hajs. Ktoś przypomni?

« Odpowiedź #3666 dnia: Marzec 28, 2020, 12:20:14 pm »
Nie udało się zakończyć eventu Gniew Odyna i nordycki bóg zesłał Ragnarök na świat Rune-Midgardu. :'(

Anyway, na serwerze OriginsRO występuje sympatyczny evencik na zwiększone mnożniki zdobywanego doświadczenia. Akurat minął 14-dniowy cooldown i rozpoczęła się wielka serwerowa zrzutka 50 milionów pieniędzy. Istnieje szansa, że jeszcze dziś dozbierana zostanie wymagana kwota (na ten moment w kasie znajduje się 11 milionów); jeżeli kogoś kusi rozpoczęcie low-ratowej przygody, może nadchodzić ku temu idealna okazja. ;D

//EDIT: Już dozbierane, można koksać!  :o :P ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2020, 02:05:05 pm wysłana przez Papież Ragna Rocka »

Offline Gillod

« Odpowiedź #3667 dnia: Marzec 28, 2020, 02:28:25 pm »
A tak właściwie, to skoro RO jest już od dawien dawna darmowe, to czemu nie serwery oficjalne?

Zdaje sobie sprawe, że rate 1/1/1 to coś co wymaga BARDZO dużo czasu. i może zniechęcać, ale z 2 strony - nie zamknie się to za 3 miesiące.

« Odpowiedź #3668 dnia: Marzec 28, 2020, 02:39:52 pm »
Czemu nie oficjalne serwery? No głównie przez Renewal, który nie zdołał mnie do siebie przekonać pomimo upływu tylu lat. :'( Poza tym krążą opinie, że oficjalne serwery niebezpiecznie zbliżają się do modelu płać i wygrywaj, co zdecydowanie zniechęca do poświęcania swojego czasu na darmowe granie.

Dlatego tak bardzo podpasowały mi założenia OriginsRO - niskie rejty, całkowity brak dotacji, no a sam serwer trzyma się dzielnie od jakichś 5 lat, to dłużej niż jakakolwiek odsłona KDR czy jakichś EternityRO. ;D

Offline Chiter

• AV CLOWN FTW~!
  • Reputacja: +28/-7
  • Gildia: Gildia
  • Nick nKDR: Chiter
« Odpowiedź #3669 dnia: Marzec 28, 2020, 11:31:58 pm »

Ponoć wczoraj się coś odrodziło :F

https://chicken.playdf.org/

Offline Grid

• Reputacja: +0/-1
  • Gildia: Chicken
  • Nick nKDR: KOBE BRYANT DUNK MASTER
« Odpowiedź #3670 dnia: Marzec 29, 2020, 10:53:14 pm »
Czemu nie oficjalne serwery? No głównie przez Renewal, który nie zdołał mnie do siebie przekonać pomimo upływu tylu lat. :'( Poza tym krążą opinie, że oficjalne serwery niebezpiecznie zbliżają się do modelu płać i wygrywaj, co zdecydowanie zniechęca do poświęcania swojego czasu na darmowe granie.

Dlatego tak bardzo podpasowały mi założenia OriginsRO - niskie rejty, całkowity brak dotacji, no a sam serwer trzyma się dzielnie od jakichś 5 lat, to dłużej niż jakakolwiek odsłona KDR czy jakichś EternityRO. ;D

Biegasz sam na tym origins? Jest discord polaków originsowych, gildie też jakąś mamy, ale to tak pro forma, bo na woe latamy z różnymi gildiami, a na discordzie pogaduszki i ploteczki ze świata ragnaroków.

https://discord.gg/BUTg23

« Odpowiedź #3671 dnia: Kwiecień 01, 2020, 02:50:28 pm »
@Grid: Oj, ja jestem toksycznym graczem, a gildie, przy których się kręciłem, miały zawsze tajemniczą skłonność do rozpadania się. :'( Ale kiedy zacznę grać coś więcej niż alde_dun04, to chętnie poszukam kolegów do zagrania z nimi moją przyszłą pełnowsparciową paladynką. ;D

Anyway, gdyby ktoś zaczynał przygodę na OriginsRO i cierpiał na brak finansów, to mogę wspomóc pieniążkami - zgłaszajcie się na PW, tylko nie wszyscy na raz! Trzeba się wspierać w tych trudnych czasach zarazy. :-\

Btw. czy ktoś wie, co z zapowiadanym jakiś czas temu KDRowym serwerem World of Warcraft? Bo bardzo chciałbym zobaczyć gepardową wersję Gniewu Króla Lisza. ??? ;D :P ::)

Offline Żana

• Daj mi! Daj mi! Daj mi trochę słońca!
« Odpowiedź #3672 dnia: Kwiecień 01, 2020, 03:56:09 pm »
Hej!

Też obecnie gram na Originsro. :) Dużo ludzi, miła atmosfera i low rate...
Gdyby ktoś się nudził i miał ochotę pograć to też zapraszam na Discorda.

https://discord.gg/zvUFBft

Offline Grid

« Odpowiedź #3673 dnia: Kwiecień 05, 2020, 04:35:16 pm »
@Grid: Oj, ja jestem toksycznym graczem, a gildie, przy których się kręciłem, miały zawsze tajemniczą skłonność do rozpadania się. :'(

To się dogadasz z wieloma osobami na tym discordzie XD

Offline ShadoX

• IG: Crasher
« Odpowiedź #3674 dnia: Kwiecień 06, 2020, 08:50:38 pm »
Ktoś pyka jeszcze na officialu 4game? Czy serwer już zdycha jak każdy oficjal? :D

Offline Grid

« Odpowiedź #3675 dnia: Kwiecień 09, 2020, 09:44:58 am »
Ktoś pyka jeszcze na officialu 4game? Czy serwer już zdycha jak każdy oficjal? :D

Chyba tylko ci, co władowali tam kupę hajsu i głupio im teraz odejść. Ten serwer umarł kilka miesięcy temu jak zaczęli wprowadzać jakieś ultracashgrabowe ultraop itemki.

Offline ShadoX

• IG: Crasher
« Odpowiedź #3676 dnia: Kwiecień 09, 2020, 01:12:47 pm »
Odpaliłem, pograłem 5 minut, nie ma sensu rzeczywiście kontynuować. Czas chyba wrócić do eso...

Offline Grid

« Odpowiedź #3677 dnia: Kwiecień 16, 2020, 07:29:20 pm »
Odpaliłem, pograłem 5 minut, nie ma sensu rzeczywiście kontynuować. Czas chyba wrócić do eso...

Chcesz pograć w ragnaroki to pre-rene masz tylko jeden serwer godny uwagi - OriginsRO.
Renewal - tylko NovaRO.

Na całą resztę szkoda czasu.

« Odpowiedź #3678 dnia: Kwiecień 17, 2020, 12:01:35 am »
Jeżeli chodzi o klasyczną mechanikę ragnarockową, to zdecydowanie warto dać jeszcze szansę serwerowi
nKDR ;D
Choć OriginsRO może śmiało stawać w szranki z opus magnum Piotra "Geparda" Hałaczkiewicza; brakuje tam jedynie kilku istotnych ulepszeń, takich jak np. konkurs na przegięte czapeczki donacyjne, na które można przeznaczyć połowę wypłaty. :'(

Offline Pierre_luc

• Lama Tysiąclecia
  • Reputacja: +2/-1
  • -Lama Tysiąclecia- :-)
  • GaduGadu: 2922241
  • Nick Dark KDR: Pierre Luc
  • Nick nKDR: Pierre Luc
  • Nick rKDR: PierreLuc
« Odpowiedź #3679 dnia: Maj 09, 2020, 10:06:38 am »
Pograłoby się na KDR w trakcie wakacji :)

Offline Grid

« Odpowiedź #3680 dnia: Maj 10, 2020, 09:58:14 am »
Pograłoby się na KDR w trakcie wakacji :)

Let it go, son. Let it go..

Offline Luck

• *
  • Reputacja: +84/-143
  • Nick Dark KDR: UKRADLI MI LUCKA, Walentynka
  • Nick nKDR: Remorse, Luck-
  • Nick rKDR: Luck, reminiscence
« Odpowiedź #3681 dnia: Maj 18, 2020, 11:51:41 pm »
ktoś w to jeszcze gra? ;) odpaliłem sobie ChickenRO z nudów, ale widzę, że serwer raczej zmierza ku wygaszeniu. Jak ktoś jest zainteresowany grą na ChickenRO albo świeżym startem na nowym serwerze, to dajcie znać na PM albo tutaj, jak się uzbiera grupka, to może coś ogarniemy.

ps.
kopę lat.

Offline Dzoo

• Nick Dark KDR: BiBi
« Odpowiedź #3682 dnia: Maj 21, 2020, 07:26:43 pm »
jakby ktos mial jakis fajny low/mid rate gdzie jeszcze nie ma wszytskiego jeszcze to chetnie pogram
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2020, 07:43:16 pm wysłana przez Dzoo »

« Odpowiedź #3683 dnia: Maj 22, 2020, 05:36:40 pm »
No wśród perspektywicznych low-ratów jest tylko jeden kandydat: https://originsro.org/

Offline DI0X

• Reputacja: +4/-4
  • Gildia: Chivalry Guard
  • Nick Dark KDR: DIOX
  • Nick nKDR: DIOX
  • Nick rKDR: DIOX
« Odpowiedź #3684 dnia: Maj 28, 2020, 11:37:33 am »
Cześć DIOX.
Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale rzadko tu wchodzę czasem jak wspomnienia wracają o rycerskich snach z Dkdru to przychodzę tutaj i przeglądam forum.
Właściwie nie wiem jak inni ale dla mnie kiedyś Ragnarok Online był częścią życia i fajnie było grać ze znajomymi może istniała by szansa aby stworzyć Dkdr 2 / kdr 2 bo Nooby od Komurki nie umieją ...
Każdy ma swoje życie już jesteśmy dużo starsi niż kiedyś ale może jednak była by szansa na odtworzenie społeczności KDR/DKDR ale szczerze to wątpię w to a jeśli się mylę?
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2020, 02:39:26 am wysłana przez DI0X »

Offline Grid

« Odpowiedź #3685 dnia: Maj 28, 2020, 04:44:55 pm »
ktoś w to jeszcze gra? ;) odpaliłem sobie ChickenRO z nudów, ale widzę, że serwer raczej zmierza ku wygaszeniu. Jak ktoś jest zainteresowany grą na ChickenRO albo świeżym startem na nowym serwerze, to dajcie znać na PM albo tutaj, jak się uzbiera grupka, to może coś ogarniemy.

ps.
kopę lat.

jeśli cokolwiek się dzieje w polskim ragnaroku to na tym serwerze disco dostaniesz więcej informacji: https://discord.gg/ScTaP9

Kilka osób gra na origins, trochę na talonie. Mid rejtów nie masz co odpalać, w tym momencie to tylko cash graby.