Autor Wątek: Gdzie gracie?  (Przeczytany 458030 razy)

Offline Dzoo

• Reputacja: +0/-0
  • Nick Dark KDR: BiBi
Odp: Gdzie gracie?
« Odpowiedź #3690 dnia: Lipiec 23, 2020, 05:59:33 pm »
7.08 rusza https://www.mahoneyro.es
jesli ktos zainteresowany to meldowac sie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2020, 09:05:54 pm wysłana przez Dzoo »

Offline Aencrist

• Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #3691 dnia: Lipiec 25, 2020, 11:56:28 pm »
Nie da się sciągnąć klienta https://www.mahoneyro.es :<

Offline Nimka

• Reputacja: +3/-1
  • Nick Dark KDR: Nimka
« Odpowiedź #3692 dnia: Sierpień 01, 2020, 10:44:19 am »
Dziś mnie wzięło na wspominki i przyznam, że jestem trochę w szoku, że strona i forum jeszcze działaja i wypowiadają się ludzie :P
Ja niestety w żaden powrót KDR nie wierzę, było już trochę prób, ale żadna nie wytrzymała dłużej niż kilka miesięcy bodajże, także z tego co widzę, to grają pojedyncze osoby na losowych serwerach i tyle z tego. Jeszcze Tree of savior miał być "powrotem" do RO, ale widzę, że też szału tam nie ma :P Chyba tylko ZeU w to jeszcze gra, a przynajmniej z tego co widziałam na steamie x czasu temu.
Aczkolwiek fajnie, że można chociaż na forum wejść i powspominać stare czasy i zobaczyć dawne nicki :D

Offline -_Raenef_-

• Reputacja: +2/-1
« Odpowiedź #3693 dnia: Sierpień 06, 2020, 10:32:01 am »
Cześć DIOX.
Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale rzadko tu wchodzę czasem jak wspomnienia wracają o rycerskich snach z Dkdru to przychodzę tutaj i przeglądam forum.
Właściwie nie wiem jak inni ale dla mnie kiedyś Ragnarok Online był częścią życia i fajnie było grać ze znajomymi może istniała by szansa aby stworzyć Dkdr 2 / kdr 2 bo Nooby od Komurki nie umieją ...
Każdy ma swoje życie już jesteśmy dużo starsi niż kiedyś ale może jednak była by szansa na odtworzenie społeczności KDR/DKDR ale szczerze to wątpię w to a jeśli się mylę?

niech ktoś. ja też bym na darku sobie popykał. originsro jest fajne, ale brakuje mordeczek z dawnych czasów.  :P

jaki jest koszt postawienia takiego serwera i utrzymania przez np rok? ja się na tym za specjalnie nie znam od strony technicznej, ale mógłbym sypnąć groszem, żeby coś postawić.  ???

Offline Riso

• Reputacja: +0/-2
  • Gildia: _Shinigami_
  • Nick Dark KDR: Asasyn
  • Nick nKDR: Riso
« Odpowiedź #3694 dnia: Wrzesień 20, 2020, 01:27:21 pm »
Zapraszam na NovaRO Renewal, ogólnie nigdy nie grałem i jestem zielony na tym renewalu :D
Gildia: Enklawa
Nick: Ascuas